Ангели і Демони Кращі сайти в Римі та Ватикані

Posted on

Де побачити місця в книгу і фільм Ангели і Демони

Ангели і Демони , фільм заснований на книзі Дена Брауна, знаходиться в Римі та Ватикані. Ось головні місця , які ви побачите у фільмі. Ви можете відвідати ці місця самостійно в наступний раз , коли ви знаходитесь в Римі.

Площа Святого Петра і Базиліка

Ватикан є крихітною суверенною незалежною державою і домом для тата. Базиліка Святого Петра, один з найбільших в світі церков і площі величезного Святого Петра у Ватикані домінують і займає чільне місце в фільмі. Вхід в собор Святого Петра є безкоштовним, але для відвідування Ватикану розкопки, некрополь під базилікою Святого Петра, де частина фільму має місце, ви повинні зарезервувати заздалегідь на екскурсію з гідом.

Кастель Сант-Анджело і Passetto

Кастель Сант-Анджело, побудований як гробниця для імператора Адріана в другому столітті, використовувалися в якості фортеці, поки вона не стала папською резиденцією в 14-м століття. Секретний прохід, то Passetto, з’єднує його з Ватиканом. У фільмі це таємниця стародавнього ілюмінати пляма використовується в кінці розповіді. Сьогодні Кастель Сант-Анджело проводяться літні концерти. Passetto, в’язниця, і приватні кімнати Климента VII також можна відвідати.

Пьяцца Навона і фонтан Чотирьох рік

Пьяцца Навон є живим квадратом оточеного високого класу кафе і бароковими палацами. Зірки овальної форми площі три розкішні барокові фонтани. Центральний фонтан, фонтан з річок або Fontana Dei Fiumi, являє собою воду на Шляху Просвітлення в історії. Створений Берніні в 1650-х роках, фонтан зображує чотири ріки – Дунай, Ганг, Ніл і Ріо-де-ла-Плата.

Санта-Марія-дель-Пополо і Пьяцца дель Пополо

Санта-Марія-дель-Пополо, Пьяцца дель Пополо, була одна з перших церков епохи Відродження в Римі. У Кіджі Chapel, створений Рафаелем, стельові мозаїки і піраміди, як гробниці, а також статуї Берніні. Кіджі Каплиця являє Землю на Шляху Просвітлення в фільмі і книзі.

Санта-Марія-делла-Вітторія

Санта-Марія-делла-Вітторія є церква в стилі бароко на Via XX Settembre. Церква має знаменитий Екстаз Святої Терези Берніні, який представляє Вогонь на Шляху Просвітлення.

Пантеон

Пантеон в Римі, Італія

Рима Пантеон, древній храм усіх богів, був побудований між 118-125 н.е. імператором Адріаном. Його купол був найбільшим куполом коли-небудь, поки купол Брунеллески в соборі Флоренції був побудований в 1420-36. У 7-му столітті, це було зроблено в церкви перших християн, але це як і раніше найкраще збережена будівля стародавнього Риму. Сьогодні оточений приємною і жвавій площі, гарне місце, щоб посидіти ввечері і насолодитися улюбленим напоєм. Прийом в Пантеоні безкоштовно.

Сикстинська капела

Сикстинська капела, побудована з 1473-1481, є як приватна каплиця Папи і місце для обрання нового Папи кардинали. Мікеланджело розписував знаменитий фресками стеля, з центральними сценами, які зображують створення і історію Ноя. Він також прикрасив вівтарну стіну Страшного суду і є твори кілька інших відомих художників. Каплиця є частиною музеїв Ватикану.

Обов’язково купити квитки або забронювати тур заздалегідь , щоб уникнути довгих черг. Виберіть Італія, американська компанія продає Vatican Museums квитки і невеликої групи (6 осіб) тури Ватикану і Сікстинська капела онлайн. Для того, щоб насолоджуватися Сікстинської капелою без великих натовпів, розгляне До або після годин Сікстинської капели і музеї Ватикану тур.

Казерта Королівський палац

Казерта Королівський палац був набір для зйомок багатьох сцен ангелів і демонів, які мають місце в Ватикані, так як зйомки у Ватикані було заборонено. Казерта Королівський палац або Reggia ді Казерта, на північний схід від Неаполя, є екстравагантним Bourbon палац 18-го століття, який часто використовується в якості знімального майданчика. Ви могли б визнати палац з інших фільмів, включаючи Зоряні війни Епізод I і II і Місія нездійсненна III, де він замінений на Ватикан.