Skip to main content

Анклави Сінгапуру – Головна малайзіек Сінгапуру, китайські та індійські громади

Анклави Сінгапуру - Головна малайзіек Сінгапуру, китайські та індійські громади
Поїздка в Сінгапур ніколи не є повною , поки ви відвідаєте один (або все) етнічні анклави країни .

Уявіть собі повну культурну сферу Азії, стиснуту в декількох районів, розкиданих по всій Сінгапуру – це підводить підсумок досвід відвідування етнічних районів, які служать малайські, китайські та індійські громади, які називають Сінгапур своїм будинком.

Крім культурної високо, ви також отримаєте досхочу і більше магазинів і ресторанів на будь-якої етнічної зупинці!

Китайський квартал: у справах іммігрантів китайського досвіду

Chinatown народилася з політики сер Стемфорд Раффлз виділення район кожної національності в Сінгапурі – його 1828 план міста виділяється район на південь від річки Сінгапур, щоб іммігрант острова Китаю, який побудував вузькі вулиці і торгових домів Чайнатауна.

Kreta Ейер є першою частиною Chinatown відвідувачів бачать, як Чайнатаун MRT зупинки виходів прямо в Пагода – стріт в цьому районі. У пішохідних смугах в Kreta Айера облицьовані магазинів , що продають традиційні і сучасні товари, камери магазини, і рознощик їжею.

Smith Street є місцем вулиці їжі Chinatown. Chinatown Food Street і Нічний ринок є обов’язковим бачити для відвідувачів , які хочуть спробувати взяти Заріччя на традиційній китайській кухні.

На Саго вулиці , ви можете знайти Будди храм Зуба Будди, ще один важливі релігійні призначення для китайської буддійської громади Сінгапуру.

Telok Айер і Енн Siang Хілл в поєднанні складають один з найстаріших районів Чайнатауна, колишній заповнені храми , починаючи з 19 – го століття, останній швидко gentrifying околиці заповнені хіп водопою отворів і кав’ярнях.

Відвідайте найстаріший даоський храм в Сінгапурі, Thian Хок Кенг Храму, щоб поглянути на релігійну діяльність старих часів китайських жителів Сінгапуру.

Національні парки Рада Сінгапуру пропонує вам скористатися цією пішохідної екскурсією Енн Siang Хілл і Telok Айера Гріна , щоб отримати розуміння місцевої культури.

Покупки в китайському кварталі. В якості показника китайської культури в Сінгапурі, Chinatown використовує свої історичні будівлі , щоб продати етнічний культурний досвід рукояті: відремонтовані торгові доми дадуть притулок магазини для традиційного китайського мистецтва і ремесел, одягу, продуктів харчування, ювелірних виробів, і традиційної медицини.

Де зупинитись. Для бюджетних готелів в цьому районі, подивіться цей список Сінгапуру Chinatown Недорогі готелі.

Харчування в Чайнатауне може бути пригодою – все , що вам потрібно мужність , щоб ввести сінгапурської Hawker ларьок і спробувати все , що ви не визнаєте. (Почніть з цих десяти страв ви повинні спробувати в Сінгапурі). Сінгапур Hawker центри , як Центр Максвелл – роуд їжі і Chinatown комплексу є все , щоб ви почали, є ви новачком або ранг безстрашним гурманом.

Ви також можете спробувати Streetside трапезу на Сміта вулиці пагоди храму, Serangoon, і – Сміт-стріт, зокрема, є сайтом «Чайнатаун ​​Street Food», першим аль-фреска вулиці столового місце країни в районі спадщини.

За найкращий час для відвідування Чайнатаун , планувати свою поїздку , щоб співпасти з китайського Нового року в Сінгапурі і голодний привид фестивалю; колишній на вуличних базарах і придорожніх кіосків , що продають щасливі продукти, світильники та сувеніри; остання для вуличних виступів китайської опери на користь духів , що бродять по землі.

Kampong Glam: Old-Time малайський традиції

Ісламська ДНК Kampong Glam повинна бути негайно очевидна перший час відвідувача.

Мечеть султана і його масивний золотий купол відкидає довгу тінь на околиці. Назви вулиць несуть особливу Арабський вплив, було названо на честь відомих міст на Близькому Сході (Кандагар в Афганістані, Маскат в Омані, Bussorah – Басра – в Іраку), і магазини відображають різні мусульманські культури, які зробили цю частину Сінгапуру їх будинок.

Старі будівлі Кампонг ГЛА в зраджувати свою історію , як колишній будинок в старому малайських королівському Сінгапурі. Колишній Istana, або королівський палац, в даний час знаходиться в центрі Малайського спадщини і його вісім галерей , які демонструють історію і культуру малайців в Сінгапурі.

Мечеть Султан, який знаходиться на розі вулиці арабських і North Bridge Road, є найбільшою мечеттю в Сінгапурі. Мечеть Султана була побудована в 1920-х роках, і його золотий купол важко пропустити.

Торговий сцена на Kampong Glam це джерело для азіатських любителів культури – перські килими, шовк, батик, вироби з міді, на масляній основі , парфумерії, біжутерії та малайські капелюхи можуть бути куплені по магазинам базарного типу на арабській вулиці, північний міст Road, Кандагар – стріт, і Мускат вул.

Гаджи Лейн і Балі Лейн, дві паралельні вулиці, на південно-західному кінці Kampong Glam, забезпечують абсолютно іншу роздрібну сцену – той, який молодше, більш стегна і більш яскраві, ніж все інше, що Сінгапур може запропонувати.

Століття арабської, індійської, малайської і індонезійської імміграції з їжі сцени Kâmpóng глой в те , що вона є сьогодні – пряним шведським столом мусульманського дружніх тарифу , який коливається від Teh Tarik (запряжений чаю) на турецьку каву в баранячий бір’яні до мартабак .

Де зупинитись. Західний кут Kampong Glam займає Golden Landmark Shopping Center і готель піднімаються з цього, Village Hotel Bugis, бізнес-класу з басейном. Деякі з торгових домів в Kampong Glam ідеальними притулку для бутик – готелів і хостелів.

Коли відвідати. Kampong Glam дійсно оживає під час Рамадану, як і на відкритому повітрі кіосків їжі і базари оголюватися , щоб нагодувати голодних малайці після заходу сонця.

Katong / Joo Chiat: Peranakan Культура Центральний

Сінгапуру Katong район – з Joo Chiat є відомою вулицею – давно відома як серце для перанакан спільноти країни. Peranakan (також відомий як Straits китайці) являє собою злиття малайської і китайську культуру , яка живе в вінтажному арі-на-Амурі Катонге в.

В останні роки, Joo Chiat уникнув швидкої модернізації, який супроводжував марш Сінгапуру в 21-м столітті, з більш ніж 900 торгових домів і будинків, що збереглися місцевих законів збереження.

Торгівлі в цих торгових домів обслуговує більше місцевих жителів, ніж для туристів, хоча в деякій мірі облагородження заволоділа. Пузир-магазини чаю і бутик пекарні співіснують поруч галантереї магазини, традиційної китайської медицини зали і малайські магазини одягу.

Деякі з торгових домів були творчо перепрофільовані в бюджетні готелі і гуртожитки; туристи, що зупиняються тут може пробиратися в горлі в місцеву культуру, за вартістю перебування в видаленні від більш популярних пам’яток Сінгапуру.

Koon Сенг – роуд і East Coast Road до сих пір асортимент торгових домів і рядних будинків з унікальним перанакан чуття. Любителі історії можуть досліджувати минуле Катонге перанаканскіх деталей в більш детально через музеї , як Катонге Antique House і бутик , як Rumah Bebe .

Площа Katong також добре відомий своєю великою етнічною їжі, в основному зосереджені уздовж лоточника кіосків східного узбережжя дороги.

Маленька Індія: Подих субконтиненту

Маленька Індія має самий унікальний аромат всіх етнічних анклавів Сінгапуру – це крейда до спецій і ароматів продаються і використовуються через багато вулиць. Маленька Індія є домом для 24-годинного торгового центру, відомий як Мустафа центр, де роздрібні буквально ніколи не спить. Інша сувенірні магазини зупинка включає Little India Arcade, TEKKA ринок і кіоски більш на Campbell Lane, де традиційний сарі може бути встановлений і купив.

Візит Маленькій Індії під час традиційних свят Дипавали і Тайпусам побачити Little India в кращому випадку – освітлено тисячами вогнів і гучними з ще більшою активністю, ніж зазвичай.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *