Бангкокский Jim Thompson House: The Complete Guide

Posted on

Історія Джима Томпсона і Як відвідати Народний музей в Бангкоку

Бангкокский Jim Thompson House: The Complete Guide
Побудований в 1959 році, Джим Томпсон будинок в Бангкоку знаходиться в тихому місці, половина акра перепочинок в жвавій частині міста для туристів.

Місце для музею ідеально: це зручний втечу буквально за рогом від багатьох megamalls в районі – ідеально підходить для того, коли ці юрби почали зношуватися нервів і терпіння. Jim Thompson House є оазисом культури і мистецтва для мандрівників з випадковою роздрібної перевантаженням. Упорядкована територія і заспокійливий сад знаходиться в різкому контрасті з неспокійним серцем Бангкока.

Історія Джима Томпсона

Джим Томпсон був американський підприємець приписує ремонт тайської шовкової промисловості. Це звучить не так цікаво, але його історія може бути один прямо з Голлівуду. Таємниче зникнення гучного мільйонера, вбивство своєї сестри, ЦРУ участь, що ще вам потрібно? Теорії змови рясніють, але як ще, таємниця зникнення Джима Томпсона в 1967 році залишається невирішеною.

Після початку своєї кар’єри як архітектор, Томпсон пішов і приєднався до Національної гвардії штату Делавер. Жага більш гострих відчуттів не було занадто дивно, враховуючи, що його дід був Джеймс Х. Вілсон, генеральний союз якого люди захопили президента Конфедерації Джефферсон Девіс.

Під час Другої світової війни, Джим Томпсон був покликаний служити в якості оперативного для Управління стратегічних служб-попередника сучасного ЦРУ. Він прибув в японському займаного Таїланді відразу після капітуляції Японії і створили офіс ОСС в Бангкоку.

Після закінчення служби, Томпсон і його партнер заснували тайський шовк Company Limited в 1948 р Цей крок був логічним; Батько Томпсона був успішним в текстильній промисловості. Thai Silk Company став дуже прибутковим, як Джим Томпсон відправився в Південно-Східній Азії широко, будувати глибокі знання в області. Він також накопичив твір мистецтва і рідкісні антикварні речі по шляху, в кінці кінців будує особняк (нині Jim Thompson House в Бангкоку), щоб продемонструвати їх.

26 березня 1967 року, що під час перебування в бунгало в Малайзії Cameron Highlands, 61-річний Джим Томпсон пішов на коротку паски прогулянки і не повернувся. Його поведінка була за повідомленнями дивно; деякі рахунки навіть стверджують, що він сказав «Спокійна ніч, коханий» до своїх друзів, коли він виходив в той день. Масивний пошук і роки досліджень вироблено ні тіла, ні пояснення.

Додавання до таємниці, старша сестра Томпсона була убита в своєму будинку в Пенсільванії через кілька місяців після того, як він зник. Незважаючи на те, що ніхто не знає, якщо інцидент пов’язаний, що справа також залишається невирішеною.

Де знайти Джим Томпсон

Зручно, Jim Thompson House знаходиться в самому центрі міста, в самому центрі дій недалеко від Rama I Road. Є багато варіантів для їжі і вивчення до і після відвідин музею.

Станція BTS Skytrain найближчій до Jim Thompson House є Національним стадіоном, хоча ви можете легко дістатися пішки за 20 хвилин від головної станції Siam BTS.

Досить добре все тук-тук і водії таксі будуть знати Джим Томпсон. Ви повинні боротися за них, щоб використовувати метр, або в разі прийняття ТУК-Тукс, вам доведеться вести переговори краще тариф, перш ніж погодитися піти.

Офіційна адреса:

Джим Томпсон Будинок-музей
6 Сой Kasemsan 2
Рама 1 Дорога
Бангкок, Таїланд 10330

Відвідування Джима Томпсона

Хоча ви можете подивитися навколо передньої частини саду без супроводу, ви повинні прийняти одну з екскурсій, щоб побачити всередині будинку.

Залежно від того, наскільки зайнятий музей, ви можете отримати час, щоб повернутися на ваш тур; повернутися на 10 хвилин раніше. Останні тури починаються о 6 годині вечора і доступні в тайському, англійською, французькою, китайською та японською мовами.

За тайським звичаєм, входячи в будинок або священне місце, ви повинні будете зняти взуття на початку туру.

Розкрийте годинник

Jim Thompson House відкритий сім днів на тиждень з 9 ранку до 6 вечора

Щоб підтвердити, що Джим Томпсон будинок відкритий під час великих державних свят, телефонуйте +66 2 216 7368.

вхідні витрати

  • Дорослі: 200 бат
  • До 22 років: 100 батів (ви повинні показати посвідчення особи)
  • Діти до 10 років : Безкоштовні

що подивитися

Jim Thompson House є одним з головних визначних пам’яток Бангкока по ряду причин. Томпсон був архітектором і дизайнером, тому він навмисно побудував свій будинок з дерев’яних панелей та стіна, взятих зі старих структур по всьому Таїланду. Готове властивість представляє безліч стилів і регіони.

У той час як конструкція самого будинку вражає, реальні скарби чекають всередині. Під час своїх подорожей в Південно-Східній Азії, Джим Томпсон зібрав античні статуї Будди і рідкісні твори мистецтва, включаючи картини і фарфор. Навіть велика частина меблів хитромудрої різьбленням і красиво. Звичайно, ви також побачите покази старих ткацьких верстатів і барвисті шовку.

Крім того, в зоні

Jim Thompson House розташований в безпосередній близькості від деяких з найбільших торгових центрів Бангкока уздовж Rama I Road. MBK Center, Siam Discovery і Siam Center все лише в 15-ти хвилинах ходьби від готелю. Численні курорти і масажні магазини також знаходяться в цьому районі.

Якщо ви вирішили йти Рам I-роуд, шукати галасливий Erawan Shrine на тротуарі навколо 25-ти хвилин ходьби від Джима Томпсона.

Теорії про зникнення Джима Томпсона

Найбільш реалістичне з теорій, що пояснюють зникнення Томпсона в тому, що він був випадково убитий в аварії блискавичної місцевого жителем. Бачачи, що Томпсон був багатий, добре відомий європеєць, людина водіння може бути покрито до нещасного випадку через страх суворе покарання з боку місцевої влади. Джим Томпсон залишив свої сигарети і інші особисті впливають на будинку, можливо, доводячи, що він не має наміру піти надовго.

Більш надумана теорія, що Джим Томпсон зв’язалися ЦРУ за допомогу під час війни у ​​В’єтнамі. З огляду на його популярність, ОСС фон, і великі знання про регіон, ідея правдоподібна. Таїланд був союзником і базою операцій для США під час війни. Лаос був таємно додому Ліма сайту 6, злітно-посадкова смуга в горах, використовуваних ЦРУ Air America літати таємні місії. Томпсон добре розумів обидва країн і мав багато контактів. Як не дивно, злітно-посадкова смуга ЦРУ пізніше став Ванг Віенг, туристичне місто і популярний зупинку для вечірки на рюкзаком слід!

Якщо Томпсон дійсно брали участь у війні у В’єтнамі, йому довелося б зробити це таємно через його високого профілю. Якщо так, то або щось не так, як планувалося, або він навмисно не повернувся.

Хоча викуп ніколи не був запропонований, деякі вважають , що Джим Томпсон був викрадений. Час журнал повідомив в 1967 році , що Томпсон «знав багатьох агентів Хо Ши Міна» . Він , можливо, був убитий при спробі уникнути захоплення, або просто викрадена (або шляхом китайських або в’єтнамських агентів) в активній заходи , щоб запобігти його від допомоги США під час війни. Малайзійська жінка інтерв’ю в ході розслідування повідомила , що бачила конвой подібних транспортних засобів приводу вниз зазвичай сонну дорогу на наступний день він пропав без вісті.

Останнього і, можливо, сама романтична теорія, що Джим Томпсон просто було досить, і відійшов від своєї імперії. Він був відомий імпульсивно почати заново, коли він ударив його уяву. Хоча Томпсон був багатим і успішним, можливо, він хотів «піти» просто жити в секреті з меншою популярністю. У нього були ресурси, контакти і знання Азії, щоб зробити це.