Skip to main content

Бангкок Великий палац: Повне керівництво

Бангкок Великий палац: Повне керівництво
Не помиліться: Великий палац в Бангкоку є найбільш завантаженим турист зупинка в місті. День за днем, вона кишить туристами з усіх куточків світу, які Scramble для деякої тайської історії та культури, як вони печуть в спеку.

Так чи інакше, 2,35 мільйона квадратних футів підстав Великого палацу прямо в центрі міста, здається, не достатньо, щоб вмістити всіх бажаючих!

Люди продовжують прибувати, так як Великий палац, напевно, може бути названа батьківщиною Бангкока. Смарагдовий Будда розташований там вважається найважливішим зображення Будди в Таїланді.

Якщо ви приїдете рано і застосувати трохи терпіння, Великий палац в Бангкоку може бути корисним. Хоча палац підстави і Wat Phra Кео – головна Смарагдового Будди – це дійсно вражає, столиця Таїланду має безліч цікавих місць на пропозицію. Немає необхідності «м’язи через» позначаючи кожну верхню привабливість, якщо це більше схоже на роботу, ніж задоволення.

Порада: Якщо темп в Місті Ангелів вже зношений ваше терпіння, розглянути питання про прийняття на поїзд на коротку відстань з півночі на Аюттхая для деяких більш особистого простору навіть серед старих руїн.

історія

Великий палац не завжди виглядає настільки вражаючим, як це робить сьогодні. Коли король Рама I почав будівництво в квітні 1782 року він був змушений використовувати дрова і все, що було поруч. Зрештою, цеглу були відновлені з руїн Аюттхая і переправляються вниз на річку Чао Прайя. Колишня столиця в Аюттхая був звільнений в 1767 році під час війни з бірманців.

Каналс були вириті, а природний вигин Чао Прайя був позикових коштів, щоб створити більш легко захистили острів, який стане домівкою для нової столиці. План спрацював; капітал ніколи не повинен був бути переміщений знову. Сьогодні Бангкок є домом для більш ніж 14 мільйонів людей в столичному регіоні.

Під час будівництва, деякий час було врятовано імітуючи досить добре точний план і макет Великого палацу в Аюттхая. Король Рама I був в змозі взяти на постійне місце проживання в новому Великому палаці тільки два місяці по тому, 10 червня 1782 року.

Протягом багатьох років, матеріали поспішно продуваються в кінцевому підсумку були замінені на роботу муляра у виконанні неоплачених робочих. Смарагдовий Будда, який вважається покровителем Таїланду, був розміщений в Королівській каплиці короля. Це в кінцевому рахунку став Wat Phra Кео.

Цікаво, що два з трьох золотих костюмах драпіруванням на Смарагдового Будди були зроблені самим королем Рамою I. Золотий наряд, як правило, змінений сезонно король Таїланду.

Як дістатися до Великого палацу

Створення свого власного шляху в Великому палац в Бангкоку є більш приємним і корисним, ніж мати справу з постійною Upselling доставлені водіями.

Зійти з дороги, і скористатися водою. Пересування на річковому таксі недорого. Крім того, ви будете мати хороший привід, щоб побачити річку Чао Прайя близько. Перехід на човні дозволяє уникнути трафіку і насолоджуватися річковий пейзаж по шляху – бонус!

Якщо у вас є доступ до BTS Skytrain, візьміть його на станцію Saphan Таксіна, а потім слідувати вказівниками на човні пірс. Візьміть річкові таксі дев’яти зупинок на північ до Тху Чангу (слон) пірс; вони відзначені знаками.

Якщо ви втратите лічильник зупиняється, не хвилюйтеся. Великий палац розкинулася між пірсом Tha Тхійни і Tha Chang причалом; Ви зможете побачити його з човна. Після того, як висадка на Tha Chang пірсу, прогулянка на невеликій відстані на південь (праворуч) до входу в палац.

Примітка: Для новачків, з допомогою системи річкового таксі може здатися трохи складною, навіть суєті. Човни часто не приходять до повної зупинки на стоянках , як обслуговуючий персонал дмуть свистки і лайка з мотузками , щоб утримувати їх на місці. Все це здається трохи гарячковим. Пасажирам рекомендується стрибати і вимикати човни швидко , щоб уникнути затримок. Не хвилюйтеся, Великий палац часто завантажена зупинка вздовж річки. Вам буде надано достатньо часу , щоб покинути човен.

Люди, які проживають в районі Као Сан Роуд можуть вибрати, щоб ходити (близько 20-25 хвилин) до Великого палацу. Ви можете йти на південь огинаючи край зеленого Royal Field або вниз по дорозі, найближчої до річки.

Розкрийте годинник

Великий палац відкритий сім днів на тиждень з 8:30 ранку до 4:30 вечора каса закривається в 3:30 вечора – ви повинні прибути до цього.

Іноді, Великий палац насправді закрити для офіційних візитів і державних функцій, однак, це рідко. Не вважаю, що водій, який стверджує, що Великий палац закритий, якщо припустити, що ви намагаєтеся зробити, перш ніж 3:30 вечора!

Якщо вимоги закриття надто переконливі, попросіть кого-небудь на ресепшені готелю, щоб підтвердити, зателефонувавши за номером: +66 2 623 5500 доб. 3100.

вхідні квитки

З огляду на , що храми в Таїланді часто вільні, 500 батів (близько US $ 16) на людину вхідну плату в Великому палаці щодо крутий. Тайські громадяни не повинні платити.

Аудіо тур можна орендувати за додаткову 200 бат. Необов’язково, людські керівництва доступні для найму; вам доведеться вести переговори ставки з ними. Виберіть офіційний путівник в межах з’єднання, а не приймати чиюсь пропозицію на зовнішній стороні.

Дрес-код в Великому палаці

Для того, щоб показати достатню повагу, ви не повинні носити шорти або майки в будь-якому храмі або державного будівництва в Таїланді. Багато мандрівники роблять це в будь-якому випадку. Але на відміну від багатьох інших храмів, дрес-код строго дотримується в Великому палаці.

  • Чоловіки повинні носити довгі штани; жінки повинні покривати ноги трохи вище коліна.
  • Уникайте носити щільно облягає стрейч брюки або «розкриває» одяг.
  • Не носіть сорочки без рукавів або показати плечі.
  • Не носіть сорочки з релігійними темами або символами смерті (важких металів, футболках, хто?) На них. Багато з рюкзака сприяння Sure і немає часу фірмових футболок зображують буддійські і індуїстські теми.
  • Вам може сказати, що за межі тригерів є неприпустимою взуттям, але це правило, як правило, не береться до виду для туристів. Взуття має бути видалена при вході в священної області в будь-якому випадку.

Якщо ваш наряд є неприйнятним, ви будете зобов’язані прикрити саронг. Припускаючи, що стенд відкритий, і вони до сих пір саронги під рукою, ви можете взяти його безкоштовно (з повертається 200 бат депозиту).

Якщо запозичення саронга це не варіант, ви будете відправлені через дорогу до незчисленних продавцям торгуватися за завищену футболку або орендувати саронг.

Примітка: Стенд видається саронги може закритися , коли вони люблять, тобто ви будете заплатили 200 бат для використаного саронг.

ошукали

Територія навколо Великого палацу вважається Ханіпотом кожного шахраєм і шахраєм в Бангкоку. Насправді, зусилля оббирають організовано: клапоть і старшинство визначають ієрархію для наживатися на туристах!

водії тук-тук може виразно шльопати губами, коли ви запитуєте поїздку в Великий палац. Для них це еквівалент перемоги туристичного тарифу лотереї. Уникайте багато клопоту, отримуючи себе там на човні (або пішки від Khao San Road).

Не вірте водій – або хто – хто стверджує, що Великий палац закритий. Якщо не відбудеться повне лихо, це, ймовірно, немає. Ці шахраї просто намагаються викрасти свій маршрут на день. водії тук-тук хочу взяти вас в магазинах, де вони отримують комісійні або паливні талони.

Якщо ви не впевнені, якщо ваш наряд відповідає дрес-код, дочекатися офіційного вердикту на вході. Sarongs можуть бути доступні безкоштовно. Багато продавців стверджують, що спідниці занадто короткі, щоб продати або орендувати саронги туристів без необхідності.

Після того, як біля Великого палацу, більш насторожує з сумками і речами. Не маю, що дорогий iPhone виступає дражливо із задньої кишені. Хоча злочинність в Бангкоку є відносно низькою, вихопити-і-грейферні крадіжки на мотоциклі знаходяться на підйомі.

Дотримуйтеся наймати тільки офіційно санкціоновані керівництва в Великому палаці.

Поради по Відвідування Великого палацу

  • Прибуття вправо, коли Grand Palace відкривається (8:30). Це дасть вам короткий час, щоб насолодитися підставами перед великими групами туру і тепла в русі.
  • Планують отримати гарячий. тепла і міської вологості Бангкок став задушливим на 11 годину ранку, особливо при відвідуванні в найспекотніші місяці в період з березня по травень. Носіть сонцезахисні креми і капелюх. Деякі відвідувачі вирішили взяти парасольку, але це робить навігацію багатолюдні місця ще більш складним завданням.
  • Перебування пацієнта. Теплові і стиснення простору можуть випробувати нерви. Якщо ви не на поступки, не відчувають себе зобов’язаними досліджувати кожну частину Великого палацу. Якщо ви більше не насолоджуєшся, не йди! Поруч Wat Pho часто трохи менше переповнені.
  • Великий палац часто є єдиним туристичним об’єкт затиснутого людей з обмеженим часом, які проходять через Бангкок для бізнесу або транзиту. Чи не переконаються, як це роблять деякі, що Таїланд є просто «занадто переповненим туристами» через один досвід!

Поблизу

Не дивно, що Великий палац в Бангкоку в оточенні інших цікавих пам’яток в декількох хвилинах ходьби. Ви також можете скористатися громадським транспортом, щоб знайти безліч безкоштовних речей, щоб зробити.

Wat Pho, тільки на південь, є домом для найбільшої колекції зображень Будди в Таїланді. Серед них вражаючий 46-метровий лежачого Будди. Wat Pho також вважається головним місцем, щоб дізнатися чи випробувати традиційний тайський масаж.

Wat Mahatthat, одна зупинка на північ, це один з найстаріших храмів в Бангкоку. Це важлива випассана медитація центр, і, що цікаво, переважне місце, щоб купити талісмани і амулети.

Зайнятий туристичний район Као Сан Роуд можна дістатися пішки на північ близько 25 хвилин. Сусідство, поряд з Соямі Rambuttri, є домом для безлічі бюджетного кафе, барів, спа і ресторанів.