Бангкок Guide: Найбільш сексуально відверта афера в світі

Posted on

Бангкок Guide: Найбільш сексуально відверта афера в світі
Як ви зробите свій шлях в Patpong Night Market, розташованому в безпосередній близькості від зайнятий Сила – роуд , в центрі Бангкока, ви будете почувати себе перевантажені величезним відбором ( в основному підробка) товарів , які продаються продаються там, від Havaianas шльопанців до «Rolex» годинник, від дизайнерських сумок для електронних гаджетів.

Через кілька хвилин після прибуття, однак, старший тайський чоловік буде ходити до вас і бурмоче три слова. «Пінг-понг шоу?» (Це особливо ймовірно, якщо ви чоловік або з чоловіками).

Вам не потрібен цілі багато уяви, щоб зрозуміти, що він говорить: А «пінг-понг шоу» включає молоду жінку, пінг-понг і, ну …

Дійсно, пінг-понг саме шоу, як правило, фронт для чогось набагато тінистого.

Скільки шоу варто?

Якщо ви будете слідувати старший тайський чоловік, який запрошує вас в пінг-понг шоу, ви можете бути під враженням, що пінг-понг шоу безкоштовно. «Немає обкладинки заряд», він не буде, ймовірно, сказати, «і дешеві напої – тільки 100 батів.»

Щоб бути впевненим, ви будете вітер в місце, де ви будете спочатку знайти себе задоволений тим, як красиві, молоді та дружні дівчинки. У більшості випадків, однак, таблиці скоро перетвориться, і це не є посиланням на музику ді-джей грає.

Чому вони афера?

Це ніколи не добре, щоб судити про книгу по її обкладинці, але чим довше ви сидите всередині пінг-понг шоу, тим більше ви будете помічати тріщини в фасаді ви спочатку бачили.

Але справжня афера приходить, коли ви отримаєте ваш рахунок. Ви бачите, в той час як ви насправді не доведеться нічого платити, щоб увійти в бар або клуб, і напої ви любите дійсно може коштувати близько 100 бат за штуку, що старий, який запросив вас в шоу не сказати вам що ви, як очікується, купити напої для дівчини (ів), які виконують для вас, які, як правило, подвоюється або навіть потроюється свій рахунок.

Реальний футболіст, однак, це так званий «Looking» плата, яка може варіюватися від 3000 бат до 6000 бат або навіть більше, це $ 100-200 + на основі сьогоднішніх валютних курсів.

Є пінг-понг шоу тільки в Бангкоку?

Якщо з якоїсь причини, ви все ще хочете побачити пінг-понг шоу в Таїланді (і давайте дивитися правді в очі, є насправді лише одна причина, щоб хотіти, щоб побачити один), вам не потрібно попрямувати в Patpong Night Market Бангкока, щоб зробити це, хоча що там ви знайдете найбільшу кількість виступів, доступних.

На жаль новина полягає в тому, що в той час як пінг-понг шоу доступні в інших частинах Бангкока і Таїланду (а саме Паттайя і Пхукет), вони залишаються афера, незалежно від того, де ви їх бачите. У всякому разі, афера більш реальна загроза за межами Бангкока, де ви могли б насправді є деякі регресу в результаті отримання шахрайським.