Беручи поїзд в Італії – Як подорожувати по Італії поїздів

Posted on

Беручи поїзд в Італії - Як подорожувати по Італії поїздів

Залізничні в Італії зручний, недорогий спосіб побачити більшу частину країни, особливо її великі міста і населені пункти. Загальнонаціональної залізничної системи була почата в 1800 році, і значно розширено під фашистським режимом Муссоліні, який, як відомо «з поїзда ходять вчасно.» Бомбардування під час Другої світової війни спустошили залізничні лінії, але відновлення відбувалося під післявоєнному план Маршалла. Перші високошвидкісні поїзди дебютували в 1970-х роках, і сьогодні, Італія продовжує мало-по-трохи, по крайней мере, модернізувати і розширити свою залізничну систему.

Подорож на поїзді, як правило, найкращий варіант для відвідування міст великих і середніх розмірів, де водіння нервування і парковка дефіцитним і дорогим. У великих містах, залізнична станція, як правило, в центрі міста або прямо по периметру. У середніх і малих містах, особливо на більш високому рівні (наприклад, Сієна або Орвието, наприклад), станція знаходиться на більш низькій висоті, і підключений до центру через шину, фунікулер або в декількох хвилинах ходьби або їзди на таксі.

Варто відзначити, що якщо ви хочете, щоб побачити італійської сільській місцевості і об’їхати більш віддалені hilltowns, потяги не найідеальніший варіант, так як багато міст не мають прилеглих станцій. І тому, що залізничні колії часто мають набережних з обох сторін, не завжди є ідилічна сільська місцевість дивитися з вікна.

Типи поїздів в Італії

З винятками , як зазначалося, всі потяги є частиною національної залізничної лінії, Trenitalia .

Frecce швидкісні поїзди
Frecce швидкі поїзди Італії , які працюють тільки між великими містами.

Бронювання місць Frecce поїздів є обов’язковими і, як правило, включені у вартість квитка. Квитки на високошвидкісних лініях Frecciarossa, Frecciargento і Frecciabianca (Frecciarossa це найшвидший) доступні на веб-сайті Trenitalia – ви помітите відразу при пошуку, що швидкі поїзди значно дорожче і, ну, швидше, ніж інші Trenitalia поїзди.

Різні класи подорожі доступні, але навіть базова послуга Freccia чиста і зручна.

Міжміські та міжміські Плюс поїзда

Міжміські щодо швидкісних поїздів, що йдуть по довжині Італії, зупиняючись в містах та великих містах. Перше і друге клас обслуговування доступно. Перші тренери класу пропонують кілька кращі місця і, як правило, менш заселені. Бронювання місць є обов’язковими на поїздах Інтерсіті Плюс, і плата входить у вартість квитка. Бронювання місць може бути зроблено для більшості міжміських поїздів, теж.

Регіонал (регіональні поїзди)
Це місцеві поїзди, часто бігають роботу і шкільні розкладу. Вони дешеві і , як правило , надійні, але місця можуть бути важко знайти на основних маршрутах. Багато регіональні поїзди мають тільки місця другого класу, але якщо такі є, подумайте про покупку квитка першого класу. Це менш імовірно , щоб бути повним , особливо під час коммутируют і не варто набагато більше. Ми повинні бути чесними – регіонали поїзда, в той час як дешеві і часто, може варіюватися від чисто і комфортно (з кондиціонером в жарку погоду) до брудної і навіть смердючий. – з ванними кімнатами , які ви не можете ступити в цьому є не означає , що не завжди так, але знає , що Regionale поїзд трохи кидка кісток.

італо

Італо , приватна залізнична компанія, працює швидко поїзда на маршрутах між кількома великими містами. В останні роки він прийняв укус з бізнесу Trenitalia, особливо коли він конкурує з поїзда FRECCIA. Італо має дуже сучасний парк чистих і комфортабельних поїздів, з класами послуг , починаючи від Смарта (стандарт) в Executive Club (VIP – клас).

Деякі невеликі приватні залізничні компанії обслуговують міста в одній області, як Ente Autónomo Волтурно , який має маршрути з Неаполь в таких місцях , як на узбережжі Амальфі і Помпеї або  Ferrovie дель Sud Est ,  який служить південній Апулії.

Пошук місця призначення на розкладі поїздів

Інформацію про розклад поїздів відображаються на залізничних станціях, як для вилітають (partenze) і прибуття (arrivi). Більшість залізничних станцій мають або велику дошку або невеликі перераховуючи телевізійні поїзда, які прибувають або відбути найближчим часом і які відстежують їх використовують.

Навіть якщо ваш поїзд перерахований на екрані, можливо, доведеться почекати якийсь час, перш, ніж бачити трек в список і зробити свій шлях до правильної платформі.

Купівля італійської квиток на поїзд

Є кілька способів, щоб купити квиток на поїзд в Італії або перед поїздкою:

  • Пошук розклад і купити квитки на поїзд онлайн і подивитися розклад поїздів в  Trenitalia  або  італ . Це наш кращий спосіб покупки квитків, які ви можете або роздрукувати або зберегти на свій смартфон , щоб показати кондуктору.
  • Перейти до квитковій касі на станції , обладнаної і часу призначення поїзда ви хочете прийняти, кількість квитків , вам потрібно, і клас квитка ( прими або Secondo ).
  • Використовуйте машину квитка, якщо станція має їх. Це досить проста у використанні, і ви можете уникнути довгих черг в касі, але ви, можливо, доведеться платити готівкою.

Примітка: Якщо ви не на самому ділі робити речі в останню хвилину, ми настійно рекомендуємо купувати квитки онлайн.

Для поїздок на регіональних поїздах, зверніть увагу, що квиток на поїзд купує вам транспорт на поїзді, це не обов’язково означає, що ви отримаєте місце на цьому поїзді. Якщо ви виявите, що ваш поїзд переповнений, і ви не можете знайти місце у другому класі, ви можете спробувати знайти провідник і запитати, якщо ваш квиток може бути підвищений до першого класу.

Посадка на поїзд

Якщо у вас є квиток, ви можете попрямувати до свого поїзду. На італійському мові , треки називаються binari (номера доріжок вказані під бункером на борту вильоту). У невеликих станціях , де потяги проходять через станцію , вам доведеться піти в підпілля , використовуючи sottopassagio, або underpassage, щоб дістатися до треку , яка не Binario уа або номер доріжки один. У великих станціях , як Milano Centrale , де поїзди тягнуть на станцію , а не проходячи через, ви побачите поїзда в лоб, з знаками на кожній доріжці з зазначенням наступного очікуваного поїзда і час його відправлення.

Але перш ніж ви йдете в поїзді – перевірити , що квиток на поїзд! Якщо у вас є квиток на регіональний поїзд або квиток для одного з невеликих приватних ліній (або будь-якого квитка без певного номера поїзда, дати і часу), як раз перед тим, як сісти на потяг, знайти зелену і білу машину (або в деяких випадках старий стиль жовтих машин), а потім під’єднайте вашого квитка. Друкує дату та час першого використання квитка, і робить його дійсним для поїздки. Є жорсткі штрафи за межі не перевірки квитка. Перевірка стосується регіональних квитків на поїзд або будь-який квиток , який не має певну дату, час і номер місця на ньому.

Зверніть увагу, що якщо у вас є електронний квиток або PDF, або роздрукований квиток з QR-кодом на ньому, немає необхідності перевіряти його – просто показати його до провідника, коли він або вона проходить на поїзді.

Якщо у вас немає призначеного місця, просто сісти один з вагонів поїзда для вашого класу поїздки. Як правило, є стійки вище місць для багажу або спеціалізовані полки поруч решт кожного тренера для вашого більшого багажу. Зверніть увагу, що ви не знайдете носій на станції або очікування на трасу, щоб допомогти вам з багажем, вам потрібно буде отримати свій багаж на поїзд самостійно.

Це прийнято вітати колег пасажирів , коли ви сідаєте. Простий Buongiorno робитиме красиво. Якщо ви хочете знати , якщо місце вакантне, просто сказати Occupato? або E ліберо? ,

У пункті призначення

Залізничні станції галасливі місця, особливо в великих містах. Будьте обережні, про вашому багажі і гаманець. Не дозволяйте нікому пропонувати, щоб допомогти вам з багажем, як тільки ви з поїзда або запропонувати Вам перевезення. Якщо ви шукаєте таксі, зупинки голови за межами станції до стенду таксі або автобусу. У містах з системами метро (метро), зазвичай є станція метро, ​​на території вокзалу.