Беручи таксі і з аеропортів Парижа: Чи є це коштує?

Posted on

Беручи таксі і з аеропортів Парижа: Чи є це коштує?

Багато читачів запитують мене, чи думаю я, що це варто заплатити за поїздку на таксі в аеропорт і з аеропорту в Парижі. Це, звичайно, не найдешевший варіант, але на таксі або з аеропортів Парижа в кінцевому рахунку, найпростіший і найменш напружений вид транспорту? І скільки ви повинні очікувати платити за типове таксі плати за проїзд між центром міста і аеропортами?

Чи варто?

Там немає однозначної відповіді на питання про те, брати таксі є найкращим варіантом.

Якщо у вас є досить щедрий бюджет, багато важких мішків, подорожуєте з маленькими дітьми або люди похилого віку або інваліди, я б абсолютно рекомендую брати таксі, яке, як правило, набагато більш розслаблений варіант з меншою кількістю ходьби або передачі часу бере участь. І навпаки, якщо ви намагаєтеся дивитися витрати, упакували досить світла, і зручні навігаційні системи громадського транспорту Парижа, взявши на приміський поїзд (RER), спеціальні автобусні маршрути до центру Парижа або авіакомпанії човникових набагато дешевший варіант.

Скільки я можу очікувати, щоб платити за таксі з аеропортів Парижа?

Залежно від умов руху і часу доби ви їдете, ви можете очікувати, щоб заплатити від 35 до 70 євро за одну таксі до або з аеропортів в Парижі. Звичайно, якщо ви берете таксі з Денфер-Рошро на півдні Парижа щодо сусіднього аеропорту Орлі, ви будете платити на нижньому кінці шкали.

Якщо ви повинні були взяти таксі весь шлях з Південної Париж Руассі-Шарль-де-Голль також на північ від міста, чекають набагато більш високий рівень. Ви завжди можете попросити таксі для середнього тарифу з вашою точкою відправлення, перш ніж прийняти поїздку. Пам’ятайте, що якщо ви замовите таксі заздалегідь, ви, як правило, доведеться заплатити бронювання і пікап плату на вершині самого тарифу.

Де знайти Таксіс і з аеропортів Парижа

У Шарль де Голль і Орлі, зверніть увагу на знаки та значки, що вказують на таксі пікап зон з вашого терміналу прибуття.

З Парижа, якщо ви не хочете, щоб замовити таксі заздалегідь, ви можете знайти таксі в достатку навколо великих залізничних і транспортних центрів, таких як Гар дю Нор, Гар де L’Est, Гар дю Монпарнас Gare d’Austerlitz або Gare St Lazare. Якщо ви прямуєте в аеропорту Шарля де Голля, це найкраще спіймати таксі від вокзалу Гар-дю-Нор і Гар де l’Est, так як загальна плата за проїзд, як правило, дешевше з цих пунктів. Якщо ви прямуєте в аеропорт Орлі на південь від Парижа, родом таксі від вокзалу Монпарнас або станції Denfert-Rochereau RER може бути хорошим варіантом.

Одна безпеку Застереження: Ніколи не приймайте поїздку в таксі, яке не має лічильник, чітко видимий знак на даху читання «таксі» або інакше здається вам менше, ніж професійний зовнішній вигляд. Це може привести до зривають, і там також були поодинокі випадки викрадень в минулому осіб, що представляються як таксисти.

Резервування таксі і з аеропортів Парижа: таксомоторних компаній

Нижче наведені деякі з найбільш часто використовуваних компаній таксі в Парижі, і всі вони пропонують послуги в аеропортах Парижа.

У деяких випадках, онлайн бронювання доступно.