Білий храм у Чіанг Рай, Таїланд

Posted on

Білий храм у Чіанг Рай, Таїланд
Офіційно відомий як Wat Rong Khun, Білий храм в Чіанг Рай був заманює туристів на північ від Чиангмая з 1997 року один в своєму роді приклад епічного твору мистецтва був створений ексцентричного місцевого художника, Ajarn Чалермчай Козітпіпат. Він спроектував і побудував Білий храм зі своїми власними засобами.

Хоча чисто-білий храм сильно зображує теми і символіку з Тхеравади, художник не сприймає себе надто серйозно. Г-н Kositpipat відноситься до відвідувачів художніх робіт напхана посиланнями коміксів героїв, науково-фантастичних фільмів, а також інші сучасні теми.

Так, Wat Rong Khun це дуже багато туристів. Не порівняти його з древніми храмами, знайдених в іншому місці в Таїланді. Замість цього, думайте Білого храму як приголомшливий приклад мистецтва і архітектури, побудованого місцевим художником, щоб привернути більше відвідувачів в своє рідне місто.

Про Білий храм (Wat Rong Khun)

Білий колір був обраний для Wat Rong Khun , тому що художник відчував , що золото – звичайний колір , обраний для інших храмів в Таїланді – «підходить для людей , які Жага злодіянь.» Туалет будівлю на справді це золото в кольорі.

Міст циклу перероджень призводить до Врата Небес; два лютих опікуни захищають шлях. Простягнуті руки в озері проклятих душ йдуть вгору представляють мирські бажання, такі як жадібність, хіть, алкоголь, куріння та інші спокуси. Подивіться уважно на дрібні деталі, такі як те, що руки можуть бути проведення. Люди повинні перетнути міст, минаючи спокуса, щоб увійти в Царство Небесне.

Білий храм був пошкоджений в результаті землетрусу в 2014 р Kositpipat фактично стверджував, що він збирається зруйнувати всю структуру – справа його життя – з міркувань безпеки. Після ретельного огляду, храм був визнаний безпечним знову для відвідувачів. Відновлення тривало протягом багатьох років, і популярність найвідомішого тяжіння Chiang Rai зросла.

Головна будівля, відоме як Ubosot , не є достатньо великим , щоб вмістити натовпу , які приходять , щоб побачити його. Але це не звичайний храм Ubosot: Фрески всередині зображують персонажів , починаючи від Гаррі Поттера і Hello Kitty Майкла Джексона і Нео з Матриці фільмів!

Протягом багатьох десятиліть, Kositpipat стверджував, що він не хотів грошей, щоб бути фактором в проекті. Повідомлення анти-жадібність можна побачити в роботах навколо підстави. Він навіть встановити обмеження на кількість грошей, які організації могли б пожертвувати! Вступний внесок в розмірі 50 бата (менше, ніж US $ 2) для іноземних гостей був, нарешті, додав в 2016 році для покриття витрат на технічне обслуговування.

Як дістатися до Білого Храму в Чіанграй

По-перше, отримати собі з Чиангмая Чіанг Рай.

Білий храм трохи більше шести миль (близько 13 км) на південь від міста, на перетині шосе 1 і шосе 1208.

Лінивий варіант, щоб дістатися до Білого Храму приєднатися екскурсією (доступною від більшості готелей), який включає в себе білий храм, чорний будинок, і інші визначні пам’ятки. В іншому випадку, ви можете орендувати скутер і вести себе; просто отримати на магістралі і на південь – ви не можете пропустити яскраво світиться білий храм праворуч від вас. Рух по шосе 1 між Чіангмай і Чіанграй може бути швидким і інтенсивним. Тримайтеся лівого боку і рухайтеся обережно!

Ще один простим варіантом для досягнення білого храму, щоб взяти на південь автобуса від автобусної станції в місті. Скажіть водієві, що ви хочете зупинитися в Wat Rong Khun. Щоб повернутися, вам потрібно або найняти тук-тук або прапор вниз в північному напрямку шини.

Відвідування Wat Rong Khun в Чіанграй

  • Години роботи: Білий Храм відкритий щодня з 8 ранку до 5 вечора і до 5:30 вечора по вихідним.
  • Вхід: 50 бат для іноземних відвідувачів; безкоштовно для тайських громадян.
  • Дрес – код: Не дивлячись на те, виверткий декор включає в себе Бетменом, Kung Fu Panda, і інших персонажів з Голлівуду, Білий Храм до сих пір вважається релігійним місцем. Плечі і коліна повинні бути покриті; саронги доступні для оренди. Сорочки з релігійними або образливими про те годі було носити.

храмове Підстава

Білий храм знаходиться в з’єднанні красивих будівель – навіть золоте будівля, у якій міститься вбиральні химерно прикрашений! Ви, звичайно, не доведеться турбуватися про використання брудних приосадкуватих туалетів, як часто зустрічається в інших пам’яток.

Бажають добре розташований в скроневої області поряд з багатьма іншими пагодами і художніми структурами. Будівля простої в промаху за білого храму знаходиться релігійне мистецтво, Kositpipat. Зал мощей цікаво, як добре. Так, є кілька магазинів подарунків, продаж мистецтва і сувеніри, щоб тримати вхідні витрати на низькому рівні.

Будьте в пошуках прихованих тим і персонажів серед проклятих, які не були допущені на небо двох опікунів. Ви побачите одну руки з поганим ставленням, рукою Росомахи, інопланетянами, світ знаками, зброєю, і багато інших прихованими знахідок.

про автора

Білий храм у Чіанг Рай є магнум опус прославленого художника, Чалермчай Козітпіпат , той же блискучий розум за Black House і барвисті вежі з годинником в центрі Чіанграй. Він побудував Білий храм за допомогою більш ніж 60 послідовників під час особистої вартості понад US $ 1,2 мільйона доларів. Kositpipat неймовірно відданий своїй роботі , і коли було вироблено понад 200 картин на рік , щоб допомогти фінансувати проект. В одному з інтерв’ю він заявив , що він починає кожен день о 2 годині ночі з медитацією.

Знаменита вежа з годинником Чіанграя була завершена протягом трьох років, а також з усією роботи Kositpipat, це було зроблено так , за свій рахунок з – за любові до Чіанграй. Світлові шоу о 7 годині вечора, 8 вечора і 9 вечора щоночі.

ексцентрична робота Kositpipat коливається від красивих творів релігійного мистецтва в химерні, кітч шматки з сильними повідомленнями. Один зображує Джордж Буш і Усама бен Ладен їде ядерну ракету в просторі разом. Навіть покійний король Пуміпон Адульядет був один з клієнтів Kositpipat в!

Після того, як Білий Храм

Логічне продовження до відвідування Білого храму, щоб проїхати 12,5 милі (20 км) на північ від шосе 1, щоб побачити свій двійник: Чорний будинок, відомий як локально Баан Dam.

У той час як Білий Храм являє собою небо, Чорний будинок – часто неправильно називають «Чорний храм» – представляє пекло. Чорний будинок більш важко знайти. Поїздка на півночі по шосе № 1, і шукати невеликий поворот на лівій стороні. Дотримуйтесь вказівниками або попросити Баан Dam.

Відвідування Білого храму також можна комбінувати з походом в приголомшливому 70-метровий водоспад Khun Kon в національному парку. Візьміть ліворуч на 1208 при виході з Білого Храму, потім ще наліво на 1211, коли дорога закінчується. Дотримуйтесь покажчики на падіння. Зупинка на зворотному шляху в місто на Сінгх парк для швидкого фото з гігантським золотим левом.