Валюта в Єгипті: Все, що потрібно знати

Posted on

Валюта в Єгипті: Все, що потрібно знати

Може бути, ви плануєте вирушити в круїз по Нілу або дайвінг відпочинок на Червоному морі, або, можливо, у Вас є наступаюча ділова поїздка в Каїр. Якою б не була причина вашого єгипетського пригоди, одна річ напевно: вам потрібно буде витрачати гроші, поки ви там. У цій статті ми пояснимо все, що вам потрібно знати про гроші в Єгипті, від номіналів і обмінних курсів на поради по використанню банкомату.

Валюта і деномінації

Офіційною валютою Єгипту є єгипетський фунт (EGP). Один єгипетський фунт складається з 100 піастрів. Найменші купюри 25 піастрів і 50 піастрів, обидва з яких доступні в формі монети або банкнот. Примітки також поставляються в наступних номіналів: 1, 5, 10, 20, 50, 100 і 200. Більш дрібні ноти особливо корисні для перекидання, але в більш короткі пропозиції. Таким чином, це ідея хороша складувати їх, коли ви можете малюючи нерегулярні суми в банкоматах або забезпечити зміну по оплаті великих рахунків в високоякісних установах.

Хоча офіційна мова Єгипту є арабським, ноти на два мовах і суми написані англійською мовою на одному боці. Образність відображає давню історію країни. 50 піастрів нота, наприклад, зображує Рамзеса II; в той час як один і 100 фунт нота зображують храми Абу – Сімбел і Великий Сфінкс в Гізі , відповідно. Ви часто будете бачити ціни передують абревіатурою LE. Це означає Livre Egyptienne , французький переклад єгипетського фунта. Валюти іноді скорочено Е Е або Е Е в інтернет – форумах.

Курси валют і витрати

На момент публікації, орієнтовні курси обміну основних валют були наступними:

1 у.о. = 16 EGP

1 CAD = 12 EGP

1 GBP = 20 EGP

1 EUR = 17 EGP

1 AUD = 10 EGP

Звичайно, обмінні курси постійно змінюються. Для більшості ставка уточнених використовувати онлайн конвертер валют, як XE.com. XE.com також доступний як додаток для планшета або смартфона, і це відмінна ідея, щоб завантажити його перед від’їздом. Таким чином, ви будете мати можливість робити швидкі перетворення на ході і будете знати, якщо ви залишаєтеся в рамках бюджету при оплаті за харчування, сувеніри, і таксі їде.

Це можливо для мандрівників з обмеженим бюджетом, щоб жити, як мало, як 600 EGP (приблизно 40 доларів США) в день в Єгипті. Це включає в себе основну кімнату, місцеві продукти харчування, транспорт і допуск до однієї головної туристичної пам’ятки. Для середньої дальності поїздок, ми рекомендуємо бюджет до 1800 EGP (близько 120 доларів США) в день, в той час як розкішні поїздки з 5-зірковим готелем, індивідуальними турами, а також вишуканою кухнею можуть коштувати вдвічі більше.

Обмін валюти та інші грошові поради

Багато мандрівники люблять прийти з деякими місцевими грошима, щоб заплатити за початкові витрати, такі як транспорт з аеропорту в готель. Однак, не плануйте на обмін всіх готівки, що потрібно для вашої поїздки, перш ніж потрапити туди. Єгипетське управління по туризму повідомляє, що мандрівники не можуть принести більше 5000 EGP (близько 320 доларів США) в країну в місцевій валюті. Ви можете довести до 10000 доларів США або еквівалента в іноземній валюті, а потім обміняти його на єгипетські фунти на обмін валюти. Валютні біржі в усіх аеропортах та багатьох великих готелях. Банки також обміняються іноземні ноти. Деякі туроператори і готелі фактично віддають перевагу бути виплачені в доларах, так вважають зберігаючи деякі примітки в стороні.

При обміні грошей це гарна ідея, щоб ходити по магазинах навколо для кращої ціни. Переконайтеся в тому, щоб запитати, скільки ви будете отримувати після того, як всі платежі і комісійні були відняті, перш ніж погодитися на угоду. Як тільки у вас єгипетських фунтів, залишатися в безпеці, будучи розумним про те, як ви носите їх. Це ідея хороша, щоб приховати свої готівкові гроші в поясі грошей і зберегти вимушену тайник, захований у вашому багажі або в сейфі готелю. Переконайтеся в тому, щоб попросити багато дрібних купюр для чайових, платити за таксі, і торгуючись на місцевих ринках. Миготіння великих заміток може зробити вас мішенню для кишенькових злодіїв.

Використання карти малювати в банкоматі

Іноді найпростіший і дешевий спосіб отримати готівку, щоб вивести його з місцевого банкомату. Банкомати легко доступні у великих містах, як Каїр або Олександрію. Якщо ви прямуєте в більш віддаленій області, переконайтеся, що зробити досить грошей, перш ніж піти, так як ви можете боротися, щоб знайти банкомат, коли ви доїдете до місця призначення. використовувати тільки банкомати в відомих областях, і бути обережними, хто намагається допомогти. Більшість банкоматів буде стягувати невелику плату за використання іноземної карти, так що має сенс, щоб мінімізувати витрати за рахунок малювання великих обсягів. Деякі банкомати мають межа EGP 2000, однак; шукати машину Banque їй Caire, якщо ви хочете зробити більше, ніж це.

Дебетові та кредитні картки від найбільших іноземних банків повинні бути прийняті по всьому Єгипту (Visa і Mastercard карта, як правило, безпечна ставка). Перед поїздкою, зверніться до свого банку, щоб підтвердити, чи буде ваша карта працювати і попросити про вихід плати на їхньому боці. Ви повинні також попросити їх зробити до відома дати подорожі, щоб вони не будуть думати, ваша карта була вкрадена, і скасувати його в перший раз, коли ви використовуєте його в єгипетському банкоматі. Резервна карта є хорошою ідеєю, якщо у вас є, як це робить примітку заморського номера підтримки вашого банку в разі виникнення надзвичайної ситуації.

заключне слово

Готівковий король в Єгипті і безліч місцевих ресторанів, магазини, і туроператори не матимуть карти об’єктів. Тим не менш, ви повинні бути в змозі заплатити в електронному вигляді в більшості середнього і високого класу магазинів, ресторанів і готелів; просто переконайтеся, що перевірити, перш ніж гризучи величезний рахунок. Дорожні чеки є надлишковими в Єгипті. Ви б важко знайти де-небудь, що буде приймати їх і банки будуть перевантажувати вас на гроші їх.