Вартість готелів в Франції

Posted on

 Вартість готелів в Франції

Ви знайдете величезний вибір варіантів готелів, коли ви плануєте поїздку до Франції. Вартість проживання варіюється в залежності від регіону і типу. У той час як готельні номери неминуче дорожчий в Парижі, є також багато казкових замки і в розкішних готелів по всій Франції, які є настільки ж дорогими, особливо в таких регіонах, як Прованс. Але є також багато готелів зручно, бюджету в Парижі, а також все більша кількість ланцюжків, які обслуговують ті, хто хоче просто ліжко на ніч.

Ціни на різні діапазони готелів

При бронюванні Інтернет, це стало майже неможливо вказати ціну різних типів проживання. Але, як правило, ціни на бюджет і економ-готель у Парижі за ніч в середньому близько 100 євро, а в іншій частині Франції близько 70 євро. Це найосновніші житлові приміщення. Що класифікується як «дуже зручно» ГОТЕЛЬ в середньому 170 євро за ніч в Парижі і 150 євро за межами, в той час як найдорожчі готелі категорії Делюкс може коштувати що-небудь від 450 євро в Парижі і 300 євро в іншій частині Франції.

Проте, пам’ятайте, що це середні ціни, так що діапазони в межах кожної категорії досить широкі.

Система French Hotel Star

Французька готельна система зірки контролюється уряд і дуже суворе. Після того, як ви отримали різні критерії, які використовуються для кожного з 1 до 5-зіркової системи (плюс верхній діапазон готелів Palace), ви знайдете його легше вибрати підходящий готель для Вашого бюджету.

Нова схема була введена в 2009-2010 роках, що призвело до закриття багатьох невеликих сімейних готелів. Нові вимоги суворі, підкреслюючи безпеку, а також залучення нових правил для інвалідів номера. Французький уряд також має сувору систему перевірки благонадійності, так що ви можете бути впевнені, що зірки присуджено кожного готелю насправді означає, що вони говорять.

Готелі Франції відображати ціни біля входу в готель і, як правило, в спальнях, і включають в себе податок і обслуговування. Якщо вам потрібна додаткова ліжко в кімнаті, там, як правило, за додаткову плату.

Ви також знайдете , що є багато інших варіантів , ніж прямий готель. Може бути , спробувати ліжко і сніданок (звані гостьові Hote у Франції)? Вони виросли надзвичайно в популярності і чисельності в останні кілька років, пропонуючи все , від міських відступів в замках з басейнами, майданчиками і багатьма іншими.

Що входить у вартість Bands

  • Вартість номерів у готелі показані дві людини обміну стандартний двомісний номер або номер-місна кімната без сніданку.
  • Менші готелі і ліжко та сніданок розміщення часто включають в себе континентальний сніданок в ціні і де це пропонується, вказується в огляді або перерахування.

Додаткові поради та інформація

  • Перевірте хорошу вартість, дешеві готельні мережі у Франції. Вони пропонують відмінні ціни, надійне житло і перебувають на всій території країни.
  • Спробуйте готель Logis, незалежну мережу приватних властивостей, часто з хорошими ресторанами, а також
  • Якщо ви зупинилися деякий час, і група, то подумайте про оренду нерухомості. Ви можете самостійно обслужити, слідувати своєму режиму, і відчувати себе як місцевий житель під час купівлі на продовольчих ринках в регіоні. Властивості широко варіюються від непарного замку до чудових невеликих вілл в сільській місцевості Франції.
  • У книги заздалегідь, необхідність в популярних районах відпочинку, таких як на півдні Франції. Такі міста, як Ніцца і Канни можуть мати широкий вибір готелів і розміщення, але завжди є тиск на кращих місцях значення. А в невеликих, шикарні курорти, як Сен-Поль-де-Ванс, готелі ще важче забронювати.