Ватикан Путівник – Що можна побачити і чим зайнятися в Ватикані

Posted on

Ватикан Путівник - Що можна побачити і чим зайнятися в Ватикані
Ватикан, також званий Святий Престол, крихітне суверенна незалежна держава. Ватикан знаходиться всього 0,44 кв. Км. і має населення менше, ніж 1000. Ватикан отримав незалежність від Італії 11 лютого 1929 року понад п’яти мільйонів людей відвідують Ватикан щороку.

Святий Престол є місцем католицької релігії і вдома Папу, так як 1378 папа живе в папських апартаментах у Ватикані, і церква Папу, Базиліка Святого Петра у Ватикані.

Ватикан Розташування

Ватикан оточений Римом. Відвідувачі входять Ватикан через площу Святого Петра. Кращий спосіб, щоб йти до Ватикану від історичного Риму по мосту Понте Санкт-Анджело. Через міст, один прибув в Кастель Сан-Анджело, недалеко від Ватикану. Кастель Сант Анджело має з’єднувальний прохід до Ватикану коли використовується біжить пап.

Де зупинитися біля ВАТИКАН

Якщо ви плануєте витрачати багато часу відвідування визначних пам’яток в Ватикані, це може бути зручно, щоб залишитися в готелі або ліжко і сніданок поруч з Ватиканом.

Музеї Ватикану

Музеї Ватикану є найбільшим музейним комплексом в світі з більш ніж 1400 номерів. Комплекс включає в себе музеї Ватикану музею, галереї з 3000 роком мистецтва, Сикстинська капела, і частини папського палацу. Існує дивовижна кількість техніки, в тому числі залу робіт Рафаеля. Пінакотека Vaticana, ймовірно, краща картина галерея Риму з великою кількістю творів епохи Відродження. Один з найбільш вражаючих залів є зал карт, з розписами старих карт папських земель.

Відвідування музеї Ватикану

У музеї Ватикану, ви вибрати один з чотирьох різних маршрутів , все закінчуючи Сікстинської капели. З – за обсягом музею, це розумно прийняти Vatican Museums екскурсію. Відвідувачі з гідом застереженнями тур або які забронювати квитки заздалегідь ввести без очікування в черзі. Музеї закриті по неділях і свята, в останню неділю місяця , коли вони вільні , за винятком. Ось музеї Ватикану Відвідування та Замовлення квитків Інформація. Виберіть Італію продає Пропустіть квитки Line музеїв Ватикану , які можна купити онлайн в доларах США.

Сикстинська капела

Сикстинська капела була побудована з 1473-1481 і як приватна каплиця Папи і місце для проведення виборів нового Папи кардинали. Мікеланджело розписував знаменитий фресками стеля, з центральними сценами, які зображують створення і історія Ноя, і прикрасив вівтарну стіну. Біблійні сцени на стінах були створені кілька відомих художників, в тому числі Перуджино, Боттічеллі. Див Сікстинської капели Відвідування Інформації, мистецтво і історія.

Площа Святого Петра і Базиліка

Базиліка Святого Петра, побудована на місці церкви, що охоплює могилу Петра, є одним з найбільших церков в світі. Вхід до церкви вільний, але відвідувачі повинні бути одягнені належним чином, без голих колін або плечей. Базиліка Святого Петра відкритий щодня, 7 ранку-7 вечора (до 6 вечора з жовтня по березень). Меси, на італійській мові, проводяться протягом всього дня по неділях.

Базиліка Святого Петра знаходиться на площі Святого Петра, в верхньому релігійному і туристичному призначення. Багато важливих твори мистецтва, в тому числі знаменитого Мікеланджело П’єта , знаходяться в церкві. Ви також можете відвідати могили Папи.

Ватикан Транспорт і для туристів

Ватикан туристів знаходиться на лівій стороні площі Святого Петра і має хорошу інформацію і невеликий магазин з продажу карти, путівники, сувеніри та прикраси. Туристична інформація відкрита з понеділка по суботу, 8:30 am- 6:30 вечора.

Найближча станція метро до входу в музей Cipro-Musei Vaticani недалеко від площі Санта-Марія-делле-Граціє, де є також гараж. Автобус 49 зупиняється біля входу, і трамвай 19 також зупиняється поблизу. Ряд автобусів йдуть поруч з Ватиканом (посилання внизу).

швейцарська гвардія

Швейцарська гвардія вберегли Ватикан так 1506. Сьогодні, вони й досі вдягаються в традиційному костюмі швейцарської гвардії. Guard новобранці повинні бути католицькі громадянами Швейцарії, у віці від 19 до 30 років, випускників одного, середньої школи і, щонайменше, 174 см у висоту. Вони повинні також завершили швейцарську військову службу.

Кастель Сант-Анджело

Кастель Сант-Анджело, на річці Тибр, був побудований як гробниця для імператора Адріана в другому столітті. У середні століття він використовувався як фортеця, поки вона не стала папською резиденцією в 14-м століття. Він був побудований над римськими стінами і має підземний прохід до Ватикану. Ви можете відвідати Кастель Сант-Анджело, і, в літню пору, концерти та спеціальні програми проводяться там. Це також пішохідна зона, так що це гарне місце для прогулянок і насолоди річки. Див Кастель Сант-Анджело Керівництво для відвідувачів

Спеціальні Візити Корисні посилання

  • Папа : Папа тримає середу Загальні Аудиторії зі Святішим Отцем о 10:30 , але ви повинні мати квиток (який вільний) бути присутнім. Подивіться , як запросити квитки на папсца або ви можете замовити квитки на папсца за плату за бронювання і транспорт з готелю через Select Італію. По неділях в полудень, Папа зазвичай приносить благословення від свого вікна для людей , що зібралися на площі Святого Петра. Папа також головує на спецслужби і меси, деякі з яких також потрібно квиток.
  • Ватиканські сади : 23 гектарів прекрасних садів з невеликою віллі і середньовічних укріплень відокремити Ватикан від Риму на північній і західній сторін. Екскурсії сади доступні по вівторках, четвергах і п’ятницях, відправивши запит на visiteguidate.musei@scv.vg
  • Підземна Ватикан : Ви можете відвідати гробницю святого Петра і розкопки Ватикану на екскурсію з гідом тільки застереженням.
  • Купол Святого Петра : вражаючий купол Святого Петра можна відвідати за окрему плату, 8:00 ранку-5: 45 вечора (4:45 вечора, жовтень-березень). Вхід знаходиться з правого боку ганку базиліки.
  • Guided Tours : Хоча я не великий любитель екскурсій, я був дуже радий, що один у Ватикані. Музей Ватикану знаходиться величезний і тісно, так що наявність хто – то знає , щоб направити мене і скажіть мені цікаву інформацію про музеї і його проявах, Сікстинської капели і базиліки Святого Петра був дуже корисним і зробив мій візит більш приємним. Я взяв тур з Miles & Miles. Виберіть Італія пропонує тур Рафаель і Мікеланджело , який включає в себе музеї, Сікстинська капела і Рафаель Кімнати папи Юлія II. Кращий спосіб побачити музеї і Сикстинську капелу без величезних натовпів, щоб зайняти до або після годин екскурсії .