Skip to main content

Ват Пхра Кео в Бангкоку: Повне керівництво

Ват Пхра Кео в Бангкоку: Повне керівництво

Закінчений в 1784, Wat Phra Кео (Храм Смарагдового Будди) є домом для Смарагдового Будди, широко вважається найважливішим статуя Будди в Таїланді. Храм відкритий для публіки, коли він не використовується для важливих релігійних церемоній царської родини.

Wat Phra Кео став королівської каплиці в 1784 році, всього через два роки після того, як Король Рама I переніс столицю через річку Чао Прайя на сайт сучасного Бангкока. Храмовий комплекс був побудований на території Великого палацу і вдосконалювався протягом століть жменьки тайських королів, які залишили значні внески.

Офіційна назва Ват Пхра Кео в Бангкоку Wat Phra Si Rattana Satsadaram (Храм Святого Jewel Будди).

Про Смарагдового Будди

Відвідувачі часто здивовані тим , як маленький статуя Смарагдового Будди на насправді, особливо після вивчення інших храмів з масивними статуями Будди , такі як Вати. Зображення Будди, що сидить в йогичеськой позі ( Virasana ), тільки 26 дюймів (66 см) в висоту. Чи не знущатися: Не має значення розмір, Смарагдовий Будда вважається самим священним об’єктом в тайській культурі!

Тільки король Таїланду (або сам високий ранг королівського члена сім’ї, якщо король не присутній) може стосуватися святині. Він робить це три рази в рік за допомогою помічника, щоб змінити золоту одяг під час формального ритуалу. Три коштовності вбудованих одягу зроблені із золота і відповідають Таїланду три сезони: жарким, прохолодним і дощовим.

Дві сезонні одягу не використовуються для прикраси статуї зберігаються на дисплей для публіки в сусідній будівлі на території.

Історія Смарагдового Будди

Незважаючи на назву, Смарагдовий Будда насправді не зроблений зі смарагду; це вирізаний з нефриту або, можливо, яшми. Ніхто не знає напевно, тому що композиція ніколи не аналізувалися. Археологи не дозволили достатньо часу з близької відстані розглянути дорогоцінний зображення.

Навіть точне походження Смарагдового Будди невідомо. Історичні записи говорять, що статуя спливли біля Чіанграй в 1434 році, але його створення датується набагато старше. Записи показують також, що статуя провела більше 200 років в Лаосі. Легенди стверджують, що статуя була в Ангкор Ват на деякий час і навіть далеко за кордоном, як Шрі-Ланка. Стиль і поза (не дуже поширені в Таїланді) вказують, що Смарагдовий Будда, можливо, насправді були вирізані в Шрі-Ланці та Індії, хоча ніхто не впевнений.

Незважаючи на це, стан і процвітання Таїланду, як вважають, залежить від Смарагдового Будди.

Як дістатися до Ват Пхра Кео

Wat Phra Kaew розташований на території Великого палацу в Бангкоку. Річка таксі є самим недорогим і приємним способом, щоб дістатися до Великого палацу і Ват Пхра Кео. Зістрибнути човен на Чанг Пірсі Tha (той зі слоном) і шукати прикрашені будівлі палацу. Там хороший шанс, що більшість людей навколо вас збирається там.

Всі водії таксі будуть знати, як ви там, але майже всі водії будуть намагатися перевантажувати вас. Деякі навіть стверджують, що Великий палац закритий на наступний день, який ви хочете відвідати. Це, ймовірно, немає, але ви можете зателефонувати (+66 2 623 5500 доб. 3100) перед 3:30 вечора, щоб запитати, якщо він надто переконливі.

відвідування даних

Якщо важлива церемонія не проводиться, Wat Phra Кео, як правило, відкриті для громадськості. Комплекс отримує зайнятий; прибути рано перед туром група і тропічна спека роблять.

Фотографувати дозволяється навколо території Великого палацу, проте, заборонено всередині скроневої області.

Вхідна плата: Вхід в Великий палац (500 бат для іноземців) включає в себе вхід в Ват Пхра Кео.

Години роботи: Години роботи : щодня з 8:30 ранку до 4:30 вечора; каса для Великого палацу закривається в 3:30 вечора

Дрес-код для відвідування Ват Пхра Кео

Правильне плаття потрібно, щоб увійти в Великий палац і особливо Wat Phra Кео. На відміну від багатьох інших храмів в Таїланді, дрес-код строго дотримується для відвідувачів.

Численні продавці навколо Великого палацу і через вулицю спробують орендувати або продати вам відповідний одяг за завищеними цінами (думає: «Я люблю Таїланд» футболку). Ви будете набагато краще просто одягатися відповідним чином, в першу чергу і чекає один з megamalls Бангкока, щоб зробити деякі реальні покупки.

 • Коліна і плечі повинні бути закриті
 • Немає чіпкий, жорсткий, або наскрізний одягу не допускається
 • Немає натяжні / штани йоги
 • Немає рукавів вершини
 • Немає порвана одяг або отвори в джинсах
 • Ні релігійні теми
 • Немає смерті, пов’язаних з темами
 • Якщо у вас є якісь буддійські або індуїстські татуювання, знайти спосіб, щоб покрити їх.

Інші Етикет знати

Дотримуйтесь звичайної буддійський храм етикету при відвідуванні Ват Пхра Кео в Бангкоку:

 • Знімайте капелюх, навушники і окуляри
 • Немає жувальної гумки, перекушування, або куріння
 • Мовчи і шанобливе
 • Не чіпайте, точки на, або повернутися спиною до зображень Будди

Пам’ятайте: Wat Phra Кео є священним місцем. Дайте місцевим жителям кімнату, щоб насолоджуватися. Не варто на шляху людей, які можуть бути там насправді поклоняються.

Що подивитися в Ват Пхра Кео

Крім Смарагдового Будди, комплекс Ват Пхра Кео є домом для великого асортименту цікавих артефактів.

 • Цілитель: почорніла бронзова статуя на західній стороні храму відлюдника , який був знахарем. Пропозиції квітів і палаючі Joss дають відвідувачам , які моляться за хворі близькими.
 • Блискучі Слони: голови слонів потерти на удачу, ось чому вони так блищать. Якщо ви бачите дитина кружляли статую повторно, у них не було занадто багато цукру: діти ходять навколо слонів в три рази для міцності.
 • Бібліотека: красива бібліотека павільйон містить безліч священних писань, але оригінальна бібліотека була знищена пожежею.
 • Модель Ангкор – Ват: У 1860 році король Mongkut мав прагнення розбиранні Ангкор Ват у Камбоджі і переміщення його в Бангкок , як демонстрація сили. Його план не добре, тому він почав замість побудова моделі Ангкор – Ват. Король помер до його завершення; його син закінчив проект.
 • Фрески: Багато фрески об’єднуються , щоб бути довгим зображенням Ramakian, тайського національного епосу , натхненний індійського епосу Рамаяна. Історія включає в себе початок світу і зображенням Ханумана, мавпячого царя і взагалі.

Ват Пхра Кео в Чіанграй

Не слід плутати, якщо хтось говорить про відвідування Ват Пхра Кео в той час як в північному місті Чіанграй. Оригінальний храм, де Смарагдового Будди був виявлений (Wat Pa Ях) був пізніше перейменований в Ват Пхра Кео на честь відомого способу.

Зелена статуя Будди в даний час проживає в Ват Пхра Кео в Чіанграй є точною копією зроблено з нефритом з Канади. Він був поміщений там в 1991 році.