Ваша поїздка в Лондон: The Complete Guide

Posted on

Ваша поїздка в Лондон: The Complete Guide

Лондон є прекрасним місцем для відвідування, але, щоб зробити більшу частину вашого відпустки в місті він платить, щоб підготувати план і дослідження заздалегідь. Є цілий ряд речей, щоб розглянути наступні питання: коли відвідати, де зупинитися, що подивитися, що робити і де поїсти.

Вирішіть, яку пору року для відвідування Лондона

Лондон погода може бути абсолютно непередбачуваною. Лондонці, як відомо, регулярно носити сонцезахисні окуляри і парасольки протягом всього року. Але Лондон погода ніколи не настільки велика, щоб відволікати увагу від усіх великих речей, щоб зробити в місті, і основні пам’ятки не сезонні.

Місто бачить значне збільшення числа відвідувачів в липні і серпні (найспекотніший час року, як правило). Плечові сезони (за межами основних шкільних канікул в навесні / восени) можуть бути великий час, щоб відвідати, якщо ви хочете, щоб уникнути натовпів. Є шкільні канікули в лютому, на Великдень, серпень, жовтень і на Різдво.

Детальніше про погоду в Лондоні, щоб допомогти вам вибрати час для відвідування.

Вимоги проїзного документа для Лондона

Всі закордонні гості повинні мати паспорт під час подорожі в Лондон, і деякі відвідувачі будуть мати потребу у візі. Громадяни США, рекомендується реєструвати будь-які закордонні поїздки з Державним Департаментом США.

Прибуття в Лондон

Ви можете дістатися до Лондона повітряним, залізничним, автомобільним, або на поромі. Очевидно, де ви подорожуєте с, і скільки часу ви будете впливати на ваші варіанти транспортування.

З’ясувати Як користуватися громадським транспортом

громадський транспорт Лондона легко і безпечно використовувати. Між підземної залізничної системи і автобусних маршрутів, ви можете отримати практично в будь-якому місці ви хочете досить дешево. Або, якщо у вас є трохи більше грошей, знакова чорне таксі (або Uber) доставить вас туди.

Етикет в Лондоні

Лондонці, як правило, ввічливі і корисним, якщо ви не посягати на їх особистий простір і не гучний і неприємний. Не забувайте виконувати «правила дорожнього руху», наприклад, стоячи на праві на ескалаторах метро, ​​зберігаючи обсяг IPOD виявився відносно низьким і за допомогою «будь ласка» і «спасибі» постійно.

Де зупинитися в Лондоні

Якщо ви тільки перебування в Лондоні протягом короткого проміжку часу (тиждень або менше), було б краще, щоб залишитися в центрі Лондона, щоб не витрачати час подорожі. Це дивно легко обійти Лондон на громадському транспорті, так що не дуже турбуватися про те, в якому районі в центрі Лондона; якщо ви знайшли готель, який вам подобається або можете отримати дуже багато, то до тих пір, як це центральне вам буде добре.

Де поїсти в Лондоні

Лондон має астрономічну кількість ресторанів, так що ви не будете мати проблем з пошуком щось нове кожен день. Я рекомендую перевірити сайт твердне, де ви можете зробити пошук по кухні, ціною і місцем розташування. Пам’ятайте, що Лондон жителів з кожної країни в світі, так що ви можете спробувати багато нових смакових відчуттів тут.

Що подивитися в Лондоні

Є багато вільних речей, щоб побачити і зробити, але якщо ви хочете, щоб побачити деякі з більш дорогих пам’яток ви можете розглянути London Pass. Це оглядова карта з фіксованою швидкістю і охоплює більше 80 атракціонів.

London Eye є найвищим в світі колесо огляду, і ви можете насолодитися чудовим видом на місто. Або перевірити деякі з визначних пам’яток королівського спадщини міста, включаючи Лондонський Тауер і Букінгемський палац.