Ваш путівник: Введення в Балі, Індонезія

Posted on

Ваш путівник: Введення в Балі, Індонезія

Балі знаходиться в Південно-Східній Азії – але іноді це індонезійський острів відчуває себе інший світ в цілому. Ви можете бути відвозять прямо з аеропорту в ультра-сучасний курорт в Куті … потім перетинають широкі простори рисових полів, щоб відвідати художні галереї на Убуд або запаморочливі Clifftop висот Pura Luhur Улувату.

У мусульманській більшості країни, Балі є культурно-індусом, з традиціями і свята відзначали ніде в регіоні. Культура найкраще цінується через мистецтво і їжу, яку місцеві жителі любовно поділитися зі своїми відвідувачами; але ця культура сидить в хитке перемир’я з посягаючи сучасністю у вигляді курортів, полів для гольфу, а також торгові центри виростають всюди.

Простіше кажучи, немає «просто поставити». Балі не піддається поясненню, контрасти конкурують один з одним за увагу відвідувача. Балі є єдиним збереженим фрагментом колись могутньої індуїстської імперії; але туристична торгівля загрожує увібрати в себе такою ж багатою культурою він святкує. Пляжі Балі та інші природні чудеса в жорсткій конкуренції з постійним розвитком відбувається по всьому острову.

Що робити на Балі, Індонезія

Балі вже давно відомий своїми пляжами і культурою, але зростаюча туристична інфраструктура означає, що нові можливості для задоволення і розваги відкривають широкий.

Пляжі Балі як і раніше його головна перевага. Можливо, найкращий пляж у Нуса-Дуа, з широкими просторами м’якого піщаного берега. Строката умови для серфінгу на Балі також залучають серферів з усього світу.

Балійська музика і танці грають важливу роль в місцевому суспільстві (пур Luhur Uluwatu в Kecak і танець вогню шоу є хорошим прикладом), і туристи пропонуються побачити балійське поклоніння в численних храмах , розкиданих по всьому острову.

Але це тільки подряпали поверхню. Більш повний вибіг можна прочитати тут: Чим зайнятися на Балі

регіони Балі

Виявивши пам’ятки Балі може бути дезорієнтувати досвід в перший раз відвідувач. Одну хвилину ви можете бути серед гомону Кути і Денпасара, наступний ви могли зустрічати дельфінів на пляжі Ловіна. Художні галереї в Убуд може поступитися техно музику в Семіньяк.

Південний Балі , де більшість дій острова має місце, де туристична інфраструктура є найбільш розвиненою: білими піщаними пляжами Кути і raucuous нічного життя, міські пам’ятки Денпасара, і Nusa Dua замовив безтурботність, серед інших. Для отримання більш детальної інформації, читайте Введення в Південному Балі.

Центральний Балі відомий як колиска балийского мистецтва. Ремісники острова, засновані головним чином в місті Убуд, виробляють як традиційні та сучасні художні роботи для зростаючого міжнародного ринку. Для отримання більш детальної інформації, читайте Введення в Центральному Балі.

Східний Балі домінує Гунунг Агунг ( «Свята гора»), в центрі уваги релігії і культури Балі. Besakih Храм Пура розташований на його передгір’ях. Уздовж моря, темні вулканічні піски пропонують відмінні можливості для підводного плавання, прийняття сонячних ванн і підводного плавання.

На північ від цього району, села Kintamani в оточувати гору Батура і його кальдери озеро – відвідування для свіжих продуктів, піший туризм, і незрівнянний вид.

Північний Балі – центрований навколо старої голландської столиці Сингараджа, North Bali пропонує хороший вид на мальовничу історію Балі. Цей район є набагато менш насиченим , ніж кінець південного Балі, і пропонує деякі чарівні диверсії свого власного. Ви можете плавати, щоб зустріти дельфінів на пляжі Ловіна, або насолоджуватися колоніальною архітектурою в Сингараджа.

West Bali – найзахідніша частина Балі є першою частиною острова бачили на поромі пасажирів Зійшовши на Gilimanluk; крім того, немає нічого особливого для туриста , щоб побачити тут. Деякі пам’ятки глушині існує – гробниця приреченого коханця Jayaprana можна знайти тут, а також дику природу Балі Барат національного парку.

Квитки на Балі

Якщо ви схожі на більшість відвідувачів на Балі, ви побачите це перший з літака приземленням в міжнародному аеропорту Нгура (IATA: DPS). Ngurah Rai можна дістатися практично з будь-якого великого центру в регіоні, Австралія входить.

З США – Дальня рейси з континентальної частини США на Балі доступні, що вилітають з Лос – Анджелеса, Сан – Франциско і Нью – Йорку.

З Гонконгу – Cathay Pacific, China Airlines, Garuda Indonesia, Japan Airlines, Korean Air Lines, Malaysia Airlines і Singapore Airlines рейси з міжнародного аеропорту Гонконгу (IATA: HKG) в Нгура Раї.

З Сінгапуру – Garuda Indonesia, Malaysia Airlines і Singapore Airlines рейси з міжнародного аеропорту Чангі в Сінгапурі (IATA: SIN) в Нгура Раї.

Вихідні міжнародні відвідувачі, підлягають аеропортовий збір 150000 рупій, що виплачується тільки в місцевій валюті. Для відвідувачів виїжджаючи на внутрішніх рейсах, вартість відправлення податок на внутрішньому Rp30,000.

обходячи Балі

Багато курорти пропонують безкоштовний трансфер від Нгура Раї, але на невеликий шанс, що ви не можете отримати один (або не потрібні), ви можете легко їздити на таксі з аеропорту в готель чи в іншому місці на острові. Виміряні таксі можна знайти в південній частині Балі, особливо навколо туристичних районів Кута, туба і Денпасара. Ще на Балі таксі тут: Як їздити на таксі в Балі, Індонезія.

Якщо ви хочете піти далі, ви можете орендувати автомобіль (з водієм або без нього) або мотоцикл – але якщо ви хочете, щоб вести себе, вважають, що Балі є неймовірно складним місцем для їзди. Читайте на всі ваші варіанти транспортування тут: Транспортування в Балі – Введення.

Готелі та курорти Балі

Балі пропонує неймовірний вибір варіантів розміщення – від безцінь гуртожитків до тисячі доларів перебування вілл. В цілому, бюджетні мандрівники мають тенденцію залишатися в або навколо Кути, хороший середині діапазону і опції сім’ї можна було в туба, і найдорожчі курорти, в основному в Нуса-Дуа. Ви можете знайти більше Балі готелі в цьому списку Балі кирки готелю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *