Skip to main content

Вегетаріанський фестиваль Пхукет

Керівництво по дев’ять імператорських богів фестиваль в Таїланді

Вегетаріанський фестиваль Пхукет
Також відомий як Дев’ять імператора Боги фестиваль або фестиваль Jay Kin, Пхукет Вегетаріанський фестиваль є щорічною подією даоський відзначається в першу чергу китайської громади в Таїланді і навколо Південно-Східної Азії.

Запуск протягом дев’яти днів, вегетаріанський фестиваль в Пхукет, на думку багатьох, є крайнім і химерним фестивалів в Таїланді. Віддані не тільки відмовитися від м’яса для свята, вибрати кілька учасників насправді практикують саме каліцтво у вигляді пірсингу щоки з мечами, ходити по розпеченому вугіллю, і сходження сходи, виготовлену з лез ножів!

Сім зірок, складових нашу Велика Ведмедиця сузір’я плюс дві невидимі зірки вважаються дев’ять імператорських богів відзначається.

Що очікувати на Вегетаріанський фестиваль Пхукет

Не очікуйте , що похмурий досвіду скроні! Вегетаріанський фестиваль живої, хаотично, і голосно. Збіговисько людей утворюють навколо процесії під час співу і кидали вогняні сухарі; Лев танцюють переплітається через натовп. Учасники носити білі в той час страждала пісні – транс віддані , які просять бог ввести їх тіла – носити складні костюми і проткнути їх тіло.

Обрана ма пісня – завжди неодружені чоловіки і жінки – проколювати їх обличчя все від гачків до великих копій за допомогою групи підтримки; деякі ходити по гарячому вугіллю або лежати на ліжку ножів. Всі ма претензія пісні відчувати невеликий біль і деякі з них має залишкові лякають!

Шматочки помаранчевої паперу і тканини розподілені по всій натовпі знаходяться на удачу.

Правила фестивалю

Віддані, як очікується, носити білий і тримати чисті думки; вони дають м’ясо, секс, алкоголь, стимулятори, і сильні продукти, такі як часник. Туристам пропонується взяти участь в процесії і фотозйомку. Хоча Вегетаріанський фестиваль може здатися дивним карнавалом, він як і раніше глибоко релігійним подія; проявляти повагу і триматися подалі від дороги!

Люди в жалобі і вагітних або жінок менструація не повинні бути присутніми на церемонії.

Вегетаріанська їжа

У той час як багато туристів просто відвідати , щоб побачити крайній пірсинг, відмінне вегетаріанське харчування можна насолоджуватися усіма. Беруть участь ресторани і продуктові крамниці літати жовтий прапор з червоним китайським шрифтом.  Версії відомих тайських страв локшини готуються без м’яса або риби соусом.

Вегетаріанська їжа знайшли на фестивалі виглядає ідентично м’ясних продуктів, таких як свинина і курка, однак, будьте впевнені, що веганські – навіть яйця і молочні продукти, не використовуються під час фестивалю. Особлива увага приділяється, щоб дати їжі ту ж текстуру і появи м’яса вони імітують.

Історія Nine імператора Фестиваль Богів

Як і в багатьох стародавніх свят, люди розходяться в думках про походження фестивалю Імператорські богів Дев’ять. Одна з теорій свідчить, що фестиваль був доставлений в Пхукет з Китаю трупою акторів близько 1825.

Імператор Gods Фестиваль Дев’ять спостерігаються в Китаї, однак, пірсинг і самостійні каліцтва є унікальними для Таїланду. Дехто припускає, що проколи під впливом подібних актів, які виконуються під час щорічного індійського фестивалю Thaipusam.

Де Досвід Пхукет Вегетаріанський фестиваль

Вегетаріанський фестиваль відзначається в деякій мірі в Бангкоку, Чіангмае, і навіть Куала – Лумпур; Однак, Пхукет – який має китайське населення становить близько 35% – цього місця , щоб побачити транс відданих проткнути їх тіла і здійснювати подвиги саморегуляції каліцтва.

Лише деякі з головних святинь в Пхукеті для свідків церемонії є: Жуйте Туй, Bang Niew, Phut щелепу, Cherng Талай і Кату.

Свята переміщатися між різними храмами протягом свята; збирання розкладу заходів має важливе значення для бути в потрібному місці в потрібний час.

Відвідайте офіційний Пхукет Вегетаріанський фестиваль веб – сайт для графіка подій.

Коли подивитися фестиваль

Вегетаріанський фестиваль Пхукет починається в перший день в дев’ятий місяць китайського місячного календаря, тому зміна дати в рік. Зазвичай фестиваль проходить восени, в кінці вересня і початку жовтня.

Пік фестивалю Імператорських богів Дев’ять перебуває на дев’ятий – або останній – день, коли церемонія стає прощальним безумством для відправки богів додому до неба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *