Велосипеди в оренду в Парижі: Як використовувати Velib »City Scheme?

Posted on

 Велосипеди в оренду в Парижі: Як використовувати Velib »City Scheme?

Все про місто схемою бюджетного

Запущений у 2007 році паризький міський велосипед схема оренди, Velib »(переклад приблизно на” велосипед в свободі “) в даний час налічує величезну флот із понад 20 000 мотоциклів і 1800 пунктів прокату по всьому місту. Це стало дуже популярним способом обійти Париж, як місцевих жителів, так і для туристів, і, можливо, перетворили місто в набагато більш велосипедної людей місце.

У той час як Velib »має свої недоліки (див моїх вказівок з безпеки, зокрема), це може бути один з найпростіших способів отримати навколо Парижа на велосипеді, якщо Ви воліли б відмовитися від традиційної оренди магазину. Будь ласка, знай, однак, що ні оренда шле велосипед не доступна з Velib ‘- я настійно раджу вам привести один в валізі, якщо ви плануєте дати Схемі кружляти на вашої наступної поїздки.

Концепція: Pay і Go

Концепція Velib »відносно проста: красти вашу кредитну карту на будь-якій станції навколо столиці (ви знайдете один приблизно кожні 300 метрів / 984 футів в будь-яких заданих околицях) орендувати велосипед протягом дня або тижня. Ви будете платити невелику фіксовану плату за стільки поїздок, скільки ви хочете протягом дня або тижня. Якщо ви в кінцевому підсумку їзда на велосипеді менш ніж за 30 хвилин на цю поїздку, ви не будете платити більше плоскою «підписки» плату. Вам не доведеться повертати велосипед на станцію, де ви орендували it– ви можете відмовитися його в будь-який «точці Velib. Це один певна знахідка до системи в порівнянні з орендою магазинів. Станції самообслуговування працюють 24 години на добу і сім днів на тиждень, що є ще однією перевагою.

Ваша кредитна карта буде стягуватися депозит (в даний час € 150, але це може змінитися в будь-який час), щоб гарантувати, що велосипед правильно повертається і залишається у хорошому стані. Переконайтеся в тому, щоб не залишати його без нагляду, навіть з замком: злодії мають потужні інструменти, в ці дні, які можуть прорізати навіть жорсткі замки. Детальніше про процедуру здачі в оренду, використання і повернення велосипедів Vélib »на наступній сторінці.

Але … Це безпечно?

Я не буду брехати. Їзда на велосипеді в Парижі може бути стрес, і не ідеальні з точки зору умов безпеки. Рух часто важке, пішоходи не завжди дотримуються правил дорожнього перетину, а місто вулиць з одностороннім рухом, каруселей і жвавих перехресть. Я б радив тільки досвідчені міські велосипедист спробувати використовувати велосипед на дорогах з інтенсивним рухом, і тільки після консультацій з місцевими правилами дорожнього руху. Для тих з вас незвички їзда на велосипеді в пробці, ви все ще можете використовувати Vélib », але я настійно рекомендую вам відправитися в парк області, як Булонський або Венсенский і залишитися на велосипедних доріжках тільки.

Інше питання, як уже згадувалося, є труднощі, ви можете зіткнутися з пошуком шолом, коли ви використовуєте Vélib. Деякі стверджують, що немає ніяких істотних доказів для шоломів, що захищають від серйозних травм або нещасних випадків зі смертельними наслідками, але багато експертів наполягають на їх необхідності, щоб захистити себе від великого шкоди на дорозі. Навіть якщо ви залишаєтеся на доріжках, ви можете впасти і травмувати голова.

В цілому, Velib »може бути відмінним способом, щоб обійти місто для тих, хто має деякий досвід роботи з міською їздою на велосипеді. Це досить безпечно, поки ви ознайомитеся з правилами дорожнього руху, і не думайте, що у вас є право проїзду, автомобілі, пішоходи і інші байкери будуть поважати. Їздити захищаючись і швидко.

Як використовувати машини Vélib »: Підписавшись, Оплата і повернення велосипедів

Використання Vélib »може здатися трохи складним на перший, але як тільки ви дали йому спробувати це повинно відчувати себе легше і простіше.

Як Прокат і Pay

Якщо ви короткостроковий користувач, ви можете орендувати мотоцикл Vélib » в протягом дня або тижня. Вам знадобиться кредитна карта проставити депозит на велосипеді. Ви будете платити фіксовану плату в протягом дня або тижня ( див поточні ціни тут ), стільки поїздок , як ви хотіли б у цей період. Якщо ви використовуєте велосипед менш ніж за 30 хвилин на будь-якому з цих поїздок, ви не будете платити вище і за фіксовану плату, але якщо взяти велосипед за більш тривалі поїздки, ви будете нести додаткові додаткові збори. Ваш депозит буде повторно автоматично поповнений на свій рахунок.

Крок за кроком інструкції, отримати ваш велосипед:

  • Знайти станцію Vélib »
  • Наступні дії на машині самообслуговування: вибрати велосипед і ввести номер велосипеда за вашим вибором.
  • Зачекайте, поки не з’явиться зелене світло, а потім видалити велосипед.
  • Примітка: Тепер Ви можете сплатити заздалегідь онлайн

Якщо ви хочете купити довгострокову підписку, бачить цю сторінку .

повернення велосипеда

Коли ви закінчите з велосипедом, повернути його в будь-який «станції Velib навколо міста. Вони відкриті 24 години на добу.

  • Натисніть на затискач велосипеда, наскільки ви можете в велосипедному пост. Якщо ви правильно зробили, ви побачите помаранчевий світло, потім зеленим світлом і два звукових сигнали. Це дозволяє вам знати, що ви успішно заблокований і повернувся на велосипеді.
  • Роздрукувати квитанцію від станції, так у вас є докази, що велосипед був повернутий. Ваш депозит буде знову повернута на кредитну карту.

Для отримання більш докладної інформації про те , як використовувати Vélib »і для інформації , таких як особливості велосипеда і рекомендації по безпеці, можна знайти на офіційному сайті .

Заключні думки: Найкращий час для Використовуючи Vélib »

Одне питання, яке ви можете мати цей час: коли є більшість велосипедів можуть бути доступні? У робочі дні, ви можете захотіти, щоб уникнути використання Vélib »в години пік приміських вранці і післяобідній (приблизно 7-10 годин ранку і 5-7: 30 вечора), так як більшість велосипедів, ймовірно, будуть прийняті. У вихідні дні, рано вранці і пізно ввечері може бути ідеальним для їзди. Під час пікових денних годин, це може бути важче знайти велосипед.