Вересня в Римі: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Posted on

 Вересня в Римі: Погода, Що Запакувати і Що подивитися
Вересень бачить римлянин повертаються зі своїх літніх канікул і дітей, що прямують до школи, але, як італійські літо спеки і натовпи туристів починають слабшати, місто Рим повільно починає гудіти з речами, щоб зробити. У той час як культурний календар Риму не упакований в цю пору року, є кілька цікавих подій і фестивалів, що відбуваються в вересні, в тому числі Ізола-дель-кіно, Стадіо Олімпіко гри в футбол, і смак фестивалю рому.

Рим Погода в вересні

При середній температурі в діапазоні від більш низьких 80-х років в денний час до нижнього 60-й в нічний час протягом більшої частини місяця, Римська погода в вересні може бути один з кращих в місті переживає весь рік. Проте, температура починає падати як місяць прогресує, і нічні мінімуми можуть потрапити у верхні 40-х років до кінця вересня.

  • Середній максимум: 81 градусів за Фаренгейтом (27 градусів за Цельсієм)
  • Середній низький: 61 градусів за Фаренгейтом (16 градусів за Цельсієм)

Тим часом, близько Середземного моря середньої температури 75 градусів за Фаренгейтом (24 градусів за Цельсієм) протягом місяця, що робить його прекрасний час, щоб скупатися на відпочинку. Це особливо актуально, оскільки вересня є одним з найбільш сухих місяців в місті, отримавши трохи більше 40 мм (1,5 дюйма) опадів протягом шести днів місяця.

що Запакувати

Завдяки середземноморському клімату, вам не потрібно буде упакувати багато шарів, щоб залишатися комфортно під час поїздки в Рим у вересні. Принесіть багато шорт, футболок, штани і сорочку з довгими рукавами, щоб пристосувати для більш високих денних температур і нічних мінімумів і принести легку куртку в разі зниження температури під час дощу. Ви також хочете, щоб взяти з собою зручне взуття, пляжну і, можливо, навіть походи передач в залежності від того, що ви плануєте робити під час вашої поїздки.

Вересень Події в Римі

Від перегляду фільмів на відкритому екрані для відвідування мистецтв і ремесел ярмарки по всьому місту, не бракує в кумедних речей, щоб зробити в Римі у вересні. У той час як натовпу літніх туристів, можливо, залишили місто і місцеві школярі в основному повернулися в свої дослідження, ви все одно знайдете багато великих події протягом місяця.

Дивитися фільми в Ізола-дель-кіно

Широкоформатні фільми відображаються на відкритому повітрі під час Ізола – дель – кіно на острові Тіберіна майже щоночі влітку як частина нерухомості Романа , або римського літа, який також включає в себе концерти, театри та інші культурні заходи.

На цьому святі італійського кіно, ви можете дивитися фільми, зроблені як легендарні і формуються кінематографістами. Проте, в останній день заходу в 2019 році 1 вересня, так що ви можете попрямувати в Рим рано, якщо ви не хочете пропустити всі дії цього захоплюючого літо фільму і серії концертів.

Відвідуйте гри Олімпіко футбол

Європейці люблять свій футбол, який відомий як «Calcio» на італійському мовою , і римляни отримують подвійну дозу спорту , тому що місто є батьківщиною двох футбольних команд:  Рома  (малиновий і золото) та  SS Lazio  (світло – блакитний і білий) , Хоча ці команди є непримиренними противниками, у них є футбольний стадіон, 70000-місцевий Олімпіко , який є одним з найвідоміших в світі спортивних майданчиків.

Якщо не розпродані, квитки на ігри, які зазвичай зустрічаються по неділях, можуть бути придбані через Інтернет, по телефону, на стадіоні або в офіційних магазинах команд по всьому місту. Все, крім самих твердолобих вентиляторів слід уникати ділянок Curva Nord і Curva Sud стадіону-області «ультра» шанувальників, ці області можуть отримати лякаюче гучними, і, безумовно, не підходить для дітей.

Досліджуйте Gay Village Street Fair

Для LGBTQ жителів, відвідувачів і їх союзників, Рима Gay Village є святкова вулична ярмарок працює з кінця травня до початку вересня в районі Тестаччо. Музика, танці, і продукти харчування і напої кабін вносять свій внесок у святкову атмосферу.

В або близько до 1 вересня, Gay Village зазвичай проходить Фестиваль Imperium з ді – джеями, танці, і пити, але дата події змінюється з року в рік , так що не забудьте перевірити офіційний сайт Imperium фестиваль , перш ніж планувати поїздку.

Зробити або купити щось на Мистецтво та ремесла ярмарків

everal декоративно-прикладного мистецтва ярмарків пройде в Римі у вересні. Існує мистецтво ярмарок по вулиці Віа Margutta, район, відомий своєю колекцією тазостегнових і високого мистецтва студії, який був домом для режисера Федеріко Фелліні і де були зняті частини «Римські канікули». Зазвичай останній тиждень вересня, є ще одна ярмарок ремесел на вулиці dell’Orso недалеко від площі Навона.

Пориньте у Фестивалі RomaEuropa

Починаючи з кінця вересня,  фестиваль RomaEuropa передових функцій , місцеві та міжнародні виступи танцю, театру, музики і кіно, а також візуальні мистецтва установки на майданчиках по всьому місту.

У 2019 фестиваль RomaEuropa буде проходити з 17 вересня по 24 листопада і представлені виступи Акрам Хан, Лія Родрігес, Міло Рау, Бруно Beltrão, Паскейл Мартайн Тейу і Кирила Тест. Місця проведення: Площа Orazio Giustiniani, Бійня, Аргентина театр і Auditorium Parco делла Musica – Sala Petrassi.

смак рому

Чотири дні  Смак рому  фестивалю є раєм гурманом, що відбувається в треті вихідні вересня. Під час їжі події, зразок від деяких з кращих шеф – кухарів Риму, взяти італійські курси приготування їжі, а також дивитися живі демонстрації. деякі з останніх кулінарних передач і стилів.

Більш 28000 чоловік відвідують захід, який проводиться щороку на підставі делла Musica Auditorium Parco в Фламініо районі Рима. 2019 Смак фестивалю рому пройде з 19 по 22 вересня, починаючи з церемонії відкриття в четвер увечері о 7 годині вечора і закінчуючи опівночі в понеділок вранці.

Читати книгу на Letture d’Estate

Кожен день з 30 червня по 1 вересня, ви можете відвідати спеціальний захід в саду замку Сант-Анджело в Римі під час свого щорічного Letture програми d’Estate. Грубо кажучи, як Літнього читання англійською мовою, це культурна подія навколо читання біля річки в Кастель Сант-Анджело, але також є ігри, музика і розслаблюючі заходи ідеально підходить для всієї родини.