Версальський палац і сади: Повне керівництво

Posted on

Франція Більшість Opulent замок має захоплюючу історію Royal

Версальський палац і сади: Повне керівництво

Слово «Версаль» упаковує хорошу дозу містики: навіть якщо ви не знаєте багато про легендарного французькому замку, одна з його назви, як правило, викликають в уяві образи царської пишнотою, влади і багатства в свідомості більшості людей.

Це все дуже поважної причини: палац і сади, в основному розроблено при королі Луї XIV в кінці 17 – го століття, є одними з найбільш у світі екстравагантний, і являють собою подвиг у французькій архітектурі та озелененні. Не дивно , що це був названий об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Як будинок останнього короля і королеви Франції,  Версаль  також символізує висоту французького королівського декадансу, і бурхливу, багатовікова перехід країни від монархії до республіки.

Розташований менш ніж в годині їзди від центру Парижа на поїзді або автомобілі, замок і сади приваблюють близько 6 мільйонів відвідувачів кожен год– приходять відразу за Ейфелевої вежі в якості однієї з найпопулярніших визначних пам’яток Франції. Це особливо ідилічне в тепле час року , коли пишні, широкі сади, фонтани і скульптурний означають , що ви можете витратити багато часу на відкритому повітрі для прогулянок, пікніків і розробки « шоу Музичного вода» .

Якщо ви перший раз відвідувач шукає практичну інформацію про вашу майбутню поїздку до палацу, або хоче, щоб вирити трохи глибше в захоплюючу історію Версаля і побачити основні моменти із замку, перейдіть набагато більше.

Що подивитися в Версалі: Огляд


Особливо на першій поїздки в палац і сади, відвідувачі часто відчувають себе пригніченими жахливість підстав: що подивитися і зробити в пріоритетному порядку, а що можна залишити на другий поїздки вниз лінії?

Ефірне Що можна побачити і робити на перші відвідини

По- перше, як тільки ви придбали квиток і закуповуватися безкоштовний аудіогід біля головного входу, оглянути головний палац . Дайте два-три години , щоб повністю дослідити палац, або зосередитися на деяких з більш відомих камер в протягом години або два.

Складається з запаморочливих 2300 номерів, що розтягується замок включає в себе основні моменти, такі як приголомшливий Дзеркальний зал, Королівські Квартири та Royal спальня, The Royal Operahouse, Марії-Антуанетти Спальня, і Battles галерея.

Сади, фонтани і скульптури

Особливо, якщо ви відвідуєте навесні, влітку або на початку осені, довга прогулянка по складних садів, спроектованих знаменитим ландшафтним архітектором Андре Ленотра в порядку.

Численні складні фонтани і скульптури охоплюють територію навколо Версаля і варто захоплюватися докладно. Розглянемо забронювати квиток на вечірній шоу з музикою і ілюмінації навколо фонтанів / сад скульптур.

Великий і Малий Тріанон 

Якщо у вас є цілий день, щоб присвятити вивченню величезної майна в Версалі, розглянути бачачи Гранд і Петіт Тріанон і піти від орд туристів. Ці ближчі чверті були побудовані французькими монархами, щоб уникнути заворушень і політичні інтриги палацового життя – і привести їх любитель, звичайно. Вишукана архітектура відома, також – і є навіть тихий, англійський стиль саду на землі в Тріанон Estate.

королеви Гамлет 

І останнє, але не в останню чергу, цей чарівний куточок на майно був кращим місцем Марії-Антуанетти (крім Le Petit Trianon), щоб піти, і (обурливо) грають в простій селянській життя. Це чарівно, буколічний і смутно Дісней-еск – але коштує година або близько того.

Отримання Там, квитки & Інша Практична інформація

Отримання Там: Потяги та автобуси 

Найпростіший спосіб дістатися до Версаля від центру Парижа, щоб взяти RER (приміський поїзд) лінії C до станції Шато де Версаль-Рів Гош, а потім слідувати вказівниками на вхід палацу (10 хвилин пішки).

Для гостей з обмеженими фізичними можливостями, приймаючи автобус або тренер може бути кращим варіантом. Версальський Експрес трансфер працює з Ейфелевої вежі до палацу, і працює з вівторка по неділю.

З іншого боку, міський автобус лінія 171 працює щодня з рядом станції метро Pont де Севр (лінія 9) і падає відвідувач близько до входу палацу. Поїздка займає всього близько 30 хвилин.

години роботи

Палац і сади відкриті цілий рік , але роблять бути в курсі , що є високий сезон і низький сезон годин. Нижче високий сезон часу відкриття; бачу цю сторінку для отримання інформації про низький сезоні (1 листопад за 31 березня).

У період з 1 квітня по 31 жовтня, головний палац  відкритий з вівторка по неділю, 9:00 ранку до 6:30 вечора (закритий по понеділках і на 1 травня). Останні квитки продаються в 5:50 вечора і останній вхід в 6:00 вечора

Estate Тріанонський відкритий в ті ж дні, з 12:00 до 6:30 годин Останній вхід в 6:00 вечора

Сади відкриті щодня з 8:00 ранку до 8:30 вечора, в тому числі по понеділках. Окремий квиток тільки сади можуть бути придбані.

точки доступу 

Для входу в головний палац, попрямувати в головному дворі. Якщо у вас вже є друкований або електронний квиток або мають право на безкоштовний вхід, голова прямо на вхід A; в іншому випадку перейдіть до каси, розташованої на лівій стороні двору.

Особливий шлях доступу для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями розташований недалеко від головних воріт. Собаки-поводирі допускаються в приміщеннях з посвідченням особи.

Для доступу до Великого або Petit Trianon, дотримуйтесь вказівниками від головного входу; є окремий офіс квитка для відвідувачів, які тільки хочуть відвідати Trianon Estate або почати свій візит туди.

Квитки і Поступки 

Поточний список цін на квитки і як отримати їх, бачить цю сторінку на офіційному сайті . Купівля квитків онлайн настійно рекомендується , щоб уникнути очікування в довгих чергах.

Концесії / квитки за зниженою ціною надаються для студентів, людей з обмеженими фізичними можливостями та їх напрямними. Вхід вільний для всіх відвідувачів у віці до 18 років і для громадян Європейського Союзу у віці до 26 років.

Екскурсії, аудіогіди і тимчасові  виставки

Екскурсії по території палацу і садів пропонуються певні дні для окремих осіб і груп. Дивіться цю сторінку для повного списку турів і поточних цін, а також інформації про те , як замовити.

Аудіогіди є безкоштовними для всіх відвідувачів і можуть бути отримані в головній точці входу до палацу, а також в Нижній галереї поруч Квартири дам.

Тимчасові виставки і музичні шоу в Версалі дають відвідувачам з інтересом копати трохи глибше більш цілеспрямований погляд на історію, художні твори, і люди записки оточуючих палац. Шоу «Музичний Уотерс» дуже популярний в літній час .

інші послуги 

Публічні послуги в Версалі включають безкоштовний Wi-Fi, магазини сувенірів, численні  кафе і ресторани , камеру і зміна дитячих станції, а також інформаційні столи.

Дзеркальний зал: палац Найвідоміший номер

Ні один візит в Версаль не був би повним без відвідування вражаючих, якщо по загальному визнанню , досить несмачний, Дзеркальний зал.  Розроблені , щоб втілити влада, пишність і елегантність французької монархії і її значну військову доблесть, 73-метрова галерея – який був недавно відремонтований до своєї колишньої слави – особливості 373 дзеркал , розташованих навколо 17 арок. За часів будівництва галереї, дзеркало цього калібру були розкішні предмети , доступні тільки обраним. Склепінчаста стеля Лебрен прикрашений 30 картин , що ілюструють військову доблесть і успіх Франції.

Довга галерея давно використовуються для прийому високопоставлених осіб і посадових осіб, а також для проведення офіційних заходів, таких як кульки і королівські весілля. Це було також приміщення, в якому був підписаний в 1919 році Версальський договір, відзначаючи формальний кінець Першої світової війни

Переконайтеся в тому, щоб побачити прилеглі до нього, і вражаючі, номера, такі як номер війни і миру номер.

Королівські апартаменти і Royal Опочивальня

Іншою важливою подією в стінах головного палацу у Версалі є Квартири короля і королівські спальні. Більш інтимні , ніж в державних квартирах короля , які були використані в основному для офіційних функцій і відповідно щедрі, ці квартири пропонують трохи більше проблиску в повсякденне життя король Людовик XIV.

У кімнаті відома як очі Аванзал Бика веде прямо на Дзеркальному зал і апартаменти королеви; в той час як Royal Таблиця Аванзал був кращим місцем Короля Сонця для громадської їдальні.

Король Опочивальня, тим часом, величезний зал, який з’єднує в трьох місцях в Дзеркальному залі. Король Людовик XIV виконані складний «пробудження» і «сон» церемонії тут, і помер в кімнаті в 1715 році, після правління, яке тривало 72 років.

Сади, фонтани і статуї: Основні Бачити

Після відвідин головного палацу, голова зовні в великі і чудові сади. Запланований і спроектований Ле Нотр, сади являють висоту ренесансної гармонії і симетрії, з їх ретельно сформованих чагарників, квітників і дерев. Десятки сортів квітів і дерев рясніють на майно, з величезними фонтанами і скульптурами, додавши в атмосферу спокою королівські привілеї, яка проникає всюди.

Основні місця 

Сади великі, зосередивши увагу Ваш візит є хорошою ідеєю, якщо ви не маєте все ранок або вдень, щоб не поспішаючи вивчити їх.

« Grande Перспектива» (Великий Perspective) на сади можна дивитися зсередини палацу і Дзеркальний зал: дивлячись на центральну «Вода Партер» дозволяє захоплюючий схід-захід точки над великими садами – витончена, симетрична гра між зеленими насадженнями, великими басейнами з водою, фонтанами і статуями. Шлях від підніжжя «Гранд – Перспектива» проходить багато фонтан і квітник минулого Літо, до водного каналу.

Навколо підстави палацу є два інші основний шлях або «квітники», обидва з яких може бути переглянуті з води партері: Північ і Південь партери . Північний розділ «введений» два видатних бронзових статуй з 1688, «The Grinder» і «Модест Венера». Великий круглий басейн ділить площу. Рухаючись на півночі, візьміть в чудовому фонтані Піраміди, розробленому Лебрен, і показуючи складні статуї , що зображують дельфін, раки і тритон.

У той же час, Південний партер (також згадується як Квітник) є «охороняв» два бронзових сфінксів додані в 1685 (раніше вони знаходилися в іншому місці на майно). З балюстрадою, ви можете взяти в чудових перспективах над пишною оранжереєю.

Партер Лито  , можливо , один з найкрасивіших місць на маєтку Версаля. Цей величезний, мінімалістський сад, по замовленню Людовика XIV і побудований в 1660, показує подарунок Le Notre в гармонійних формах в озелененні, з його простим , але візуально заарештовуючи «завитком» і «віяло» формою. Захоплюючий центральний фонтан з його алегоричними скульптурами був натхненний міфічними оповідями Овідія в Метаморфозах.

Великий Тріанон і Малий Тріанон

На замовлення Sun King (Louis XIV) в якості альтернативного місця проживання на майно – той, який надав би йому деяку відстрочку від стресів і політики придворного життя – Тріанон Estate є одним з найбільш розкішних, інтимних і елегантних місць в Версалі. Багато туристів, повністю нехтуючи його, що робить його більш спокійний, менш людне місце, щоб досліджувати на майно.

Великий Тріанон , італійський надихнув палац показуючи рожевий мармур, багато арки і пишні сади , які відчувають себе набагато більш інтимним , ніж ті , що фланкують головний палац, був місцем , де король пішов , щоб переслідувати його роман з його коханкою, мадам де Монтеспан.

Petit Trianon, тим часом, був кращим місцем для королеви Марії-Антуанетти, щоб піти, поряд з її буколічних «Гамлета».

Королеви Гамлет: Марі-Антуанетта «Селянська село»

Одним з спритних місць на майно знаходиться цей затишний святилище призначений для Марії-Антуанетти, ще раз , як місце для відступу від стресів придворного життя. Починаючи з 1777 року , королева замовила редизайн Тріанон нерухомості; вона має перший англійський сад побудована контрастувати з разючим раціоналізмом і помпою існуючих садів в Версалі. Потім вона замовила «Гамлет» , що складається в підробленої-селі – уявлення, можливо, втішну буденність простолюдина життя – і штучне озеро. Для деяких, Гамлет представляє тенденцію нещасливого королеви до сентиментальничати селянське життя , не визнаючи страждання своїх підданих; для інших, він служить прикладом її сором’язливий характер і нелюбов придворного життя, з усіма її суворості та вимог.

Сьогодні різні сільськогосподарські тварини утримуються в святилище на хуторі, що робить його приємним місцем для прогулянок з юними відвідувачами, зокрема.

Ключові дати та історичні факти: Сліпуча і темне минуле

Версаль, можна сказати, є як зеніт і кончину французької монархії. Перший створений як мисливський будиночок короля Людовика XIII, він був принесений в повній славі короля Людовика XIV – також відомий як Король-Сонце, для сяючою і всемогутній манера, в якій коханий монарх керував Францією. Це буде служити в якості символічного і фактичного центру абсолютистської монархії через Людовик XVI, до французької революція повалила його і захопила Версаль на початку 1790-х років. Ось деякі ключові дати і факти:

1623-1624: Молодий принцякий пізніше буде названий король Луї XIII встановлює Версальякості мисливського будиночка, закоханий своєю красою і великою кількістю гри. Він почав будівництво палацу на підставах з 1631, і вона була завершена в 1634 році.

1661: Молодий король Людовик XIV, бажаючи зміцнити королівську владу в Версалі і витісняють його з традиційного місця в Парижі, бересебе амбітну конструкціюяка буде тривати до кінця свого життя. Палац і садиякі ми бачимо сьогодні,значній мірі результати його бачення і наполегливості; він особливо найняв блискучий ландшафтний архітектор Андре Ленотр зачати палац розкішних садів, фонтани і статуетки.

Захопленим покровителем мистецтва, культури і музики, Версаль процвітав під сонцем короля не тільки як місце французької королівської влади, але і як місце для блискучих художників, таких як драматурга Мольєра прийти уявити свою роботу на суд.

1715:  Після смерті Людовика XIV, Версаль законсервована як свого сина, Людовіка XV, займає трон назад в Париж. Король повернеться в Версаль в 1722 році, і під його правлінням, маєток було подальший розвиток; Королівський оперний театр був особливо завершенопротягом цього періоду. Замах було зроблено Дамьена на короля в 1757 році; цей період також відзначитизавдяки вундеркіндімені Вольфганг Амадей Моцарт виконуючого тут.

1770 : Майбутній король Людовик XVI, народився у Версалі, одружуєтьсяавстрійської герцогині Марії-Антуанетти в Королівському оперному театрі в маєток. Вони 15 і 14 років, відповідно, у той час їх шлюбу. Принц святкує коронацію як Людовик XVI у 1775 році.

1789: У розпал французької революції, Людовик XVI, Марія-Антуанетта і їх маленькі діти змушені покинути Версаль в Парижі, де вони скинуть (1791)а потім виконав гільйотину на площі Згоди в 1793 році.

19 – го століття:  Немає більше місця королівської або царської влади – Наполеон I вирішив не царювати з Версаля – маєток вступає в період потоку,кінці кінців стає королівським музеєм під реставрацією монархії.

1919: Сумнозвісний Версальський договір, закінченнясвітової війниалеможливопосадки насіння для наступного «Великої війни» в Європі, підписаний тут.