Skip to main content

Вестмінстерське абатство: Все, що потрібно знати перед приїздом

Вестмінстерське абатство: Все, що потрібно знати перед приїздом

Вестмінстерське абатство було засновано в AD960 як монастир бенедиктинців. Це було, коли більшість європейських християн були католиками, але після Реформації в 16-м століття була утворена церква Англії. Багато традиції залишаються в абатстві, але послуги проводяться англійською мовою, а не латиною.

Вестмінстерське абатство коронація церква нації, а також поховання та пам’ятне місце для історичних діячів за останні тисячу років британської історії. Вестмінстерське абатство ще робоча церква і все запрошуються на регулярні послуги.

адреса

 • Вестмінстерське абатство
  Parliament Square
  London
  SW1P 3PA

Найближчі станції метро

 • Westminster
 • Парк Сент-Джеймс

Поруч ви знайдете популярний Harry Potter Film Місце в Лондоні .

години роботи

 • З понеділка по суботу: 9.30 – 4:30 вечора
 • Понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця: 9:30 ранку-4: 30 вечора (останній прийом 3:30 вечора)
 • Середовище: 9:30 ранку-7: 00 вечора (останній прийом 6:00 вечора)
 • Субота: 9:00 ранку-3: 00 вечора (останній прийом 1:30 вечора)
 • По неділях абатство відкрито тільки для поклоніння.

Перевірте офіційний сайт поточного часу відкриття .

тури

90 хвилин Verger під керівництвом туру, тільки англійською мовою, доступні особам, за невелику додаткову плату. Аудіо тури (англійська версія розказана Джеремі Айронс) займає близько години і на семи інших мовах: німецькою, французькою, іспанською, італійською, російською, китайською та японською. Вони доступні в довідковому бюро абатства біля північної двері.

Фотографія і стільникові телефони

Фотографія і зйомки (кадрів і / або звук) будь-якого роду не допускається в будь-якій частині абатства в будь-який час. Відвідувачі можуть знімати в монастирях і коледж сад для особистого користування. Листівки показуючи інтер’єр абатства можна купити в магазині Abbey. Використання мобільних телефонів дозволяється в монастирях і коледж сад. Тримайте мобільні телефони вимкнені в церкві абатства.

Офіційний веб-сайт

www.westminster-abbey.org

Див Вестмінстерське абатство для вільного

Ви можете побачити в Вестмінстерському абатстві безкоштовно. Абатство ніколи не заряджає людей, які хочуть поклонятися, але вони покладаються на вступні внески від відвідувачів, щоб покрити поточні витрати. Вечірня є найкрасивішим з послуг, де абатство хор співає. Співочі хору виховуються в Вестмінстерське абатство хор школи і все дуже талановиті. Вечірня знаходиться в 5 вечора по понеділках, вівторках, четвергах і п’ятницях, а також о 3 годині по суботах і неділях.

що подивитися

Навіть без аудіо-гіда, або путівників, я б сказав, ви могли б насолоджуватися відвідуванням Вестмінстерського абатства, як це вражаюча будівля. Я Gob-чмокнув в перший раз, коли я увійшов всередину: в архітектурі, історії, артефакти, вітражі, про на все!

Корисна порада : Персонал абатства дуже обізнаний і завжди готовий відповісти на питання. Я дізнався набагато більше говорити співробітникам Abbey , ніж з путівників.

Постарайтеся побачити різні британські гробниці роялті та коронацію стільці біля храму святого Едуарда Сповідника, плюс додаткової Коронацію атрибутику в абатстві музею. Куточок поета є могили і меморіали для таких відомих письменників, як Джеффрі Чосер, Чарльз Діккенс, Редьярд Кіплінг, Томас Харді, Д. Лоуренс, і Альфред Теннісон.

Могила Невідомого солдата це захоплююча історія тіла привіз із Франції після Першої світової війни, поряд з 100 барелів французькій землі, щоб поховати його. Чорна мармурова плита з Бельгії і золотим тиснення було зроблено з гільз, зібраних на полях у Франції.

Єдина медаль Конгресу пошани дали за межами США був представлений Невідомого солдата 17 жовтня 1921 року, і це висить в рамці на стовпі поруч. Коледж сад вважається найстарішою сад в Англії близько 1000 років. Візьміть листочок біля входу в сад, щоб дізнатися про посадку. Коледж сад відкритий вівторок, середа і четвер.

 • Сім’я Top Рада: Діти можуть одягатися як монах і сфотографуватися в Монастирі. Перейти до абатства музею і просимо позичити костюм!
 • Різдво Top Рада: Каплиця Святого Георгія має приголомшливий вертеп кожен Різдво, яку дорослі і діти завжди любити.

Де Обідати Локально

Навпаки абатство методист Центральний зал. Існує кафе в підвалі, який нічого фантазії (пластикові стільці і вінілові скатертини), але дійсно служить гідною гарячої та холодної їжі за розумними цінами в Лондоні. Це величезний простір їдальні, і я завжди знаходив це притулок від шуму і суєти площі Парламенту. Верховний суд протилежний теж і має велике кафе в підвалі.