Вживання в Таїланді: місцеві алкогольні напої і етикет

Posted on

 Вживання в Таїланді: місцеві алкогольні напої і етикет
Вживання в Таїланді, як правило, безтурботний випадок наповнений сміхом, їжею і доброзичливими жестами.

Не дивно, що тайські пари пива дуже добре з пряними стравами та тропічної вологості; місцевий ром відзначається тайців і мандрівників, які цінують ціну.

Запої в Таїланді, звичайно , Sanuk (весело), але вони часто йдуть пізно бути підготовлені і знають , як вижити!

Пиття тайський шлях

Замість того, щоб замовляти індивідуальні коктейлі, групи тайці часто вважають за краще замовляти пляшку духів, щоб розділити. Відро льоду і кілька додаткових змішувачів потім замовити і поставити на стіл. Популярні змішувачі газована вода і кока-кола або спрайт. Персонал замінить відро льоду в кілька разів, як він тане протягом всього вечора. Лід навіть додає до келихів пива для боротьби з гарячою, липкою погодою.

Порада: Введення льоду в стакан кожного , коли перший почав отримувати дуже важливий жест.

Випиваючи комуну, кожна людина може контролювати силу і смак їх самостійно змішані коктейлі, тому в уникненні будь-яких можливих сценаріїв втрати по обличчю.

питний Етикет

Вживання етикету в Таїланді набагато менш жорсткий, ніж в Китаї чи Японії, але деякі правила статусу і «особа», даючи застосовуються.

Заливка напій для кого-то це хороший жест; довершення окуляри людей навколо вас, якщо ви заповните свій власний. Швидше за все, якщо хтось за столом не добратися до нього, персонал бару чи ресторану буде продовжувати доливати ваш напій кожен раз, коли вона падає нижче наполовину-не стікати скло, якщо ви не хочете поповнення!

Якщо ви знайшли себе ювіляр, ви, ймовірно, будете очікувати, щоб сидіти в середині таблиці, а не в голові. Почесний гість також зазвичай очікується, дати випити в якомусь момент. Тости часто дають всієї п’янки, а не тільки на самому початку.

Коли цокаючись з кимось, взяти вік і статус до уваги. Якщо хтось ваш старший або більш високий статус, тримайте склянку трохи нижче і цокаються низько на їх.

Як Сказати Привітання

Найпростіший тост і спосіб сказати «ура» в тайському мовою просто підняти келих (але не занадто високо) і пропонують усміхнений Chone gaow (сенсорні скла).

Є кілька способів сказати привітання на тайському мовою. Цей список транслітерації приблизно так, як вони вимовляються:

 • Chone gaow (сенсорні скла): Коли хто – то хоче запропонувати тост, вони іноді просто кричать Chone! так що все за столом підніме келих.
 • Частка gaow (пусте скло / дна вгору)
 • Чок Ді (удачі)
 • Chai Yo (виграш, успіх, багато різних значень в залежності від контексту)

Інші речі знати

 • У 2006 році юридичний вік питної в Таїланді був збільшений з 18 до 20 років. Бари рідко, якщо коли-небудь, перевірте ідентифікатори для туристів.
 • Druggings трапляються в Таїланді, зокрема, з ковшем напоїв. Будьте обережні з напоями від незнайомих людей або залишити напій без нагляду на столі. Персонал в «дівчатка» барів, як відомо, наркотиків і віднімають західних чоловіків.
 • Якщо не відповідали (рів навколо Старого міста в Чіангмай є одним примітним винятком), ви можете легально носити відкритий напій на вулиці в більшості місць по всьому Таїланду.
 • Скляні пляшки пива мають невеликий повернення депозиту в Таїланді, спонукаючи людей, щоб піти навколо збору їх на переробку. Коли закінчите, залиште пляшку в барі або помістити його поруч з відром для сміття, де хтось був зацікавлений може знайти його.

пиво

Бліді, середні працездатних сорти пива є очевидним вибором для балансування опік від тих хвацько пряних страв з локшини. Лагер є назвою гри в Таїланді, і є три дуже популярні місцеві виборів:

 • Сингх: найстаріше пиво Таїланду вимовляється як -The назву «Sing» походять від санскритського слова для лева. Зі стандартною ABV 5%, Сингх, як правило , найдорожчий місцевого вибір пива.
 • Лео: Це не випадково , що творець Сингх, Таїланд «лев» пиво, також робить пиво по імені Лео. Лео є дешевшим лагер з того ж пивоварного заводу і має ABV 5%.
 • Чанг: йти до пива для туристів в Таїланді, Чанг, як правило , трохи дешевше і має трохи більше укусу , як в спирті і смак , ніж конкуренція. Чанг Класичний, оригінальний лагер з ABV 6,4%, були коли – то , по слухам, є проблеми з якістю управління. Чанг (вимовляється: «Chahng») означає , що слон на тайському мовою , спонукаючи рюкзаки боятися страшним «Changover» , який відчуває себе як стоїть слон на своїй голові.

Популярність Chang Classic, йдуть до Чанг експорту (ABV 5%), Chang Draft (ABV 5%), і Chang Light (ABV 4,2%). Безліч інших сортів пива або заварюють або легко доступні в Таїланді, в першу чергу Heineken, Carlsberg, Сан-Мігель, і Тигр. Пиво часто п’яні з льодом.

ківш напої

Тайські відра почали як шлях для туристів, щоб носити з собою багато алкоголю під час острівних сторін, таких як Moon Party Full, але вони в даний час відзначається по всьому Південно-Східної Азії.

Ви знайдете ці барвисті, пластикові відра піску, наповнені випивки і кілька соломинок (імовірно для обміну) з Вангвіанг в Лаосі до Perhentian островів в Малайзії. Пластикові відра напоїв дуже багато можна знайти в будь-якому місці вздовж Banana Pancake Trail, де туристи люблять партії.

Ідея ковшових напоїв звуку: таблиця мандрівників може розділити один, кожен приймає соломинку, і спілкування приходить легко, особливо в серці газующего місцевого Redbull починає працювати своє чарівництво. При великому обсязі спирту замаскований солодкими змішувачами і кофеїном, багато мандрівники виявили важкий шлях, що відра повинні бути загальними, а не споживаються в поодинці.

Оригінальний тайський Ківш напій складався з цілої пляшки (300 мл) Sangsom або будь-якого іншого місцевого рому, тайський Redbull, і кока-кола. Тепер, ковшові напої доступні з будь-якою комбінацією духів і змішувачів.

У таких місцях, як Као Сан Роуд в Бангкоку, ціни на відра продовжують дешевшати, іноді US $ 5 або менше! Безумовно, ці угоди, які здаються занадто добре, щоб бути правдою насправді; відра часто виявляються більше цукру і кофеїну, ніж алкоголь.

тайський Redbull

Redbull виникла в Таїланді; місцевий матеріал продається в маленьких скляних пляшках, за чутками, буде сильніше й ефективніше, ніж Redbull продаваного з банок на Заході. Тайський Redbull дійсно містить іншу формулу, має більше змісту кофеїну, і має більш солодкий смак. На відміну від Redbull продається в західних країнах, тайський Redbull негазована.

Без вуглекислотою, ці компактні, скляні пляшки Redbull неймовірно легко вниз в один присід, але пам’ятати про те, скільки ви споживаєте! Акула і M150 конкурують енергетичні напої, які іноді заміщають Redbull.

тверді духи

Місцевий дух вибору є Sangsom, популярний ром, з ABV 40%. Хоча Sangsom часто згадується як віскі, він вариться з цукрової тростини і витримується в дубових бочках, категоризації як ром.

Hong Thong і Mekhong два інших популярних коричневих духів, які дешевше пропозиції від тайських напоїв, виробники Sangsom.

місцевий самогон

Практично кожне місце в Азії має недорогі, місцеві віскі, зроблені з ферментації рис і Таїланд зневажає.

Популярність у жителів і все , хто цінує дешевий напій, лао Као зроблено з ферментованого клейкого рису. Потенція варіюється в залежності від того, хто його зробив. Комерційно пляшкові сорту доступні, але багато сіл придумують свої власні сорти пива. Місцеві жителі часто користуються дивитися Farang (іноземець) боротьба обробляти постріл лао Као!

Алкоголь продажів в Таїланді

З одним з найвищих проблем питної і водіння в світі, Таїланд чинить все більший тиск на продажу алкоголю і звітності по всій країні. Окремі провінції, такі як Чіангмай посилили обмеження на вершині національних вимог. У 2006 році юридичний вік питної був збільшений до 20 років, один із найсуворіших у регіоні.

час закриття Бара встановлені в півночі в багатьох місцях по всьому Таїланду, хоча органи часто залежать від примхи бару, і якщо якась «дрібниця» оплачується до місцевої поліції в ту ніч.

Minimarts, такі як 7-Eleven дозволяється тільки продавати алкоголь легально з 11 ранку до 2 годин, а потім з 5 години вечора до півночі. Корпоративний minimarts і продуктові магазини близько дотримуватися цих офіційних годин, однак, незалежно один від одного, що належать магазини та продавці, як правило, продовжують спокійно продавати алкоголь.

продаж алкоголю заборонена під час провінційних і національних виборів, буддійських свят, і деяких державних свят, таких як день народження короля. В цей час, тільки хоробрі кілька барів і ресторанів продаватимуть алкоголь. Багато буддійські свята відбуваються протягом року, часто збігається з повним місяцем, спонукаючи дати для Moon Party Повного в Ко Пангані бути змінено на один день або два.

Де купити вино

Ви не знайдете вино для продажу в багатьох місцях за межами винних магазинів у великих містах і мегаполісах розміру супермаркетів, які часто обслуговують західних експатів. Великі мережі супермаркетів, такі як Tops, Rimping і Big C часто мають великий вибір імпортних вин.

Таїланд має три процвітаючі регіони вина, які повільно набирають міжнародне визнання. Siam Winery розташований приблизно в годині їзди на південь від Бангкока і славиться плаваючі виноградники в дельті річки Чао Прайя. Екскурсії доступні на виноградниках в національному парку Кхао Яй, і вино сцена розвивається в північно-східному кутку Таїланду, недалеко від кордону з Лаосом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *