Використання банкоматів в Італії – Отримання євро на італійські канікули

Posted on

Використання банкоматів в Італії - Отримання євро на італійські канікули

Для того, щоб знайти банкомат в Італії, зверніть увагу на італійський Bancomat з приналежністю вам потрібно (Cirrus, Plus і т.д.) в Італії, банківника ясно позначені і знаходяться за межами банків, або в за дверима, яка відкривається, коли ви проводите карту , Ви також можете знайти банкомати в аеропортах і на залізничних вокзалах.

Що ви повинні зробити, перш ніж Go

Перед тим, як поїхати в Італію, проконсультуйтеся з вашим банком, щоб повідомити їм, що ви будете з країни.

Це буде тримати вашу карту від замерзав. Ви також повинні з’ясувати, що заряд для іноземних угод на ваших дебетових і кредитних карт. Деякі банки стягують відсоток, в той час як інші беруть фіксовану плату, а деякі, на жаль, заряд обох. Ці збори можуть змінюватися кілька разів протягом року, так що вам потрібно, щоб перевірити себе перед кожною поїздкою.

Не витрачайте час і гроші на дорожні чеки, так як вони вийшли з ужитку з кількох причин, в тому числі, що вони можуть бути важко і забирає багато часу, щоб готівкові гроші, і ви часто втрачають гроші в угоді.

Використання банкомату або Bancomat в Італії

Після того, як ви вставите карту, вам буде запропоновано вибрати мову. Англійська буде один з варіантів. Тоді ви будете ввести чотиризначний пін-код. Після подрібнення геть, ви будете представлені кілька варіантів для виведення. Виберіть той, який підходить саме Вам. Якщо ви отримуєте гроші, ви весь набір.

Якщо немає, то читайте далі.

Правила італійського ATM

На момент написання, максимальний ліміт зняття 250 євро накладаються в більшості італійських банківник. Переконайтеся, що ваша карта може працювати принаймні цю суму в доларах. Пам’ятайте, що великі відходи дешевше в довгостроковій перспективі, особливо якщо ваш банк стягує за транзакцію плати.

При відвідуванні банку, якщо у вас є проблеми ATM

Якщо у вас виникли проблеми з вашою карткою, вам доведеться відвідати банк протягом банківських годин. Час роботи може бути незручно, як правило, 8:30 ранку до 1:30 вечора і 3:30 вечора до 4:30 вечора Так, ви прочитали, що час правильно, відкриття днем ​​є мізерне один час; йти вранці.

ATM повідомлення

При перевищенні суми вашої карта дозволяє вийти на щоденній основі, або ваша карта була якоюсь чином визнана недійсною в Італії, ви, ймовірно, отримаєте повідомлення ATM, який пояснює вам що-небудь не так. Ваша карта буде відхилена, можливо, з лаконічною заявою, закликаючи вас звернутися до свого банку (але він ніколи не буде пояснювати причину). Заново карту і спробувати вивести менше євро. Цілком можливо, що обмінний курс на наступний день зробив долар навіть слабкіше, ніж вона є, і ви перевищили доларовий максимальний висновок вашого банку.

Переконайтеся, що ви приносите принаймні два робочих банківських карток в Італії, як з номерами контактних чотиризначні. У разі надзвичайної ситуації, ви можете отримати гроші з вашої кредитної картки, але це, як правило, дорогий варіант. Переконайтеся, що ви зв’язалися з банками, які беруть участь і повідомив їх, що ви будете отримувати гроші, а в Італії. Попросіть у них номер, щоб зв’язатися, якщо у вас є проблеми; безкоштовні телефонні номери 800 не є вільними в Італії.

Потім, сидіти склавши руки і має неймовірний відпочинок.