Skip to main content

Використання Туристична GSM Prepaid Card в Сінгапурі

Отримання дзвінків, текстів і даних на Ваш GSM мобільний телефон в Сінгапурі

Використання Туристична GSM Prepaid Card в Сінгапурі

Хто може жити і подорожувати без SIM-карти даних? Я НЕ МОЖУ. SIM-карта є моїм другим пріоритетом, коли я приїжджаю в новій країні, після того, як місцева валюти. Маючи місцеву сім-карту з даними дає мені впевненість і впевненість в тому, що я можу вижити в новій країні, навіть якщо я не говорю мовою.

Коли моя родина і друзі відвідують мене в Сінгапурі, вони завжди просять мене допомогти їм купити SIM-карти. Вибір кращих Сінгапур SIM-карти одночасно легко і важко! Легко, тому що є тільки три основні телефонні оператори в Сінгапурі, а саме Singtel, M1 і StarHub. Це важко, тому що кожен оператор пропонує так багато різних SIM-карт з різними функціями і дійсністю, це так важко вибрати те, що найбільше підходить для вас карта.

Я був там, я мав свою частку головного болю при виборі SIM-карті. У цьому пості я буду робити порівняння і розбивку кожної SIM-карти, а потім надати вам мої рекомендації! Давайте заглибимося в!

1. Singtel

Нормальний передплачених SIM – карти Singtel, називається привіт! SIM – карти , в той час як туристична SIM – карта Singtel, називається привіт! Туристична SIM – карта .

Я б сказав, що деякі великі можливості карт Singtel Туристична SIM є:

 • Безкоштовний Wi – Fi Singtel в торгових центрах і деяких громадських місцях
 • Щедрі розгулятися дані, які дуже корисно, якщо ви подорожуєте в Австралію, Малайзію, Індонезію і Таїланд
 • Можливість спільного використання SIM-карти на 2 пристрої з $ 50 Tourist SIM (вони дають 2 SIM-карти)
 • Крім того, можна розширити Singtel привіт! Туристична SIM-карти, просто долити 3 $ / день.

У мінуси Singtel Tourist SIM:

 • Найдешевший SIM коштує 15, що на $ 3 дорожче Starhub-х і M1 туристичної SIM. Це може бути справа вимикач для хардкорних мандрівників з обмеженим бюджетом.

У грудні 2018 року, Singtel запустила новий  $ 18 привіт! Туристична EZ-Link SIM – карти , яка є 2-в-1 Туристична SIM і EZ-Link проїзний. Це означає, що вам навіть не доведеться купувати окремий EZ-Link користуватися громадським транспортом. Крім того, ви отримаєте:

 • $ 3 безвідсотковий кредит на карту EZ-Link. Але, так як мінімальний баланс ви повинні підтримувати в EZ-Link карти $ 3 (нижче $ 3, ви не можете приймати будь-які MRT або на автобусі з ним), вам все одно доведеться виконувати ПОПОВНЮВАТИ мінімум $ 10 на EZ-Link для того, щоб використовувати його для громадського транспорту. Це краще, ніж нічого!
 • Вільну подорож туди і назад з Сінгапуром канатної дороги – Сентоза лінії. Перш ніж ви отримаєте дуже збуджені, Sentosa лінія відрізняється від гори Фабер лінії. Sentosa лінія працює тільки в Sentosa і має 3 зупинки: Merlion станція, станція Imbiah Lookout і Siloso Пойнт. Це хороший досвід, якщо ви ніколи не були на канатній дорозі.
 • Зі знижкою харчування і пам’ятки

Моя рекомендація для Singtel карт:

Бюджет мандрівники: Виберіть $ 8 привіт SIM, а потім придбати план 1.5GB даних 7-денний або 30-денний план 1 ГБ даних !.

Важкі мандрівники використання: Вибрати $ 15 привіт Туристична SIM-карта, $ 18 привіт Турист EZ-Link SIM-карти або $ 30 привіт Туристична SIM !!.

Довгострокові мандрівники: Виберіть $ 50 привіт SIM!

Де купити Singtel SIM-карти?

Нормальна Prepaid SIM (привіт SIM-карта!):

 • Singapore Changi Airport (Термінал 1, 2 і 3): Travelex Обмін валюти Лічильники, Changi рекомендує лічильники. ($ 38, $ 50)
 • Singtel магазини ($ 8, $ 15, $ 38, $ 20)
 • Singtel Exclusive Рітейлери ($ 8, $ 15)
 • Окремі Уповноважені Singtel оплачені Рітейлери ($ 8, $ 15, $ 38, $ 20)
 • Вибрані Привітання ($ 38)

Туристична SIM-карта (! Привіт Туристична SIM-карти):

 • Singapore Changi Airport (Термінал 1, 2 і 3): Travelex Обмін валюти Лічильники, Changi рекомендує лічильники.
 • Singtel магазини
 • Singtel Exclusive Рітейлери
 • Окремі Уповноважені Singtel оплачені роздрібної торгівлі, включаючи Танах Заходи поромного терміналу HarbourFront поромного терміналу, Causeway Points, Сентоза FUN Магазини
 • Обраний 7-Eleven і Привітання

2. Starhub

Нормальний передплачених SIM – карта StarHub, називається Днем передоплати , в той час як туристична SIM – карта StarHub, називається День подорож передоплати .

Переваги покупки StarHub передплачених карт є:

 • Це дуже доступним для виклику за кордоном, особливо в тих країнах, перерахованих в IDD 018 напрямків.
 • Щаслива особливість Roam дає користувачам Туристична SIM-безкоштовний роумінг даних, який може бути використаний в більш ніж 15 країнах.
 • Щасливий Roam також дає нормальному Prepaid користувачам можливість використовувати дані більш ніж в 15 країн зі швидкістю передачі даних в Сінгапурі. Для цього користувачі повинні поповнити з планом даних, зазначених в їх Happy сторінці Roam.

Недоліком є ​​те, що вони мають занадто багато заохочень, бонуси і різні топ-вгору ціни. Деякі акції тривають довгий час, інші зникають через деякий час. Це важко прийняти правильне рішення при спробі вибрати кращий Starhub карту або кращі плани Starhub в будь-який момент часу, якщо змінні постійно змінюються. Для того, щоб зробити його простим, я рекомендую вам ігнорувати всі бонуси при спробі вирішити, які карти / план є найкращим.

Моя рекомендація для StarHub карт:

Бюджет мандрівники: Виберіть $ 8 Щасливої ​​передоплату, то придбати 1 Гб даних плану 3-денний або 30-денний план 1 ГБ даних.

Важкі мандрівники використання: Вибрати $ 12 Щасливі подорожі передоплати або $ 32 Щасливі подорожі передоплати.

Довгострокові мандрівники: Виберіть $ 15 або $ 50 Щасливої ​​передоплату.

Де купити Starhub карти?

 • Попереднє замовлення Starhub $ 12 Щасливі подорожі передоплати, і збирати в сінгапурському аеропорту Чангі.
 • Starhub Магазини
 • виходи Ексклюзивний партнер Starhub в
 • StarHub Офіційні дистриб’ютори
 • 7-Одинадцять магазинів
 • привітання магазини
 • SINGPOST
 • аеропорт Чангі
  • Лічильники Starhub (клема 1, 2, 3 і 4)
  • UOB Обмін валюти Лічильники (Terminal 1, 2, 3 і 4)
  • Дорожні лічильники (Термінал 2 і 3, прибуття залів)

3. M1

Нормальний передплачених SIM – карти М1 називається M Card , в той час як його туристична SIM просто називається M1 Туристична SIM – карта .

Цільові користувачі туристичної SIM-M1 дуже ясно: $ 12 за коротке перебування (7 днів), $ 30 і $ 50 в протягом більш тривалого перебування (12 днів і 14 днів) з відвідуванням інших країн.

В принципі, основні особливості M1 Tourist SIM подібними до таких Singtel років. Проте, M1 Туристична SIM пропонує розгулятися даних 5 країн за $ 30 і $ 50 карти, а саме Гонконгу, Індонезії, Макао, Малайзія, Тайвань (в той час як Singtel пропонує розгулятися даних в 4-х різних країн). Недолік M1 Туристичної SIM: дозаправка поза зоною досяжності.

Для звичайних користувачів передплачених М1 M-карти, ви можете використовувати існуючі локальні пакети даних для роумінгу в 5 країнах. StarHub має аналогічну функцію (Happy Roam) і Singtel не має цю функцію для своїх звичайних користувачів передплачених.

Моя рекомендація для M1 карти:

Бюджет мандрівників: Виберіть $ 5 M Card Prepaid SIM.

Важкі мандрівники використання: Виберіть будь-який з M1 Tourist SIM.

Довгострокові мандрівники: Виберіть $ 15 M Card Prepaid SIM-карти.

Де купити M1 карти?

Card M1 Tourist SIM:

 • Попереднє замовлення $ 12 M1 Туристична SIM і збирати з аеропорту Чангі або міських районах.
 • M1 Магазини ($ 12 / $ 30 Туристична SIM)
 • Changi Знайомства і Вітайте ($ 30 / $ 50 Туристична SIM) в Changi Airport Terminal 1, 2, 3 і 4 Прибуття Halls (Public Area)
 • Changi рекомендує ($ 30 / $ 50 Туристична SIM) в Changi Airport Terminal 4 зали прибуття (Public Area)
 • Обраний 7-Eleven і Привітання ($ 12 Туристична SIM)

M-карта:

Що необхідно придбати SIM-карту в Сінгапурі?

Ви повинні принести паспорта при реєстрації SIM-карти.

висновок

Різні люди мають різну тривалість перебування, використання даних і інших переваг. Щоб спростити, ось мої рекомендації для різних сценаріїв.

Одна справа прийняти до відома про туристичну SIM-карти: вони не дають безкоштовно SMS за кордон.

Короткострокові мандрівники:

Краща карта до 7 днів візиту: Starhub $ 12 Happy Travel або M1 $ 12 Туристична SIM

Краща карта до 12 днів візиту: M1 $ 30 Туристична SIM, Singtel $ 30 привіт Туристична SIM-карти, Starhub $ 32 Щасливі Подорожі Prepaid (в залежності від того, чи потрібно дані бродити, і в якій країні вам потрібно використовувати розгулятися даних)

Краща карта до 15 днів візиту: M1 $ 50 Туристична SIM, Singtel $ 50 привіт Туристична SIM-карти (останнє, якщо ви хочете, щоб розділити використання серед 2 користувачів)!

Інтернет SIM-карти (WiFi для пристрою або таблетки):

Кращий інтернет-SIM протягом 5 днів: StarHub $ 18 Інтернет SIM

Кращий інтернет-SIM протягом 7 днів: Singtel $ 20 привіт! SIM даних

Кращий інтернет-SIM на 15 днів: StarHub $ 32 Інтернет SIM

Довгострокові мандрівники і жителі:

Бюджет користувачів / низького використання: M Card M1 $ 5

користувачів Нормаль-використання: StarHub $ 15 Щасливий передоплаті або M1 $ 15 M Card

користувачі високого використання: Singtel $ 50 привіт! SIM або StarHub $ 50 Щаслива передоплата

покриття

Що стосується покриття, особисто я використовував обслуговування всіх трьох операторів, і що я можу сказати, кожен оператор виконує добре в певних місцях і погано в інших місцях. Жоден оператор не є дійсно краще, ніж інші оператори. Це тільки моя думка 🙂

Купівля на місці або заздалегідь?

Перш за все, не всі SIM-карти можна придбати заздалегідь. Для тих карт, які можуть бути заброньовані онлайн, я настійно рекомендую вам зробити, тому що ви ніколи не будете знати, як довго чергу може бути. В галасливому місті / туристичних районах, таких як Bugis або сад, черги на телекомунікаційні магазини можуть бути божевільним (по крайней мере, 30 хвилин очікування). В аеропорту, не кожна SIM-карта доступна для продажу (#truestory: вони продають тільки більш дорогі, але вони постійно змінюють стратегію, так що ви ніколи не будете знати).

Якщо SIM-карта, яку ви хочете, не може бути придбана в Інтернеті, я думаю, що вам найкраще піти в не дуже зайнятий 7-Eleven або Привітання зручних магазинів, або перейти до телекомунікаційних магазинах вранці (від 10 до 11 годин) або пізно ввечері (9 вечора і далі).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *