Винний туризм в Бордо і навколо

Posted on

 Винний туризм в Бордо і навколо

Бордо є одним з найбільших міст світу вина і серце найбільшого прекрасного виноробного регіону у Франції. Тут ви зіткнетеся з деякими з найвідоміших імен, які викликають в уяві хорошого життя. Ви знайдете акуратні виноградники кластерні навколо такого грандіозного шато з Petrus, Mouton Rothschild, Latour, Haut-Brion, Yqeum, і багато іншого.

виноробні райони

З Бордо, Гаронна з’єднує Дордонь і обидві річки течуть на північ, в Жиронда, а потім Атлантичного моря. Основні виноробні райони лежать на те, що відомо як ліві і правий берег. На сході, лівий берег складається з Медок на північ від Бордо, і Graves на південь від Бордо. На правому березі, найпівнічніший регіон Кот-де-Blaye, менш відомих, але добре варто вивчити для хороших вин в декількох нижчих цінах. Нижче, який простягається ці знамениті імена Померли і Сен-Емільон (один з об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, Франції) та Entre-Deux-Mers.

На цій сторінці ви знайдете інформацію про винних пам’ятках в Бордо, винні тури за межами Бордо і винних барів і магазинів.

Спеціальні Bespoke Винні тури Бордо

Для спеціального замовлення туру, організований для приватних осіб і невеликих груп, зверніться до фахівців на ексклюзивних турах Франції . Засновник, Марі Тессон, знає її терруари , і виноградники , і може організувати тур , який приймає у відвідуванні цих верхніх будинків , які, як правило , закриті для громадськості, приватні тур знаменитостей і шансу спробувати свою провину з власником.

Це чудовий досвід і бере вас за що стоять у ворота великих будинків і з фотографією. Exclusive Франція може прийняти вас в подібних Château d’Ікем.

Ексклюзивна Франція туру: Тіла.: +33 493 218 119.

Вино пам’ятки, магазини і ринки в Бордо


Червня 2016 року відбулося відкриття Ла Сіте дю Vin, який вводить вас в світ вина в захоплюючому і дуже високотехнологічним способом. Це відмінний новий атракціон, даючи Вам світове турне вин і регіонів з Балі в Таїланд, із Західної Європи до Північної Америки, з Бордо в Австралії. Ви будете потребувати по крайней мере 3 години, щоб зробити це правильно; кращий план, щоб розраховувати на півдня, закінчуючи (або початкова) з обідом в кафе або ресторані або пікнік на березі Гаронни поза тяжіння.

Музей вина і торгівлі ( Музей дю Vin і де Négoce ) приймає звичайний маршрут. Розміщений у старих підвалах в колишньому винному торговому районі Chartrons, це запилене, старомодне місце , де бочки, старі документи, вино обладнання, карти і коротке відео показують, наскільки важливо бордо було в історії вина. Ви закінчуєте з дегустацією двох різних вин і можливість купити. Це на 41 Rue Borie, 00 33 (0) 5 56 90 19 13 з понеділка по суботу 10 ранку до 6 вечора. Дорослий € 10.

Для серйозного підходу до вина, відвідати CIVB в Maison Du Vin – де – Бордо, будинки в Conseil міжпрофесійну де Vins – де – Бордо (Bordeaux Вино Ради). Тут ви можете взяти короткий або довгий і професійний курс на вино. Найкраще для відвідувачів є 2-годинний дегустацією (англійською мовою). Ці запустити тільки влітку; перевірте дати і інформацію тут .

Або ви можете просто зайти в Le Bar Vins їй CI в будь-який час року для великого діапазону вин Бордо до зразка. 3 Кур дю 30-Juillet, 00 33 (0) 5 56 00 43 47. Відкрито з понеділка по суботу 11 ранку-10 вечора.

Фестиваль вина Бордо

Всі любителі вина повинні спробувати відвідати під час Фестивалю Вина Бордо , проводиться щороку на початку червня. Це відбувається по набережних і це відмінна можливість спробувати найкращі вина. Це серйозний з більш ніж 120 Гранд Крю на пропозицію. Це не місце для випадкового вживання алкоголю; повний тур дегустації € 60. Є також паради і виставки, і ви можете купити їжу плюс нічний звук і світлове шоу і феєрверк. Вони також організують винні тури в неділю, в € 99 за людину, а за € 140 ви можете дійсно штовхати човен і насолодитися вечерею в супроводі вин від вибору 3 -х різних виноградників Château навколо Бордо (транспорт включений).

ринки

Якщо ви хочете кращий обід серед місцевих жителів, особливо в вихідні дні, зробити для покриті Capucins ринку (Місце Capucins, трамвайного C, зупинка у Сен – Мішель) , де ви можете вниз устриці і біле вино з хорошими громадянами Бордо. Це не красиво, але всередині це справжнє задоволення. Відкрито пн-пт 6 до 1 вечора; Сб, нд 5:30 ранку-2: 30 вечора.

Неділя бачить Марш де Quais (Quai де Chartrons), ринок продуктивно уздовж річка причал. Ще одне місце для устриць і білого вина і багато інших продовольчих кіосків, а також. Open Sun, 7 для їжі до 1 вечора і пити і до 4 вечора для ремесел, книг і багатьох інших.

винні магазини

Найвідоміший в Бордо (і з кращою архітектурою) є L’інтендант , пропонуючи близько 15 тисяч пляшок вина з покірних піднесеним. 2 Allées де Tourny, 00 33 (0) 5 56 48 01 29. Відкрито пн-сб 10 am-7.30pm.

Перейти до Cave Art & Vins  для вин, особливо з Бордо. Ви також знайдете віскі і їжу тут і п’ятницю ввечері безкоштовні дегустації (7 вечора до 9 вечора). 2 Помістіть Пале, 00 33 (0) 5 56 06 35 44. Відкритий ВТ-СБ 10 am-8.30pm; Нд 10 ранку -2 вечора.

Не пропустіть  La винотека ,  який має величезний вибір вин. 8 Кур дю 30 Juillet, 00 33 (0) 5 56 52 32 05.

Винні тури по Бордо

Перше місце , щоб замовити винний тур є з Tourist Office . Вони працюють різноманітні екскурсії, від півдня Urban Вина Тур , який бере вас до шато і закінчується в винному барі в самому Бордо, в круїз на човні , яка доставить вас на автобусі для винного туру і дегустації у винному шато послідувала поїздка до фортеці Вобан в Cussac-Форт-Медок, Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви повертаєтеся в Бордо по річці з дегустацією вин Бордо , включених на борту.

Туристичне бюро пропонує інші тури, а також, беручи в більш ніж 16 винних маєтках, які мають кращу провину Tourism Awards, означає, що вони мають великі архітектури, сади і пропонують більш незвичайні тури. Більшість з них знаходяться в головних виноробних регіонів в найменуваннях, таких як Сотерн, Entre-Deux-Mers, Fronsac, Лаланд-де-Померли і Сент-емільон. Так зробіть ваш вибір.

A Top Day Tour

Я пішов на екскурсію в трьох різних станів. Всі вони також вітають осіб , так що ви можете зробити свій власний шлях до кожного з них, і всі вони мають англомовних гідів. Тренер вирушив з туристичного офісу о 9 годині ранку в протягом години шляху до Vignerons Tutiac (Кот де Бордо) в Marcillac в Кот де Blaye, до північно – схід від Бордо. Цей великий винний завод виробляє провину з 500 різних станів. Вони також вирощують різні сорти , щоб випробувати їх в спеціальний виноградник біо-різноманітності. Він має хороший вибір вин за доступними цінами.

Vignerons Tutiac
Ла Cafourche
33860 Marcillac
Тел.: 00 33 (0) 5 57 32 82 83
Сайт : (по – французьки)
переглядів і години роботи

Наступна зупинка була за відмінну 3 х страв обід в колишніх стайнях  замку Siaurac з подальшим оглядом виноградників. Це прекрасний 19 TH – вічний класичний особняк в оточенні дерев і парків, позначене в якості одного з Франції Jardins Ремаркаблс . Власник, Пол Гольдшмідт, пропонує індивідуальні візити і дегустації (екскурсії англійською мовою), майстер – класи та харчування. Ви можете піти один краще і залишитися тут. Там є пакет на € 580 для двох чоловік, і він приходить з аперитивів, вечеря при свічках і сніданок, а також екскурсії та дегустації садиби.

Замок Siaurac
33500 неак
Тел.: 00 33 (0) 5 57 51 65 20

Привід до останнього Château взяв нас через серце кращих виноградників Бордо, повз подібних Петрус і всього за півкілометра від знаменитого Сент-емільон. Château Coutet досить сильно відрізняється від інших дуже дорогих і престижних станів. Château Coutet був в тій же сім’ї із 1601 і три покоління до сих пір живуть на території садиби. Вони можуть виробляти Гранд CRUS вино, але вони є біо-динамічних, не використовуючи хімікати і збір врожаю вручну , а не машини. Невеликий особняк не великий, і бажаний є справжньою. І вино? Відмінно і дуже хороше значення.

Замок Coutet
3330 Сент-емільон
Тел.: 00 33 (0) 5 57 74 43 21
Сайт : (англійською мовою)

Крім того , перевірити цей тур Гранд Crus .

Де випити вина в Бордо


Там дуже мало що може зрівнятися сидячи в кафе на відкритому повітрі, як сонце повільно сідає, і випити стакан Бордо, як ви дивитеся світ прогулюється мимо.

Туристичне бюро має маршрут Urban Wine Trail , щоб завантажити переносимо Вас на винний бар тур Бордо. Ось деякі рекомендації.

Тільки біля винного ради Бордо, ви знайдете Макс бордо , 14 Кур де l’Intendance, тел.: 33 00 (0) 5 57 29 23 81. Розміщений у величній залі арт – деко, це місце для дегустації Гранд Крю Класі вина. £ 25 за склом знайомить вас з подібними Latour, Margaux, Haut-Brion, Cheval Blanc, Mouton Rothschild і Ікем. Халявщики можуть піти на столові вина на 1 £ за стакан.

Якщо ви відвідуєте CIVB , щоб дізнатися більше, падіння в Le Bar Vins їй CI в будь-який час року для великого діапазону вин Бордо до зразка. 3 Кур дю 30-Juillet, тел.: 00 33 (0) 5 56 00 43 47. З понеділка по суботу 11 ранку – 10 вечора

Італійський власник Le Wine Bar , 19 Rue Des Bahutiers, 00 33 (0) 5 56 48 56 99, має міжнародні перспективи пропонуючи близько 340 вин: 87 з Бордо, 88 з інших частин Франції, 87 з Італії, і 76 з усього світу. Ви повинні їсти як добре, але це не труднощі з італійськими сирами і charcuteries, а також фуа – гра і грудка де Канар на пропозицію. З понеділка по суботу 7 вечора до півночі; перевірити сайт для ленчу отворів.

Ше ле Pepere , 19 Rue Georges Bonnac, 00 33 (0) 5 56 44 71 79, є великим компанійським місцем для вин з усього Францією (плюс хорошим вибором пива), подається разом зі спеціальним сиром і м’ясної закускою, трохи джаз і багато регбі. Перевірте спеціальне вино, пісні і Ковбаса уславитися € 10. Вівторок у суботу 5 pm-1.30am.