Водіння в Парижі, Франція

Posted on


Як і в багатьох великих містах Європи, Париж таїть в собі відмінну систему громадського транспорту. Його велике метро, ​​автобус, трамвай і мережі поїздів міжміських дозволяють місцевим жителям і туристам, щоб обійти легко між більшістю місць. І в той час як автомобілі майже не зникли з вулиць, місцеві міська влада наполегливо працювали, щоб відмовити людей від водіння в межах міста, зокрема, шляхом відкриття нових пішохідних зон тільки.

Коротше кажучи, французька столиця нічим іншим, як Лос-Анджелес, де водіння практично зобов’язання, якщо ви не готові терпіти два години автобус їде або можуть дозволити собі дорогі таксі і їздити-акцію плати за проїзд по всьому місту. У Парижі, навпроти, ви можете обійти досить легко, не відриваючи сидіння водія. І більшість туристів, справді, уникнути за кермом, так як це місто з репутацією агресивних водіїв, які не часто дотримуються правил до листа.

Звичайно, деякі з вас, можливо, буде потрібно або просто вважають за краще їздити в місто світла, з тієї чи іншої причини. Якщо ви робите, це важливо, щоб ви спочатку ознайомитися з основами на водіння в Парижі. Читайте далі, щоб дізнатися все про вимоги для водіїв, деяких основних правил дорожнього руху, а також рад по забезпеченню безпеки.

водіння Вимоги

Перед тим, як вийти на вулиці Парижа в автомобілі, вам спочатку потрібно переконатися, що ви охоплені всі юридичні підстави. Ніколи не сідайте за кермо, перш ніж перевіряти, що у вас є всі необхідні документи і предмети з вами в машині. У деяких випадках, в іншому випадку, щоб показати, що у вас є ці елементи можуть привести до штрафів ви повинні бути зупинені або асистував правоохоронних органів.

Ваш істотний перелік для водіння в Парижі

Переконайтеся, що у вас є такі пункти з вами, перш ніж ударити по дорогах:

 • Дійсні водійські права з відповідної реєстрації або свідоцтво про право власності (якщо автомобіль належить вам) потрібно в усі часи. Ви повинні бути не менше 18 років , щоб їздити у Франції. Водійські посвідчення не чинні в Франції, навіть якщо водій студент в супроводі нагляду дорослих.
 • Дійсний паспорт для водія і всіх пасажирів , які подорожують в автомобілі.
 • Переконайтеся , що у вас є страховка дійсних водійських прав . Якщо ви орендуєте автомобіль, то це повинно бути включено в договір про оренду, але завжди перевірити ще раз , що ви і всіх тих , хто планує водити автомобіль правильно застраховані. Переконайтеся , що ви тримаєте доказ вашого страхового поліса з Вами в автомобілі.
 • Якщо ви буксируванні караван, човен, або інший транспортний засіб позаду Вашого автомобіля , він повинен нести інформацію про ліцензії для вашої країни походження або наклейкою , що відповідає одному на самій машині. Наприклад, водій з Великої Британії або з іншої європейської країни буде відображати наклейку «GB» або Європейський союз як на автомобілі , і елемент , який буксирується.
 • Високопоставлений видимість, світловідбиваючий жилет в разі , якщо потрапити в аварію. Французькі закони щодо суворі з цього питання: якщо ви берете участь в автомобільній аварії або інциденту , що означає , що ви повинні звернутися за допомогою на стороні дороги, ви за законом зобов’язані поставити на високій видимості жилет перед виходом автомобіль-і тому всі пасажири ви транспортують. Якщо є чотири з вас , які подорожують на автомобілі, переконайтеся , що у вас є чотири жилетів легко доступні. Оренда компанія зазвичай надає їх, але не забудьте попросити заздалегідь, щоб мати правильне кількість в автомобілі.
 • Попереджувальний трикутник для відображення інших водіїв в разі , якщо потрапити в аварію або подія , яка вимагає , щоб ви притиснутися до узбіччя дороги або шосе.
 • Повний комплект змінних ламп для освітлення голови і хвоста необхідні в разі , якщо один або декілька вигорає після настання темряви.
 • Якщо ви носите окуляри, ви повинні тримати запасну пару з вами в автомобілі, в разі , якщо ваші окуляри перерву або іншим чином пошкоджені.
 • Якщо ви за кермом автомобіля від Сполученого Королівства, лампи перетворювачі необхідні.
 • Якщо ви плануєте їздити в центрі Парижа, Вам може знадобитися «Crit’Air» значок , який показує , що ваш автомобіль відповідає стандартам по боротьбі із забрудненням насильницьких в певних зонах міста. Автомобілі з недостатньою оцінкою можуть бути не в змозі вести в цих зонах, або можуть бути обмежені в певних «піку забруднення» годинник. Попросіть агентство по прокату автомобілів про ці правила , у разі виникнення сумніву.
 • Тест алкотестер для вашого автомобіля. Наявність одного в автомобілі технічно потрібно у Франції, хоча це правило часто порушується. Тим не менш, ми рекомендуємо вам діяти за законом в цьому питанні , як і в усіх інших.

Правила дорожнього руху в Парижі

Водіння норм і правил у Франції, не може бути істотно відрізнятися від тих, які ви звикли вдома, але це не означає, що ви повинні взяти на себе, використовуючи дороги буде легко, як пиріг. Ознайомтеся з наступними правилами дорожнього руху, перш ніж намагатися управляти.

 • Ремені безпеки і carseats: Водій і всі пасажири в автомобілі повинні бути пристебнуті ременями безпеки. Крім того, діти у віці до 13 років повинні або їздити в carseats або пристебнуті ремені безпеки , які підходять для їх віку і зростання. Немовлята і діти в віці до або близько однорічними повинні завжди їздити на задній стороні carseats. Це відповідальність водія , щоб гарантувати , що всі пасажири носити відповідні ремені безпеки.
 • Діти в віці до 13 років забороняється їздити на передньому пасажирському сидінні , якщо всі доступні задні сидіння не зайняті або молодшими дітьми або не обладнані відповідними ременями безпеки.
 • Рівень алкоголю в крові: У Франції, дозволений алкоголь рівень в крові для водіїв вкрай низький, на 0,02 відсотка. Ми рекомендуємо вам не сісти за кермо на всіх , якщо ви споживали навіть один напій. Штрафи, в тому числі штрафи і навіть тюремне ув’язнення, можуть бути серйозними для водіїв натягується з вмістом алкоголю вище допустимих рівнів.
 • Використання ближнього світла і фари: Рекомендується використовувати ваші lowbeams (ближнє світло фар) під час денних і нічних годин при русі поза населеними пунктами. Це включає в себе польові дороги і ділянки з невеликим кількістю вогнів. Ви ніколи не повинні використовувати свої високі пучки , коли є зустрічний рух або коли після іншого транспортного засобу близько; не в змозі занурити / опустити їх в таких ситуаціях може призвести до штрафів і пені.
 • Давати шлях правостороннього руху: Це по – , як і раніше прийнято поступатися дорогою трафіку , що наближаються праворуч у Франції, навіть в тих випадках , коли це не дуже чітко (наприклад, на складних перехрестях без ознак). Ви завжди повинні поступитися дорогу для руху з правого боку в автомобільних гаражах, на перехрестях , де ви бачите трикутний знак з червоною облямівкою і відзначені чорним «X», або в тих місцях , де ви бачите знак тільки попереду читання Vous п «Avez па ла Priorité (не мають пріоритет). Якщо ви сумніваєтеся, не приймати будь – яких непотрібних ризиків, і дати дорогу транспортним засобам , що наближаються праворуч.
 • Обмеження швидкості: Все швидкості вказані в кілометрах, тому ми рекомендуємо використовувати хороший калькулятор перетворення і звикнути до думки , що режим вимірювання і судячи відстань. В забудованих районах і містах, обмеження швидкості , як правило , до 31 миль в годину / 50 км. На більшості доріг і автострад поблизу Париж, там зазвичай мінімальна швидкість восьмидесятих при використанні обгону / проходячи смугу. Коли видимість або дорожні умови є бідними (то є сильний туман, повені дощі або сніг), обмеження швидкості автоматично знижується до 50 км / год на всіх дорогах.
 • Каруселі / перехрестя з круговим рухом: Це може бути заплутаним і складним у використанні; прийняти крайню обережність при русі на них. Гуртки руху на Тріумфальної арки (на дальньому кінці Єлисейських полів і на площі де ла Конкорд, особливо горезвісний для агресивних водіїв ;. Уникати , коли це можливо при русі на транспортних колах в Парижі і Франції, правило таке , що тих , хто вже на світі існує право проїзду. гуртка пройти по годинниковою стрілкою.
 • Автобази смуги і виходу з смуги руху: Вони , як правило , на крайньому лівому на всіх паризьких магістралей, в тому числі кільцевої дороги (див . Нижче) Вихід смуги для тих , хто знаходяться в крайньому правому. Уникайте водіння в правій смузі , якщо ваш вихід не скоро.
 • Паризьке кільцева дорога / шосе (окружна дорога): Париж оточений величезна кругова шосе , відоме як локально – ла Péripherique. Більшість водіїв , які подорожують в або з Парижа не зможе уникнути його, але це загальновідомо стрес і зайнятий. Вона складається з чотирьох смуг, з вихідними провулком до ультраправих. Ви повинні дати дорогу автомобілів , які зливаються на цьому круговому шосе праворуч. Струму Обмеження швидкості на кільцевої дороги становить 70 км / год або 45 миль на годину. Дивіться цю сторінку для повної консультації про те , як безпечно і здрава навігації це про так паризькому шосе.
 • Стільникові телефони: Стільникові й мобільні телефони, а також інші електронні пристрої не можуть використовуватися водіями в той час як автомобіль знаходиться в русі. Гучний пристрою не допускається, або. Штрафи можуть бути видані на місці за порушення цього правила.
 • Газ / АЗС: Є багато заправних станцій навколо Péripherique (кільцевої дороги), але менше , в центральній частині Парижа. Використання Google Maps або іншої карти додаток , щоб знайти найближчий до вас. Ви також можете побачити цю сторінку для списку газових станцій , відкритих в протягом нічних годин в Парижі і навколо нього .
 • Платні дороги: Ви не будете , як правило, платити за проїзд під час руху в та поблизу Парижа виключно. Але подорожувати або з інших міст Франції, безумовно , означає , що потрібно пройти через кілька платних доріг, а також плата може бути досить дорогою. Основні дебетові та кредитні картки , як правило , приймаються в якості оплати. Дивіться цю сторінку , щоб розрахувати , скільки ви , можливо , доведеться платити по даній поїздці .
 • Ріжки і світло: Не використовуйте автомобільний гудок , щоб висловити розчарування; він повинен використовуватися тільки для попередження інших водіїв, пішоходів або велосипедистів небезпеки. Те ж саме відноситься і до миготіння фарами: використовувати їх , щоб тільки попередити інших.
 • Спостерігаючи за велосипедистів і пішоходів: Переконайтеся в тому , щоб дати велосипедистам і пішоходам багато місця. Вони не завжди дотримуються законів руху, і в центрі Парижа, дуже важливо стежити за їх пролітаючи між доріжками і різання перед трафіком , навіть якщо вони не мають права проїзду. Слідкуйте за обох велосипедистів і пішоходів на жвавих перехрестях, і дати їм багато місця при переміщенні повз них.
 • У разі виникнення надзвичайної ситуації: Якщо ви перебуваєте в дорожньо – транспортну пригоду або вимагаєте екстреної допомоги, наберіть 15 (на французькому клітці) або 112 з не-французького телефону. Ви повинні залишатися на місці до прибуття поліції , якщо ви перебуваєте в автомобільній аварії , яка включає в себе ще один автомобіль і / або будь – яких травм. Крім того , переконайтеся , щоб зняти імена та реєстраційні номери транспортних засобів будь-яких інших людей і автомобілів , що беруть участь в аварії, проте незначними.
 • Щоб отримати додаткову інформацію англійською мовою за французькими законами і правилами дорожнього руху , бачите цю сторінку .

Парковка в Парижі

Одна з причин, чому більшість людей уникати водіння в центрі Парижа, що парковка, як відомо, важко знайти. У більшості районів, вільні місця часто вже прийняті на вулиці, і коли вони будуть доступні, ви повинні заплатити, щоб використовувати їх, за винятком в певні години.

На щастя, є також численні підземні гаражі в місті , легко ідентифікуються з допомогою «P» знаки на синьому тлі. Для того, щоб платити за парковку в підземному гаражі, візьміть квиток від автоматизованої машини при вході. Вам доведеться заплатити (готівкові або дебетовою карткою) при виході з багатьох. Більшість з цих гаражів стягують на погодинній основі; частина заряду на основі плоского півдня чи на цілий день плату.

Ви можете побачити карту парковок в популярних туристичних районах і жвавих торговельних районів навколо міста тут .

Більш детальну інформацію про паркування у французькій столиці, в тому числі керівництво з приборкання кольору, ціни парковки поточна вулиця і годинник, типові ознаки стоянки і що вони означають, бачите цю сторінку на веб – сайті туристичного офісу в Парижі .

Якщо Ви орендуєте автомобіль в Парижі?

У той час як багато туристів вважають більш зручним, щоб просто покладатися на місцевому громадському транспорті і швидких, надійних поїздах Франції, інші необхідно буде розглянути оренду транспортного засобу, щоб обійти. Кілька разів, коли ви повинні розглянути оренду автомобіля в Парижі:

 • Ваші або Ваші попутники мають обмежену рухливість
 • Ви плануєте взяти кілька одноденних поїздок за межі міста (залізнична система може прийняти вас в декількох місцях, ви, можливо, захочете відвідати, але якщо у вас є багато речей або вважають за краще бути гнучкими в вашому часу і ваше місцезнаходження, ви можете привід)
 • Ви знаходитесь у віддаленому передмісті Парижа

Дивіться наш повний рада від того, чи є це вартує часу й грошей, щоб орендувати автомобіль в Парижі