Водіння в Таїланді: Що вам потрібно знати

Posted on

Водіння в Таїланді: Що вам потрібно знати
Хоча перебуваючи за кермом у будь-якій іноземній місці займає трохи звикнути, як тільки ви виходите зі столиці Бангкока і в великих містах, де трафік, Tailgaters і навігації свій шлях навколо може бути складним, ви виявите тропічний Таїланд в Південно-Східній Азії, насправді є приємним місцем для їзди, а також гарний район з доброзичливими людьми. В цілому, дороги в цій країні в хорошому стані і обслуговувати більшу частину країни, і дорожні звичаї не так уже й важко зрозуміти. Є багато варіантів, додаткові транспортні ви можете зробити частину вашої поїздки, в тому числі тук-тук (авто рикші), потяги, таксі мотоциклів, автобусів і багато іншого.

Проте, оренда автомобіля в Таїланді може бути зручним способом для вивчення країни і дасть вам більший контроль над тим, де і коли ви подорожуєте. Це керівництво покаже вам, як ефективно і безпечно зробити свій шлях по дорогах Таїланду.

водіння Вимоги

Для того, щоб водити машину в Таїланді, ви повинні бути 18. Якщо ви плануєте орендувати автомобіль, ви повинні бути принаймні 21, хоча мінімальний вік варіюється в залежності від компанії; Ви також повинні були водійські права протягом як мінімум одного року і нести з собою паспорт. ліцензія водія з вашої країни могла б працювати, особливо якщо це англійською мовою і має фотографію. Але так як існує ризик не покриваються страховкою, ви можете отримати Міжнародне посвідчення водія (МПВ, від вашої місцевої автомобільної асоціації).

Якщо ви перебуваєте в Таїланді протягом більше шести місяців, ви повинні або мати МВУ або тайську ліцензію. Завжди носіть з собою водійське посвідчення разом з паспортом при ударі по дорозі, якщо ви забули принести ці документи і зупинені тайської поліції, ви можете в кінцевому підсумку з великим штрафом.

Правила дорожнього руху

Одна відмінність від інших частин світу є те, що в Таїланді, як і в Сполученому Королівстві, ви їдете по лівій стороні дороги, а сидіння водія справа, так що якщо ви приїхали зі Сполучених Штатів або іншого країна, де люди їздять на правій стороні вулиці, спочатку це може відчувати себе ніяково. Крім того, корисно ознайомитися з деякими правилами, перш ніж ви підете на тайських дорогах.

 • Обмеження швидкості: на міських дорогах, обмеження швидкості становить зазвичай 60 км / год (37 миль / год). Сільські дороги в 90 км / год (56 миль / год), а також на шосе ви можете проїхати максимум 120 км / год (75 миль / год).
 • Ремені безпеки: Водії та передні і задні пасажири повинні бути пристебнуті ременями безпеки. Ті, хто не може виконати отримати штраф.
 • Автокрісла: В сучасних таксі або автомобілях, автокрісла можуть бути встановлені правильно. На жаль, більш старі моделі автомобілів можуть не мати задніх ременів безпеки або правильної установки для кріплення автокрісла.
 • Агресивне водіння: Майте на увазі, що існують відмінності в русі етикету, перш ніж сісти за кермо в Таїланді. Tailgating і різання людей з набагато більш поширеним і кілька прийнятним.
 • Алкоголь і водіння: Законний межа алкоголю в крові для водіїв, які мали ліцензію на протязі більше 5 років становить 0,5 грама на літр крові. Ті, порушення правил може закінчитися штрафами і / або часу укладення.
 • Використання мобільного телефону: Якщо у вас є вільні руки телефон, це незаконно, щоб використовувати свій мобільний телефон під час водіння в Таїланді. Мало того, є багато речей, щоб звернути увагу, як ви їдете, але якщо ви використовуєте телефон в той же час, ви ризикуєте отримати квиток і мати вашу ліцензію конфіскована.
 • Бензинова (газова) станція: Зазвичай супроводжуючий наповнять ваш танк, візьміть вашу компенсацію, і очистити вітрове скло в разі потреби. Кредитні або дебетові картки можуть бути використані на великих заправках і в більшості тайських міст і населених пунктів, хоча в деяких більш сільських районах, тільки готівку приймаються.
 • Платні дороги: Деякі з автострад в Таїланді стягувати плату за проїзд недорогий на дорогах. Плата варто, так як дороги допоможуть вам підключити більш швидко між різними частинами країни.
 • Миготливі вогні: У Таїланді, коли водій починає блимати фари, вони дозволяють вам знати, що вони не збираються зупинятися і хотіли б ви, щоб вийти з шляху. Це ще одна причина, щоб управляти оборонно.
 • Сигналять: Незважаючи на трафік в деяких областях, ви не почуєте часті гудки в Таїланді, за винятком деяких швидких дружніх звукових сигналів робить водіїв про наявність іншого водія. Однак, не дивуйтеся, коли місцеві жителі часто сигналять їх роги, як вони проходять святині або релігійні області.
 • У разі виникнення надзвичайної ситуації: Для того, щоб зателефонувати в поліцію для загальної надзвичайної ситуації, наберіть 191. Якщо ви потрапили в аварію, туристична поліція 24-годинний національний телефонний центр Таїланду досяжний, набравши 1155. Для швидкої допомоги і рятувальних служб, наберіть 1554.

дорога небезпеки

Тайські правила дорожнього руху, ймовірно, сильно відрізняється від ви звикли. Оскільки місцеві дороги часто заповнені з непередбачуваними моделями трафіку і автомобілістами, особливо в великих містах, завжди бути пильними ваше оточення і інших водіїв. Дотримуйтесь цих порад, щоб залишатися в безпеці на тайських дорогах.

 • Зробіть зміни повільно Це допомагає змінити швидкість або напрямок повільно і обережно, роблячи поворот або перемикання смуги.
 • Будьте уважні, для мотоциклів та велосипедів-мотоциклів, загальний метод отримання навколо в Таїланді, раптово з’являються з усіх боків, пролітаючи перед вами або між автомобілями і іноді проходячи небезпечно. Крім того, стежити за велосипедами.
 • Собаки на дорозі-С бродячими собаками іноді блукати в дорогу (або спати на вулиці), пильнувати.
 • Уникайте нічне водіння, якщо це можливо, уникати водіння в темний час доби, особливо в сільській місцевості, як все більше машин і транспортних засобів, що перевозять важкі вантажі, як правило, подорожують в нічний час, і це зазвичай важче бачити перешкоди на дорозі.
 • Двосторонні й односторонні дорожні зміни, бути на погляді на дорогах, які стають в одну сторону дороги в певні години дня.

Оренда автомобілів

Деякі великі компанії з оренди автомобілів працюють в Таїланді і мають офіси в аеропорту і найбільш поширених туристичних зонах. Є також місцеві агентства з оренди автомобілів. Вартість буде варіюватися в залежності від місця в Таїланді, а також розмір і стиль автомобіля. Переконайтеся в тому, щоб вказати ви хочете автоматичну машину, якщо не комфортне водіння ручки перемикання передач.

Всі водії повинні мати страховку третьої сторони на мінімумі, але бажано мати повне страхування. Переконайтеся, що ваш особистий автомобіль страхування буде покривати за нещасні випадки або пошкодження, які можуть статися, якщо за кермом в іншій країні. Якщо ви віддаєте перевагу орендувати мотоцикл, ви будете мати задоволення пригода, але ви повинні бути інформовані про деякі питання безпеки.

парковка

Як правило, у великих містах, особливо в Бангкоку, то важко знайти місце для парковки, так що ви можете залишити свій автомобіль трохи далеко від центру міста і скористатися громадським транспортом до місця призначення. Багато магазинів, торгові центри, ресторани і готелі пропонують парковку, і це, як правило, не дорого (а то й безкоштовно). У дуже людних місцях, такі як Siam Square в Бангкоку-водіїв, як очікується, залишити свої автомобілі в нейтральному положенні, так що вони можуть бути витіснені з шляху, якщо це необхідно. Незаймані бампери важко підтримувати при таких обставинах.

Зверніть увагу, що це незаконно паркуватися поруч бордюри пофарбовані в червоний, жовтий або білий.

Handy слів знати

Хоча деякі люди говорять по-англійськи в Таїланді на різних рівнях, коли ви ведете машину і подорожувати це дуже зручно знати кілька ключових фраз, перш ніж почати свою подорож до Таїланду.

 • Де поліцейську дільницю? – стхані tảrwc xyū thīh̄ịn ?
 • У мене спустило колесо – чан mı янь Baen
 • Я був в аварії – чан dì Rab Ní Кар Кейд xubạtih̄etu
 • Де? – xyū thīh̄ịn ?
 • Де можна купити бензин? – чан Samarth SUX Нама thīh̄ịn ?