Все про Каруселі Лувр Торговий центр в Парижі

Posted on

 Все про Каруселі Лувр Торговий центр в Парижі
Каруселі Лувр є улюбленим торговим центром Парижа серед місцевих жителів і туристів, і пропонує відмінний спосіб відпочити від відвідування знаменитих художніх колекцій в однойменному музеї.

Відкрито сім днів у тижні, висококласний центр представлені десятки магазинів, фуд-корт для гурманів з більш десятки ресторанами, а також елегантну і просторою настройка. Коли ви шукаєте де-небудь, щоб робити покупки по неділях в Місті Світла, Карусель робить дуже хороший вибір, незалежно від того, що ви шукаєте новий одяг, ювелірні вироби, книги, або спеціальний подарунок, щоб повернути на площині ,

Каруселі також захоплюють дух з архітектурної точки зору: нижня частина знаменитого скла Pyramide його Лувр (Louvre Pyramid), розроблене китайським архітектором IM Pei, видно з одного крила торгового центру. Крім того, Каруселі Лувру включає в себе велику виставкову площу , де великі щорічні заходи , такі як  Париж Фото  виставки проводяться.

Розташування та контактна інформація:

Адреса: 99, Рю де Ріволі (взяти довгі ескалатори , що ведуть до більш низького рівня комплексу Лувра , щоб отримати доступ до торговий центр)
Метро: Palais Royal-Лувр (лінія 1)
Автобуси: Лінії 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95
парковки: Avenue Du Général Лемонье (700 місць для )
інформація за телефоном: 33 (0) 1 43 16 47 10
Доступність:  Всі рівні Карусель дю Лувр доступні для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями.

Години роботи:

Carrousel дю Лувр відкритий щодня з 9:00 ранку до 10:00 вечора Ресторани відкриті в ті ж години. За деякими винятками, магазини відкриті з 10:00 ранку до 8:00 вечора, 7 днів на тиждень.

Магазини та моменти в Каруселі:

У торговому центрі є мода, дизайн будинку, подарунки, книги і багато інших спеціалізованих бутики. Ювелірні вироби, подарунки і прикраси будинку сильні костюми у Каруселі, в той час як мода не як підкреслюється. Поряд з невеликими місцевими бутик, краще відомі бренди і магазини в центрі включають в себе:

  • L’Occitane – ан – Прованс : Середні по ціні , але якість французької косметики і подарунків з Провансу
  • Esprit : Пропозиція як і чоловічого одягу жіночого одягу
  • Sephora : йти до місця для косметики, краси спорядження і парфумів від головних дизайнерів
  • Swarovski : Знайти подарунки від знакового кристала-мейкер
  • Bodum : Кава шанувальники будуть стікатися в цей популярний виробник французьких пресів і іншого високоякісної кави-обладнання
  • Прокат автомобілів Hertz : Якщо вам необхідно орендувати автомобіль в Парижі, це один з кращих варіантів для розгляду

Snacking, питної та Харчування в Каруселі:

Мезонін рівні «Універсальний Resto» фуд-корт пропонує 13 вишуканих продуктові крамниці з делікатесами з усього світу, включаючи французький, марокканський, японський або мексиканський. Всі основні кредитні картки не приймаються. Якщо ви хочете, щоб підібрати щось гризти пізніше, спробуйте Ragueneau / кондитерський Лувр кондитерську на той же рівень торгового центру.

Місця пам’ятки і визначні пам’ятки Насолоджуйтесь:

  • сад Тюїльрі
  • Лувр-Тюїльрі Сусідства
  • Musée d’Orsay (Музей Орсе)

Подобається це?

Шопінг в столиці Франції ніколи не нудний або стандарт, якщо ви знаєте, куди йти, і знайти спеціальні подарунки або рідкісні речі завжди є можливість. Перевірте прилеглу Palais Royale, з її розкішними торговими галереями, для більшої кількості місць для переміщаються і вікон-магазину в безпосередній близькості від Лувра. Також перевірте кращі бутики і концепції магазинів в Парижі, в тому числі Колетт, фаворитом серед глобального набору моди і пропонує останні тенденції в чоловічій і жіночій моди, дизайну і домашніх предметів.