Все про Лондоні метро: метро Карти і Квитки

Posted on

Все про Лондоні метро: метро Карти і Квитки
Лондон труба система поїзда метро, ​​що обслуговує місто і передмістя Лондона. Трубка розумний, безпечний, дешевий спосіб обійти Лондон використовувати його, щоб побачити туристичні пам’ятки або стрибати і їздити на, щоб зрозуміти, як місто викладений. Є 275 станцій метро (63 в центрі Лондона) -це здається, ніби є труба зупиниться всюди, коли ви дивитеся.

Відкрито в 1890 році, труба Лондон є найстарішим метрополітен в світі, і цілі блоги присвячені його поточних розробок і історії. Деякі поточні простої і затримка деталі, які керують багатьма місцевими жителями горіхами; просто розслабитися і насолоджуватися поїздкою, якщо ви мандрівник.

Знайти безкоштовний London Tube карти

Лондон має в цілому 12 ліній труб з поїздів через кожні кілька хвилин між 5: 30-3: 30 ранку з понеділка по суботу, і 7: 30-11: 30 по неділях, в відповідно до офіційним лондонським метро . Зорієнтуватися в правій станції метро та зупинки трубки вам потрібно , це дивно легко, навіть без ваших власних карт труби.

Ви хочете карту трубки, хоча, отримати безкоштовні карти трубки в будь-якому підземному офісі станції. Ви можете перевірити безкоштовні карти трубки онлайн, перш ніж йти, але вам не потрібно завантажувати один нести через ставок трубку карти є легко захопити в будь-якій залізничній станції, і ви знайдете карти трубок розміщена великодушно на стінах станції.

Отримання і використання квитків на трубні

Коли ви натиснете свою першу трубу станції London (раніше Waterloo, вище, і тепер Сент-Панкрас, якщо ви приїжджаєте в на поїзді Eurostar з Франції чи Бельгії), ви будете бачити знаки скрізь над головою і на стінах -telling вам, що робити і де купити квитки трубки Лондон. робочі пробки висять навколо в квиткових касах, готових продати вам проходить і пояснити, що вам потрібно-вони також комплектування турнікети, що ведуть до трубним тунелів, через які ви не можете пройти, поки не отримав квиток в трубку.

Один квиток складає одну поїздку трубки, яка є великим, якщо ви збираєтеся в одному місці (і ви знаєте, як туди дістатися). В іншому випадку, купити один або кілька день проходить трубку в Лондоні або кредитної карту розміру Oyster карту, яка дає вам певну кількість поїздок протягом принаймні тижня, працює на центральних автобусах Лондона і сегментах національних залізничних поїздів, і це важко втрачати. Моя одна тиждень Oyster прохід був близько 22 фунтів в березні 2006 року.

Маленькі знаки світлодіодні на станції турнікетів зелені, якщо ви можете пройти і червоний, якщо ви не можете; робочі трубки стояти терпляче і вказати на це, і вони допоможуть, якщо ви не можете отримати.

Коли ви пройти через турнікети, ви будете першим годувати свій квиток в слот або передати своє Oyster карти через прокладку; квиток вискакує назад повісити на нього, тому що ви повинні будете виконати процедуру у зворотному напрямку, щоб вийти зі станції поїзда в пункт призначення.

Знайти Лондон Поїзд тунелю Напрямок

Лондон поїзда і платформи описуються точки компаса, до якого вони зобов’язані в залежності від напрямку трубки лінії, оскільки в східному, північному, західному напрямку або в південному напрямку. Тунелі всередині станції метро позначені назвами лінії поїзди і напрямок компаса даної зупинки трубки.

Readerboard на фронті поїзда Лондон і знаки на тюбик зупинки платформи показати кінцевий пункт призначення поїзда. За встановлення остаточного призначення Лондона поїзда, ви можете знайти свою лінію і, в подальшому, чи є ваша зупинка на ньому. Кожен Лондон поїзд лінія / маршрут має колір-як червоний або коричнево-що робить його просто слідувати його маршрут на карті.

Знайти карту London трубки, щоб знайти напрямок Ви зобов’язані і далі слідувати вказівниками на тунелі в межах залізничної станції відповідно; слідувати по тунелю, і ви будете намотувати на праву платформу, щоб сісти на правильний потяг, що йде в правильному напрямку.

Читання пробки Знаки

Читання знаків, які виглядають як температурні графіки в станції метро в Лондоні, особливо на стінах платформи, допоможе заспокоїти вас, що ви перебуваєте в правильному місці і на зупинці правої труби. Станція, на якій ви маркується з еквівалентом «Ви тут»; зверніть увагу на назви наступних станцій і де ваша зупинка відповідно.

Ви, можливо, буде потрібно змінити поїзди, щоб потрапити туди, куди ви збираєтеся, просто перевірити найближче перехрестя на карті трубки, перш ніж потрапити на поїзд, вийти на цій станції, і знайти наступний поїзд, вам потрібно взяти йдучи вгору по сходах або до ескалатора (перебування на право так зайнятий приміські може пройти) і слідуючи покажчики на правий сході, захід, південь, або на півночі тунель поїзда, позначений ім’я його було зупинено на лінії, на якій вам потрібно їхати.

І якщо ви не впевнені в собі, перевірте настінні графіки, що показують зупинки поїзда, які ви можете бачити всюди на платформі для поїзда, який ви збираєтеся борту.

Пошук тюби Стоп

Після того, як ви отримаєте на поїзді трубки Лондон, подивіться над головою у дверей поїзда, і ви побачите діаграму на внутрішній стінці труби із зазначенням назви зупинок на поїзд ви перебуваєте; зупинка, з якої ви тільки що сіли буде відзначена. Подивіться на зупинці труби, на якій ви хочете, щоб вийти і відзначити імена зупинок навколо нього, і підрахувати, скільки разів поїзд зупиниться, перш ніж він досягне пункту призначення.

Годинники для вашої зупинки шляхом підрахунку зупинок або дивиться двері потягу, коли поїзд зупиняється і читає назву зупинки на стінах станції (Oxford Circus на зображенні вище). Порівняйте це з накладними витратами графіка, щоб зрозуміти, де ви знаходитесь.

Ви могли б також почути оголошення на ПЕ поїзда, який розповість вам, де поїзд збирається зупинити секунди, перш ніж він робить. Іноді ви також почуєте диктор говорить: «Майте на увазі розрив.»

розум Gap

Ті Посилені голосу ви чуєте говорите, «Розум розриву», коли ви знаходитесь на трубі Лондон? «Розрив» простір між поїздом і платформою трубки, створеним після зупинки поїзда. Ніхто не хоче, щоб ви потрапити в зазор.

На метро …

Після того, як ви на трубі Лондон, розслабитися і зробити деякі люди дивляться. Це практично неможливо заблукати в цій точці, і трубка сидіння зручні і досить численні, крім годин пік рано вранці і пізно ввечері. Ви можете знайти складені сидіння стрибка наступних до дверей, і існують накладні Поручні в разі, якщо ви стоїте вгору.

Багато товаришів вершники, особливо влітку, туристи, як і ви. Люди в лондонському метро є кілька порад, призначених тільки для туристів за допомогою трубки London.

Поради для туристів в Лондоні

London трубка дивно чиста і безпечна. Трубні вершники йдуть про свій бізнес, так само, як і ви. Будьте ввічливі, проти цього розриву і не займають тонни кімнати з рюкзаком, і ви будете співіснувати з гонщиками Лондоні трубки відмінно.

Люди в лондонському метро є кілька порад , щоб зробити легко верхом труби:

 • Будь ласка, не приносять більше багажу, чим ви можете нести. На відміну від магістральних залізниць, то пробки не носії. Наші співробітники проходять навчання, щоб допомогти вам, але несучи зайвий багаж не один з їх обов’язків.
 • Якщо ви подорожуєте з рюкзаком, візьміть його і стояти над ним на підлозі вагона. Це займає менше місця.
 • Лондонці стояти праворуч на ескалаторах в усі часи. Це дозволяє тим, хто поспішає пройти.
 • Будь ласка, встаньте на одну сторону пішохідних доріжок і майданчиків, дивлячись на карти. А ще краще, запитаєте наших співробітників за напрямками.
 • Будь ласка, дозвольте пасажирам покинути потяг, перш ніж сісти. Це не тільки англійці ввічливо, але це самий безпечний і швидкий спосіб для поїзда, щоб розвантажити і пасажир навантаження.
 • Будь ласка, встаньте за жовтою лінією на платформах.
 • Tube є безпечним, але клієнти і гості Лондона повинні практикувати деякі основні особистої безпеки:
  • Будь ласка, тримайте ваші сумки з вами в усі часи.
  • Остерігайтеся кишенькових злодіїв.

Насолоджуйтесь Tube!

Ось це-ти тепер труба про Лондон. Ви побачите, що багато напрямків вам дали при подорожі в Лондон кажучи тюбик зупинки робить його нескладно обійти. Ознаки над чорними обгородженій сходів, що ведуть підземним показати вам зупинку трубки; просто знайти. І більшість місцевих жителів може сказати вам, на який кут найближчої зупинки трубки.

Кілька речей, щоб пам’ятати про використання трубки London:

 • Деякі великі станції метро в Лондоні є кілька входів і виходів. Якщо ви дали направлення, пам’ятайте, вихід згадуються, так що ви будете виходити зі станції метро на правому куті. В станції Piccadilly Circus, наприклад, є чотири виходи, кожен позначений знаками із зазначенням вулиці, до якої сходи призведе.
 • Розбійні напади трапляються-система трубки Лондон, як предмет для затримки і несправності в будь-якому метро в будь-якому місці; PA оголошення на станціях дозволить вам знати, якщо поїзд біжить позаду або немає взагалі.