Все про Покупки в Південній Балі – центри, ринки і магазини стріт в Куті, Денпасар, і в інших місцях

Posted on

Все про Покупки в Південній Балі - центри, ринки і магазини стріт в Куті, Денпасар, і в інших місцях
Якщо це робить покупки на Балі ви після цього, сцена в Південній Балі є найбільш завантаженим є на острові.

торгові площі району не далеко від пляжу, іноді прямо на самому піску: ви можете перейти прямо від купання в прибої до магазинів в кондиційованих торговому центрі Discovery в туба або Beachwalk Mall уздовж Jalan Pantai Kuta.

Це не дивно, так як Кута, Легіан, і Нус Ду має найбільш розвинену туристичну інфраструктуру Балі, багато в чому завдяки відмінним пляжам для серфінгу в цих краях.

Шопінг в Куті: Торгові центри та магазини подарунків Дешевих

Торговий сцена в Куті дивно еклектичний. рюкзак спадщину цієї області, як і раніше проявляється в торговій вулиці вздовж Джалан Легиан і в таких областях, як Kuta Square і арт-ринок Кути, але в якості туристів збільшилися в достатку, так що є товар, і магазини, які продають їх.

Kuta Square. Цей торговий район розташований на головну автостраді для туристів , комутуючих між Кутом і Легіане ( Google Maps ), і став людним місцем зустрічі для покупців Балі і бутик по фіксованій ціні і магазинів.

Більшість магазинів площі Кути знаходиться вздовж 200 ярдів довгою смуги, що тягнеться з півдня на північ. Починаючи Кут арт-ринок в південному кінці, перейдіть на півночі в той час як ви закінчували модні бутики цього району, швидке харчування, серфінг магазини і ювелір.

Matahari Department Store «s чотири-поверхова будівля затьмарює все інше на площі Кути, і яструб широкого спектру високоякісних, індонезійських виробництво товарів, від закусок до посуду до одягу. На четвертому поверсі є фудкорт , де можна відпочити над усім цим.

Торгівельні центри. Mallification світу триває навіть у тропічному острові Балі, і Кута має свою справедливу частку кондиціонованих торгових центрів , заповнені західні бренди.

Балийский високоякісні модні бренди також проводити свої власні досить добре в торгових центрах Кути, теж, так що не розраховуйте торгові центри поза. Само собою зрозуміло, – магазини в цих центрах строго фіксованою ціною.

Kuta Art Market на південному під’їзді Kuta Квадрата ( Google Maps ) яструби багато дешевих , але вигадливих балийских сувеніри – маски, сорочки, черепашки, саронги, і різноманітних різьблених істот. В відміну від решти площі Кути, магазини в Куті Art Market рекомендує вам торгуватися за товар.

Магазини уздовж вулиці Джалан Легиан

Дороги відомий як Джалан Легиан перетинає між Кута і Легіан. Уздовж цієї двосмугової проспекту і за її межами (див нижче), відвідувачі зможуть знайти безліч автономних магазинів, ринків і кіосків, поруч транспортні послуги, ресторани і готелі.

Почніть Легиан шопінгу на розі вулиць Джалан Легиан і Джалан Melasti ( Google Maps ), а також дослідити область пішки. Сам Джалан Легиан містить велику кількість високоякісних магазинів , які обслуговують багаті активні види: серфінг магазини і магазини спортивного одягу, здається, переважають, хоча є чимало ювелірних виробів і посуд магазинів уздовж ділянки.

Дешевше сувенірні кіоски та прилавки дрібничка розташовані в основному в бік вулиці, що проходить перпендикулярно від Джалан Легиан до пляжу Легіан на захід.

Вниз Джалан Melasti схід Джалан Легиан, ви знайдете Kuta Art Market ( Google Maps ) поряд з пляжем в продажу недорогих химерний tchotchkes.

Jalan Sahadewa (Garlic Lane, Google Maps ) біжить на північ від арт – ринку, поєднуючи Jalan Melasti і Джалан Падма – це ще одна гаряча точка для завсідників.

Бічні вулиці, повні магазини тягнуться на північ через Джалан Падма Utara, Джалан Werkudara на Джалан Арджуной (широко відомий як Jalan Double Six). Останні дві смуги особливо добре відомі своїми тканинами і магазинів одягу, де можна покуштувати місцеві батик і інші текстильні вироби.

Jalan Падма ( Google Maps ) в північній частині часнику Лейн впритул з магазинами , які продають дешеві браслети, брелоки, і продукти оболонки.

Шопінг в Денпасар

Столиця Балі не отримує стільки турпотоку як Кута і Легіан – в кінці кінців, це де звичайний балийском жити, на відміну від туристичних районів Легиан, Кута і Семіньяк.

Але це не причина, щоб перетнути Денпасар з вашого списку покупок: дві його традиційні ринки розташовані в безпосередній близькості один до одного, розділені лише річкою Бадунг.

Pasar Kumbasari ( Google Maps ) розповзання традиційного ринок складний три поверхи вгору. Якщо ви на ринку дешевих декоративно-прикладного мистецтва, піднімаємося на третій поверх ринку і отримати ринкову гру. Там навіть магазин , який продає костюми для традиційних балийских танців.

Через річку, Pasar Badung ( Google Maps ) пропонує більше угод для туристів , які люблять ходити місцеві. На його східному схилі ви знайдете Джалан Сулавесі , відомі тканини депо вистелені магазини , що торгує батик , Songket, і різні тканини, традиційний і сучасний , так.

Jalan Гаджі Мада ( Google Maps ) перетинається з Джалан Сулавесі трохи на північ – магазини на цій вулиці продають ремісничі вироби та взуття. Ідіть на південь до Jalan Hasanuddin ( Google Maps ) зустріти відому торгівлю золотом Денпасара – золоті майстри по цій вулиці задоволення в основному місцевих жителів, але ви можете спробувати свою удачу.

Інші Торгові центри в Південному Балі

У Санур , відвідайте Jalan Danau Tamblingan ( Google Maps ), головну дорогу округу, де ви можете купити один і той же матеріал , доступний в Куті, без купання в натовпах Кута розміру. Ряд кафе і ресторанів вкраплені серед магазинів на проспекті, так що ви можете взяти випадковий перерву між покупками.

Магазини в Керобокане особливо уздовж Jalan Raya Kerobokan ( Google Maps ) – задовольнити домовласник і батькам з установами по продажу товарів для будинку, меблів і художніх робіт для колишнього і кустарних лялькових будиночків, книг дитячих і ювенільні мод для останнього.

Широке шосе між Санур і Нуса Дуа відомий як «Обхід» , і викладено магазинів по продажу керамічних виробів, кераміки, меблів і різного антикваріату. Привід на вашій найнятої машині, зупиніться в будь-яких магазинах , які вас цікавлять , і угода геть.

У Нуса – Дуа , роздрібна сцена домінує Bali Collection торгового центру ( bali-collection.com , Google Maps ), відкритий торговий центр з цілою низкою престижних міжнародних лейблах і японському універмазі. За торговий центр, кілька ресторанів і барів служити покровителів в якості установки на свіжому повітрі. Безкоштовний автобус комутує між торговим центром Балі Коллекшн і близько 20 прилеглих курортів.