Все про річку Сена в Парижі: Основні факти, історія і подорожі поради

Posted on

Все про річку Сена в Парижі: Основні факти, історія і подорожі поради

Можливо , найвідоміша річка в світі, Сена не тільки захоплює нашу уяву в даний час: він загіпнотизований і спокусив тих , хто стикаються з нею , так як до середньовіччя. Акуратний розділивши місто Парижа в самобутній лівий і правий берег ( Rive Gauche і розколювати DROITE ), річка служила джерелом прожитку, комерції та захоплюючого дух перспективи , так як кельтське плем’я рибалки , відомих як Parisii вирішив влаштуватися між його банки, на вузькій смужці землі сьогодні називають  Іль – де – ла – Сіте, в 3 столітті до н.е.

Це раннє поселення, пізніше отримав назву Лютеція римлянами, був в кінцевому рахунку перетворитися в розповзання мегаполісу ми знаємо і шанують сьогодні. Але це досить легко забути , що Сіна, в даний час в основному розглядаються як джерело для мальовничій фотозйомки і забезпечуючи маршрут для постійного потоку екскурсійних круїзів, був джерело життя населення і одна з головних причин , ранні поселенці були залучені до область , щоб почати с.

Починаючи з 1991 року, річка Сена був всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, що означає, що вона має правовий захист і визнання в якості важливого культурного й природного сайту. Читайте далі, щоб дізнатися більше про свою історію і поради про те, як користуватися його на наступне відвідування французької столиці.

Кілька фактів про Сені:

  • Річка протікає в 776 км (482 миль) через Францію і в Ла-Манш в Гаврі і Онфлер (Бельгія). Його джерело у французькому регіоні Бургундія, і його рот є англійська канал.
  • У Парижі, банки Сени з’єднані в цілому 37 мостів, в тому числі Моста Альми поруч з Ейфелевою вежею, на мосту Мистецтв, і Pont Neuf.
  • Назва річки походить в латинському слові «Sequana», який деякі вважають, відноситься до гельською імені, яке було б віднести на самих ранніх кельтських поселенець. Там немає консенсусу щодо етимології, однако.

Touring і Насолоджуючись Сена: Кращі речі робити

Більшість з вас відвідати Париж хоче відвідати і дослідити берега Сени під час вашої поїздки: це одна з причин, чому вона займає чільне місце в нашому керівництві для головних туристичних визначних пам’яток в Парижі. Ми особливо рекомендуємо вам витратити деякий час на такі визначні пам’ятки і заходах, зосереджених навколо річки.

Візьміть екскурсію на човні.  В Зокремана першу поїздку в місто, оглядова Екскурсія Сени дасть вам можливість прийняти кілька важливих пам’ятників і місць в містітой час як сидіти і насолоджуватися поїздкою. Від собору НотрДам в Палац правосуддя і Лувра, м’яко плаваючі по річці дає особливо розслабляючий і ніжний перший досвід city–а також може бути відмінним способом для відвідувачів з обмеженими фізичнимищоб прийняти в деяких з Парижа найбільш знакові місця.

Якщо ви відвідуєте в зимовому час, не турбуватися: переважна більшість річкових круїзних компаній пропонують критий, що підігрівається areas– так що ви можете насолоджуватися круїзом, навіть коли крижані вітру або навіть дощ переважної сили.

Пакет пікнік і розходяться з ковдрою на березі. Береги Сени забезпечують прекрасні умови для спокійного паризького пікніка, особливо в весняних та літніх місяцях.

Так запасти на деяких багети, сир, фрукти і знайти хороше місце, щоб сидіти на берегах річки. Dusk є особливо чудовий час, щоб помилуватися тонко мінливі кольори неба і блиск води, як човни повзати по …

Для того, щоб запастися на пікнік ласощі, ознайомтеся з керівництвом по кращій пекарні в Парижі, а також наш список кращих магазинів для гурманів харчування і супермаркетів в Парижі.

Візьміть романтичну або споглядальну прогулянку. У набережніприроднопропонують деякі з найромантичніших місць в Парижі на прогулянку з кимто особливим. Зупинку на мосту Мистецтв ,  щоб помилуватися заходом сонця над водою, багато прикрашених деталей моста, і Ейфелеву вежу на горизонті.

Банки також є відмінним місцем для цього одиночній прогулянки, щоб допомогти вам продумати складну проблему або проект. Я рекомендую починати поруч ратушу, перетинаючи по мосту в Іль-де-ла-Сіте, і топтатися зі сходу на захід на правому і лівому берегах (я пропоную топтатися в залежності від того, напрямок привертає вас).

Огляд книги, плакати і пам’ятні речі на старих книжкових магазинах. Майже кожен визнають зелені металеві прилавки старих Paris Seine боку книгопродавців (букіністика) , які з’явилися в незліченних фільмах і фотографіях міста. Якщо ви дійсно хочете знайти старе, чарівне видання Вашої улюбленої книги або просто хочете подивитися, це дуже приємний спосіб провести день.

Якщо вам сподобався цей, ви можете також насолоджуватися цими діяльності

Після того, як ви вивчили Сену, вважають бронювання тур по паризьких каналах і водних шляхах: перший може бути найвідомішим водоймою в Парижі, але це, звичайно, не тільки один стоїть насолоджуватися.

Ви можете навіть замовити одноденну поїздку в тур річки Марна по корабле- – то більшість туристів ніколи не думають робити. Пікнік на його зелених берегах, які коли – то надихали імпресіоністів , включаючи Sisley і Мане, це один з найкрасивіших весняних і літніх заходів в Паризькому регіоні, і один я повністю рекомендую.

Також розглянути питання про прийняття в день поїздки за межі Парижа, в тому числі будинки і сади Клода Моне в Живерні, з його прекрасними лататтям і спокійних потоків.