Все про саду Тюїльрі в Парижі

Posted on

Все про саду Тюїльрі в Парижі

Розташована на захід від величного Лувру і колишнього палацу, пишний сад Формального в центрі Парижа відомий як сад Тюїльрі є частиною того ж самого (спочатку королівського) комплексу.

Один з найкрасивіших і найбажаніших садів в столиці, це вимовляється «TWEE-Лух-Reehs», названий на честь плитки заводів, що стояли тут з ще в період середньовіччя. Перетворюється в пишні сади для монархії в 16-м століття, і зробив в публічний простір після Французької революції, Тюїльрі є настійно рекомендується зупинкою для будь-якої першого часу поїздки в Париж.

Це особливо вірно протягом весни, коли сади увірвалися в vibrants квітів.

Але набагато більше, ніж приємний парк, чиї квіти і ретельно оброблений чагарнику зробити це легко на око і хороше місце для прогулянки, Тюїльрі просякнута століть історії Франції. Це об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО, частина історичної ділянки поруч Сену річок Парижа, щоб бути названий як дорогоцінному культурної та історичної території.

По-перше, як встановлено, королівські сади франко-італійської королеви Марії Медічі в 1564 році, Тюїльрі має елегантний статуеток з французьких скульпторів, включаючи Арістід Майоль і Огюста Родена; тінисті доріжки ідеально підходить для романтичних прогулянок, і ставки, де діти можуть плавають іграшкові вітрильні і дорослий можуть байдикувати на кріслах, поклавши ноги після довгого ранку огляду визначних пам’яток. Він також знаходиться два на місці музею відрізняючи шедеври Клода Моне і обертові експонати сучасного мистецтва і фотографії, ресторанам і щорічному ярмарку, що діти будуть радувати в.

Місце і Getting Там:

Jardin Тюїльрі знаходиться п першої окрузі Парижа (район), безпосередньо до захід від Лувра, тягнучись уздовж популярного, туристсько-важкої магістралі Рю де Ріволі в елегантному Пляс де ла Конкорд . Також за все в двох кроках від одного з Парижа найпопулярніших і високої моди, торговельні площі на вулиці Сент-Оноре і навколо.

Адреса:  Jardin Тюїльрі: Ріволі / Площа Згоди

Метро:  Тюїльрі (лінія 1)

Пам’ятки поблизу:

Лувр:  Відвідайте відомі колекції на масивному музеї і колишній королівський палац до або після прийняття розслаблюючій прогулянки через Тюїльрі.

Площі Згоди: Цей чудовий, зайнятий квадрат відзначений яскравим Луксорський обеліск, єгипетський пам’ятникякий понад 3300 роківі був подарований Франції в кінці 1990х років. З величезною, хаотичною площі, ви можете заглянути в початок Єлисейських полів, тягнучись до Тріумфальної арки на відстані.

Concorde також має захоплююче темну історію: гільйотина була створена тут після Французької революції 1789 року; як король Людовик XVI і його дружина, королева Марія-Антуанетта, були виконані тут, поряд з багатьма іншими політичними дисидентами і королівськими діячами.

Palais Royal: Цей прекрасний квадрат і колишній палац є ідеальним місцем для бутиків і відпочинку в протягом декількох хвилин на сонці. Це був колишній будинок короля Людовика XIII і до цього кардинала Рішельє; останній побудував його в 1692 році Там також 3-зірковий Мішлен ресторан, Le Grand Vefour, в північній частині галереї.

Palais Garnier: Прогуляйтеся до грандіозної авеню де l’Opera , щоб досягти цього пишного колишнього оперного театру (нині будинку Національного балету, опери, в основному здійснюються в ці дні в Бастилії опері).

Прийом, години роботи і доступність

Вхід в сад є безкоштовним для всіх відвідувачів, і Тюїльрі відкритий цілий рік, в тому числі більшість державних свят. Ви повинні звільнити сад за 30 хвилин до закриття раз

Сезонні роботи: Від остаточного неділі березня по 31 травня і1 вересня по останню суботу вересня, сади відкриті з 7:00 ранку до 9:00 вечора.

З 1 червня по 31 серпня, сад відкритий з 7:00 ранку до 11:00 вечора.

В останню неділю вересня в останню суботу березня: 7:30 ранку до 7:30 вечора.

доступність:

Всі входи в сад і багато хто з шляхів інвалідних колясок: вони включають в себе три основні точки доступу на 206 Рю де Ріволі, площі Згоди і площі Каруселі.

Є також номери для гостей з порушеннями слуху, візуальними і психічними розладами. Для отримання додаткової інформації про відвідування Парижа з обмеженими можливостями, побачити цю сторінку .

Від монархії до революції і Республіці: сад замочують в історії

Відомий як центр для виробників плитки і гончарів з часів середньовіччя, Тюїльрі став королівським парком в 16 столітті під королеви Марії Медічі. Вона хотіла, щоб виліпити палац і сади в образі її рідної Флоренції після смерті її чоловіка, короля Генріха II.

Вона замовила будівництво (з зруйнованому) Палац Тюїльрі і доручив Андре Ленотра розробити щедрі формальні сади, видимі з палацу. На жаль, палац був зруйнований в страшній пожежі під час «Французької Комуни» 1871 року.

Спочатку передбачалося як приватні сади для Медічі і для Людовика XIII і XIV, члени королівської сім’ї прогулялися в Тюїльрі, як знак їх привілеїв і респектабельності; це було тільки після того, як французька революція 1789 року, що сади були відкриті для широкої публіки.

На початку 18-го століття, як сад був доопрацьований, статуї з провідних художників були введені в експлуатацію за Людовіка XV на додаток до топіарі, дерева і квіти. Скульптори продовжували зводити частини там до сих пір, що робить Тюїльрі важливий локус для сучасного мистецтва та творчості. Нижче більш докладної інформації про музеях і художніх колекціях в приміщеннях.

Основні моменти і Що робити в саду 

Крім того, що це прекрасне місце для прогулянок, ВС і читати на зелені металеві стільці з видом на зелені тераси і вітрильні човни на штучні ставки, Є безліч речей, щоб зробити і насолоджуватися в Люксембурзькому саду.

Ті , хто зацікавлений в ботанічних видів рослин і не буде розчарований поїздкою в сади: протягувати більше 30 гектарів, Тюїльрі може похвалитися 35 видів дерев, адесятки сортів flowers– від однорічних до perennials– цвітуть навесні і літні місяці, особливо в центральних місцяхвідомих як «Гранд Карра». Дивовижна симетрія і краса садів належить знаменитого королівського ландшафтного архітектора Андре Ле Нотр, який також спроектував сади у Версалі і менш відомих, але на диво гармонійний,  Шато Во-ле-Vicompte .

Для любителів скульптури, сад, як і його сестра в Люксембурзі, кваліфікується як один з найбільших музеїв під відкритим небом столиці. Десятки чудових статуй відомих художниківтому числі Родена і Майоля прикрасить приміщення; Сучасні художники також регулярно встановлювати частини тут,тому числі в зв’язку з FIAC, щорічний сучасного мистецтва міста ярмарки.

Діти можуть насолоджуватися парусної іграшкові човна на ставках, скориставшись з багатьох постійних майданчиків в саду, на батути і поні, а також щорічний ярмарок / карнавал в літні місяці (див нижче длядодаткової інформації).

Нарешті, безцільні прогулянки по великій території , досліджуючи різні тематичні сади і розслабляючий навколо фонтанів, проведення часукористуються locals– навіть під час обідньої перерви. Скористайтеся спокійною атмосферою і використовувати час тут для деякого простого споглядання.

Щорічний ярмарок / Карнавал в Тюїльрі 

Один щорічна подія, яку місцеві жителі і туристи, як люблять у саду є щорічний ярмарок / карнавал, який бачить безліч цікавих атракціонів (LOG водоводу, чортове колесо гірках, ігри та призи, місцеві ласощі, морозиво і солодка вата і т.д.) приймають по північній стороні саду (на вхідній стороні Тюїльрі метро) протягом декількох тижнів. Ярмарок зазвичай триває з кінця червня по серпень. Діти будуть особливо насолоджуватися цим.

Оранжерея музей: Будинок Захоплюючих серій Моня «Nymphéas»

Один з найбільш недооцінених маленьких місць у столиці. На місці колекції в оранжереї музею включають в себе імпресіоністів шедевр Клода Моне, його  Nymphéas  серії (латаття). Величезні панелі були пофарбовані між світовими війнами як symbol– і сподіваються for– глобального світу. У розпалі зацькованого дня гастролей і ходити навколо, це один з найкращих місць в столиці для маленького споглядання і медитації.

Розташування: Площа Згоди

В Же де Пом Галереї: Сучасні тенденції 

Прямо поруч з Оранжерея музей, Же де Пом Національні галереї пропонують один з кращих місць в столиці Франції для експонатами сучасного мистецтва, фотографії та кіно.

Розташування : 1 Площа Згоди

Докори в Тюїльрі: ресторани готелю 

Є три Onsite кафе в Les Тюїльрі, роблячи швидкий або офіційний обід легкої можливості.

La Terrasse де  Помона  є неформальним снекбар і відкритий круглий рік в ті ж часияк сади (дивись вище длядодаткової інформації.

Кафе дез Marronniers є хорошим вибором для неформального прикусу. Open понеділок-неділя, 7:00 ранку до 9: 00 пм.

У ресторані Le Médicis я S хороший вибір для більш формального meal– резерву впередякщоможливо для раннього обіду особливо. У ресторані подають обід з 10:30 ранку-5: 00 і вечеря з 5:00 вечора-7: 00 годин.