Все про Gelato і чому ви повинні спробувати на італійські канікули

Posted on

 Все про Gelato і чому ви повинні спробувати на італійські канікули

Г elateria  (оголошені  Желе-а-тер-ЕЕ-а ) є італійським магазином , який продає морозиво або Гелати ( виражені Желе-A-до або  желе А-ти ). Якщо ви ніколи не мали задоволення від їжі Gelato морозива, поставити його на свій маршрут, це смачне задоволення ви просто повинні спробувати в той час як в Італії.

Gelato проти морозива

Gelato іноді позначений як «італійське морозиво» в Сполучених Штатах, але це визначення не зовсім правильно. Gelato ближче до молочне морозиво, так як італійці виявили, що занадто багато жирності заважає свіжим, ароматним смаком, для яких відзначається італійський Gelato морозива.

Насправді, було б абсолютно неправильно в Сполучених Штатах , щоб назвати італійський Gelato морозива  морозиво, а морозиво визначається FDA у вигляді замороженого продукту з не менш ніж 10% жирності і типовий італійський Gelato морозива нижче , в молочному жирі.

Gelateria часто продають фантазії Gelato відвари, простий конус ( Коно ) або чашку ( COPPA ). Клієнт вибирає бажані аромати, які позначені, часто з картинками. Велика частина часу ви отримаєте 2 мірні ложки (два різних ароматизаторів) для найменш дорогого варіанта.

Подивіться на Gelateria , який говорить « Gelato морозива Fatto в CASA », або будинок з Gelato морозива, для кращого автентичного Gelato морозива. Уникайте місць з яскравими кольоровими дисплеями і замість того, щоб шукати для квітів , які знаходяться ближче до реальної речі. Хороший смак , щоб перевірити, фісташки , які не повинні бути яскраво – зелений колір , але блідіше, майже коричневого кольору. Фруктові аромати повинні виглядати як фактичний фрукти, а ніщо – то яскраво (читайте: штучно) забарвлене.

Крім того, великі mounded палі художньо розташовані найбільш ймовірними фабричні виробництва продукції.

Ви можете знайти gelaterie ,  які пропонують варіанти , такі як йогурт або соєве молоко Gelato морозива. Якщо ви безмолочні, шукайте граніту або Sorbetto,  фруктовий лід , які не мають молока в них.

Більше, ніж просто Gelato

Як правило, ви можете знайти кілька інших речей, на навіть найелементарніших Gelateria, таких як морозиво торти або десерти, які ви можете взяти.

У Gelateria можуть бути об’єднані з іншими функціями, ставши бар-Морозиво , а Gelateria-PASTICCERIA або навіть поєднання всіх 3. Якщо це також бар буде подавати каву, лікери, закуски, кондитерські вироби та морозиво все під тим же дах. Якщо ім’я містить слово PASTICCERIA, він також буде пропонувати свіжу випічку на додаток до Gelato морозива. У великих містах, ви часто будете знайти що – морозиво продає тільки Gelato морозива, але і в невеликих містах, вони часто комбінують з іншими функціями.

Вибірка Gelato по всій Італії

Якщо ви збираєтеся у Флоренцію, замовити піцу і Gelato клас або Gelato і Vino дегустації через Select Італію для погляду зсередини при Gelateria і як робляться Gelato морозива. Гастрономічні тури часто включають в себе зупинку в рекомендованому Gelateria з внутрішньою інформацією. У Римі спробувати Eating Італію гастрономічних тури або харчові тури з Римським гурманом .