Все про Musee d’Orsay в Парижі – Найцікавіші і поради Публічні

Posted on

Основні моменти і поради відвідувачів

Один з найбільш відвідуваних музеїв світу, музей Орсе зберігається найбільша колекція картин, скульптур і декоративних предметів, вироблених між 1848-1914, демонструючи багато з найчудовіших творів ранньої сучасної епохи.

Надання відвідувачам докладний і захоплюючий погляд на народження сучасного живопису, скульптури, дизайну і навіть фотографії, постійна колекція Орсе охоплює від неокласицизму і романтизму до імпресіонізму, експресіонізму і дизайну в стилі модерн.

 Основні з колекції світового класу включають в себе шедеври художників, включаючи Енгр, Делакруа, Моне, Дега, Мане, Гогена, Тулуз-Лотрек і Ван Гог.

Читайте споріднений: Обов’язково проконсультуйтеся зі списком найкращих імпресіоністів музеїв в Парижіщоб розширити своє розуміння цього захоплюючого руху.

Місце і Контактна інформація:

Адреса: 1 Рю де ла Почесного Легіону
сьому округ
Метро: Сольферіно (лінія 12)
RER: Musee d’Orsay (лінія C)
Автобус: Лінії 24, 63, 68, 69, 73, 83, 84 і 94

Музей розташований в районі Сен-Жермен – де – Пре , між набережною Анатоля Франса і Рю де Лілль, і виходить на річку Сена на лівому березі. Музей також в п’яти хвилинах ходьби через річку від саду Тюїльрі.

Також неподалік:

 • латинський квартал
 • Лувр
 • Музей Родена і саду
 • Музей армії (Army Museum)

Інформація за телефоном:

 • +33 (0) 1 40 49 48 14
 • +33 (0) 1 40 49 49 78

Відвідайте веб-сайт

 

Години роботи:

9:30 ранку до 6 вечора (по вівторках по неділях)

9:30 ранку до 9:45 вечора (по четвергах)

Закрито по понеділках.

Закрито: 1 травня і 25 грудня

Плата за вхід:

Для поточних зборів допуску, см цієї сторінки .

 • Безкоштовно для всіх відвідувачів в першу неділю кожного місяця.
 • Безкоштовно для відвідувачів молодше 18 років.
 • Безкоштовно для відвідувачів у віці 18-25 років, які є громадянами держави-члена ЄС.
 • Безкоштовно для безробітних відвідувачів.
 • Безкоштовно для гостей з обмеженими фізичними можливостями.
 • Безкоштовно для власників паризького музею Пасс.

Організовані екскурсії в музеї:

 • Шедеври Musée d’Orsay Tour  є англійською мовою туру , який надає індивідуальні відвідувач огляд постійних колекцій на 1,5 години. Тур проходить з вівторка по суботу. Відвідайте офіційний веб – сайт для поточного часу і цін.
 • Різні тематичні групи Екскурсії доступні в таких областях, як великі твори мистецтва в музеї Орсе, великі художні руху, від академізму до імпресіонізму, Ера імпресіоністів виставки, і після імпресіонізму (1886-1914). Часи, дата і теми варіюються.

доступність:

На щастя, всі рівні цього музею на інвалідних кріслах. Особи, які надають допомогу інвалідам відвідувачів приймаються в музей безкоштовно. Крім того, інвалідні крісла доступні на чеку пальто. Оренда безкоштовно, але паспорт або водійське посвідчення не потрібно в якості застави

Магазини та Ресторани в музеї:

Музей сувенірний магазин і книжковий магазин відкритий щодня , крім понеділка, 9:30 ранку до 6:00 вечора (відкритий до 9:30 вечора в четвер.)

Музей Ресторан знаходиться на середньому рівні. Обслуговування просто, якщо трохи дорожче, харчування в декоративному обстановці, в ресторані є складні стельові фрески і малюнки.

Очікувати заплатити 25-50 євро за прийом їжі (бл. $ 33- $ 67). Ніякі застереження.

Ресторан телефон: +33 (0) 1 45 49 47 03

Тимчасові виставки:

Musée d’Orsay курирує спеціальні виставки та тематичні заходи на регулярній основі. Відвідайте цю сторінку для отримання докладної інформації про майбутні виставки і спеціальних заходах.

Зробіть більшу частину вашого візиту:

Дотримуйтесь мій Top 5 Musee d’Orsay відвідувачів поради, щоб забезпечити ваш візит збагачує і хвилюючою.

Орієнтація і збору Основні

Постійна експозиція в музеї Орсе охоплює чотири основних рівня і тераса виставкового простору. Колекція представлена ​​в хронологічному порядку і відповідно до художнім рухом.

Перший поверх:

Перший поверх (не слід плутати з європейським першим поверхом , який є другим поверхом в США) представлені роботи , вироблені з 1848 по початку 1870 – х років.

 У правій стороні галереї зосередитися на розвитку історичного живопису і на Academic і попередньо символістської школі. Ось найголовніші з них роботу Енгра, Делакруа, Моро і ранні роботи Едгара Дега, який пізніше стане важливою фігурою в імпресіоністської живопису.

У той же час, т він залишив на боці галереї зосередитися на натуралізм, реалізм, і пре-імпресіонізму. Важливі роботи Курбе, Коро, Мілле і Мане можна знайти тут. Основні роботи включають Мілле Ангелус (1857-1859) і Мане сумно відомої картини 1863 року сніданок на траві (обід на траві) , на якій зображена оголена жінка на пікніку з двома одягненими чоловіками.

Архітектура, скульптура і декоративні предмети на цьому рівні включають Секонд-Empire моделі і об’єкти , що належать до середини 19-го століття рух еклектики.

Середній рівень:

Цей поверх має значну колекцію картин кінця 19 століття, пастелі та декоративних предметів, в тому числі шість номерів, зарезервованих для прикраси в стилі модерн.

Галереї з видом на Сену особливість натураліста і символіст живопис, а також прикраси з громадських пам’ятників. Зовнішня картина, в тому числі твори Клімта і Мунка, характеризується рядом французького живопису. Південні галереї включають пізні роботи Моріса Дені, Руссель і Боннара.

“Верхній рівень” (2):

Наступний рівень  показує поява інноваційних, нетрадиційних методів в живопису і пастелі neoimpressionists, Nabists і художників Pont-Aven. Основні твори Гогена, Сірка, Синьяк, і Тулуз-Лотрек тут. У тому ж час,  малий формат картина показана на цьому рівні в спеціальній галереї.

Верхній поверх / Верхній рівень «1»:

Верхній поверх ( «Верхній рівень (1»), можливо, покояться захопливі галереї в музеї. Незліченні великі твори з імпресіоністів і експресіоністів рухів можна знайти тут.

Ось найголовніші з них твори імпресіоністів Дега, Моне, Ренуара, Сіслея, Піссарро і Кайботта. Цілі галереї присвячений Моне і Ренуара після 1 880.

У всесвітньо відомої колекції Гаше , новаторським роботи Ван Гога і Сезанна можна побачити. Основні моменти в скульптурі захоплюючі танцівниць Дега.

Тераса Рівень

Площа «тераси», в першу чергу присвячена скульптура 19 століття, з усім крилом, зарезервованим для піднесених робіт французького скульптора Огюста Родена