Все, що потрібно знати про Лондоні Night Tube

Posted on

Все, що потрібно знати про Лондоні Night Tube

Лондон тепер офіційно 24-годинний місто. Після тривалих затримок Night Tube відкритий для бізнесу щоп’ятниці та щосуботи, пропонуючи систему транспорту 24 години на лондонському метро.

Служба забезпечує транспорт від центру Лондона на околицю міста за ту ж ціну, яку ви платите за квитки протягом дня.

Транспорт для Лондона в даний час пропонує послугу 24-годинного автобуса , але мережу трубки відкриває набагато більше маршрутів і більш швидкі з’єднання.

Корисна інформація Про Лондоні Night Tube

Коли запустити сервіс?

24-годинне обслуговування в даний час працює по п’ятницях і суботах

Які рядки пропонують 24-годинне обслуговування?

Послуги Нічних пробірок доступні на лініях Jubilee і Вікторії, і більшість ліній Центральної, Північної та Пікаділлі.

Як часто поїзди ходять?

Лінія Вікторія бігає кожні 10 хвилин по всій лінії.

Центральна лінія проходить кожні 10 хвилин між Білим містом і Leytonstone і навколо кожні 20 хвилин між Ealing Broadway до Білого міста і Leytonstone до Loughton / Ено.

Ювілейна лінія проходить приблизно кожні 10 хвилин по всій лінії.

Північна лінія проходить навколо кожні 8 хвилин між Camden Town і морденіт.

Лінія Piccadilly бігає кожні 10 хвилин між Cockfosters і Heathrow Terminal 5 (зверніть увагу, що немає ніякого обслуговування на петлі Термінал 4).

Скільки це коштує?

Тарифи Night Tube такі ж, як день квитки. Ви можете використовувати Oyster карти або безконтактних платежів (щодня закупорювання застосовується для обох способів оплати). Одноденний квитки дійсні на день випуску і для поїздок до 4:30 ранку наступного дня.

Чи є це безпечно?

Всі станції працюють в Лондоні співробітники метро і є посилене присутність поліції протягом овернайт послуг. Додаткові співробітники поліції спільноти підтримки також забезпечують додаткову допомогу пасажирам і співробітників поліції, у міру необхідності.

Є таксі доступні на станціях метро вночі?

Додаткові ряди таксі були додані до станції на лініях метро Night, щоб зробити його більш легким для пасажирів, щоб продовжити свою подорож.

Коли трубка зазвичай працюють?

Протягом тижня, метро Лондона поїзд починається близько 5 ранку і працювати до близько 11: 30 годин / 12.30 по неділях, трубки починають близько 7 години ранку, але перевірте заздалегідь на вихідні Engineering Works.