Відвідування Букінгемського палацу в Лондоні

Posted on

Відвідування Букінгемського палацу в Лондоні

Букінгемський палац є офіційною резиденцією королеви Єлизавети II, і був офіційною лондонською резиденцією суверена Великобританії з 1837 роком він був колись таунхаус належить герцогам Buckingham ще у вісімнадцятому столітті. Джордж III купив Букінгемський будинок в 1761 році за його дружина Королева Шарлотта використовувати як сімейний будинок недалеко від палацу Сент-Джеймс, де були проведені багато судову владу.

Букінгемський палац: історія і Введення

Державні Номери в Букінгемському палаці були відкриття для публіки Щорічного відкриття влітку, в серпні і вересні, починаючи з 1993 року, після пожежі в Віндзорському замку в листопаді 1992 року Спочатку літо відкриття вважалося способом оплати за збиток в Віндзорський замок, але він став настільки популярним, Королева продовжувала, щоб дозволити відвідувачам щоліта. Королева не в Букінгемському палаці, коли він відкритий для публіки; вона йде в одній зі своїх заміських резиденцій.

Державні номери дуже великі, як і слід було очікувати. Ви можете побачити багато з скарбів Королівської колекції: картини Рембрандта, Рубенса і Каналетто; і прекрасні зразки англійської та французької меблів.

Букінгемський палац Години роботи

  час відкриття Останній прийом Час закриття
20 липня – 31 серпня 2019 9:30 17:15 19:30
1 вересня – 29 вересня 2019 9:30 16:15 18:30

Buckingham Palace працює система синхронізовану квитка, з допущенням кожні 15 хвилин протягом дня. Квитки дійсні тільки на дату і в той час входу, зазначеному у квитку. На жаль, запізнилися не можуть бути допущені.

Відвідування триває від 2 до 2,5 годин.

Як дістатися до Букінгемського палацу

Адреса:
Букінгемський палац
Лондон
SW1A 1AA

Використання Citymapper або Journey Planner планувати свій маршрут на громадському транспорті.

Найближчий залізничний вокзал:
London Victoria
National Rail Запити

Найближчі станції метро:

 • Вікторія
 • Green Park
 • Hyde Park Corner

Автобусні маршрути:
Числа 11, 211, 239, C1 і С10 зупинка на Buckingham Palace Road.

Букінгемський палац Квитки

Попередній продаж квитків: www.royalcollection.org.uk або 020 7766 7300.
Також перевірте угоди квитка з Подорожнього ( Пряма Купівля ).

Ви можете розглянути одноденну поїздку Букінгемського палацу і Віндзорського замку з Лондона ( Пряма Купівля ).

Квитки, придбані безпосередньо з Королівської колекції дають Вам право зареєструватися для необмеженого прийому через рік в Букінгемський палац. Дізнайтеся більше про необмежене прийомі.

Пам’ятайте: Buckingham Palace працює система синхронізовану квитка, з допущенням кожні 15 хвилин протягом дня.

Купівля квитків на день

Перейти до: квитковій касі біля входу для відвідувачів на Buckingham Palace Road .

Будь ласка, зверніть увагу, що каса знаходиться в Букінгемському палаці, на Buckingham Palace Road, а не в Грін-парку, як це було кілька років тому.

Королівський Day Out – Інформація

Початок о Royal стайнях, один з кращих робочих стаєнь по світу, а потім підійдіть до Королеви галереї. Потім пропонується вам обід перед відвідуванням парадних залів Букінгемського палацу.

Вам буде приємно відзначити, що аудіо екскурсії включені у вартість прийому.

Аудіо Тури і Guidebooks

Аудіо екскурсії та путівники доступні на наступних мовах:

 • англійська
 • французький
 • німецький
 • іспанська
 • італійська
 • японський
 • китайський
 • російський

Сім’я аудіо тури і діяльність слід також доступні лише англійською мовою.

Необмежений Прийом / Один рік Pass в Букінгемському палаці

Якщо ви купуєте квиток на парадним залам в Букінгемському палаці або The Royal Day Out комбінований квиток, ви можете зареєструватися за 12 місяців необмеженого прийому в Букінгемському палаці з моменту Вашого першого візиту.

Безлімітний схема прийому тепер називається “1-Year Pass.

Квитки, придбані безпосередньо з Королівської колекції можуть бути перетворені в 1-Year Pass, що дає безкоштовний вхід 12 місяців на сайт (и) ви відвідали. Цей пропуск дійсний протягом року з моменту вашого першого візиту.

Як конвертувати мій квиток в 1-Year Pass?
Перед тим, як покинути сайт, будь ласка , увійдіть і роздрукувати своє ім’я в спеціально відведених місцях на зворотному боці квитка.
Передайте квиток на співробітника, який буде штампувати і підтвердити його.
Зберігайте квиток для майбутніх візитів.
Ваш квиток буде прийматися тільки для повторного прийому , якщо він був вибитий на день вашого першого візиту.

Букінгемський палац відвідувачів Послуги

частування

Напої і морозиво доступні для покупки на терасі з видом на сад Букінгемського палацу. Існує зона відпочинку тут і більше лавки вздовж половини милі доріжки до виходу.

туалети

Туалети і засоби для догляду за дітьми знаходяться в кінці візиту, в саду.

немає Buggies

Маленькі діти вітаються в Букінгемському палаці, але баггі не може бути використаний в межах будівлі. Якщо ви приносите коляску з вами, то необхідно буде перевірити в в гардеробі на початку візиту, і буде повернуто до вас, як ви виходите з парадних залів і піти в сад. Кенгуру доступні, безкоштовно, для використання в той час як всередині державних номерів. Несучі немовляти є стропи, які ви носите на своєму фронті, і призначені для дітей не старше 2-х років.

палац Магазин

Магазин продає широкий асортимент товарів, велика частина яких призначена виключно для Королівської колекції.

фотографія Правила

Фотографія і кінозйомка (тільки для приватного користування) і використання мобільних телефонів дозволяється тільки в саду палацу. Мобільні телефони повинні бути вимкнені, а всередині палацу.

Устаткування для інвалідів

Є багато кроків всередині палацу, так що ви повинні були б заздалегідь домовитися про допомогу. Каталка-користувачі просять замовити через продаж квитків і Інформаційним бюро по телефону: 020 7766 7324.

сімейні заходи

Існує спеціальне сімейство аудіо гід, щоб насолоджуватися під час гастролей в палаці, а потім є вікторини, щоб спробувати на сліді саду діяльності.

Діяльність кімната сім’ї, де ви можете дізнатися більше про палац, доступна протягом серпня на «падінні в основі». Всі заходи призначені для дітей у віці 5-11. Діти повинні бути в супроводі дорослого за всіх часів. Матеріали надаються безкоштовно.

Телефон: 020 7766 7300
Електронна пошта: education@royalcollection.org.uk

Королеви Галерея – Букінгемський палац

Королеви галерея Букінгемського палацу є постійним простором , виділене для мінливих виставок предметів з Королівської колекції , широкомасштабної колекції творів мистецтва і цінностей , що знаходиться в довірчій Королеві для нації. Побудований сорок років тому на західний фронт Букінгемського палацу з бомби пошкоджених руїн колишньої приватної каплиці, галерея була перероблена і знову Королевою 21 травня 2002 року й у даний час відкрито для публіки щодня ,

Розширення Королеви галереї є найбільш важливим доповненням до Букінгемського палацу в 150 років. Проект 20000000 £ фінансується виключно за рахунок Royal Collection Trust.

мелірування

Чекайте побачити твори мистецтва Караваджо, Рубенса, Гейнсборо, Рембрандта і Каналетто. (The Royal Collection має найбільшу групу робіт Каналетто в світі.)

Час відвідування: 1 годину мінімум.

Адреса:  Buckingham Palace Road, London SW1A 1AA

Тел: 020 7766 7301

E – mail: bookinginfo@royalcollection.org.uk

Години роботи:  Години роботи : щодня: 10 ранку – 5:30 вечора (вхід: 4:30 вечора)

Королеви галерея працює система синхронізовану квитка, з допущенням кожні 15 хвилин протягом дня.

Квитки:  Бронювання онлайн або купити квитки на день. Відвідайте офіційний веб – сайт для останніх цін на квитки .

Аудіогіда входить у вартість квитка.

 • Відвідайте цей атракціон безкоштовно з London Pass
 • Дізнайтеся більше про London Pass.
 • Купити London Pass в даний час.

Виглядайте Зображення у фокусі серії і електронна галерея термінали , де ви можете знайти в Royal Collection.

Королівські стайні – Букінгемський палац

Royal Mews в Букінгемському палаці надає унікальну можливість для відвідувачів, щоб побачити роботу відділу королівської сім’ї, яка забезпечує автомобільний транспорт для королеви і членів королівської сім’ї, в обох кінному екіпажі і двигун автомобіль.

Royal Mews має постійне відображення державних транспортних засобів. Вони включають в себе чудовий Gold State Coach використовується для коронації і тих вагони, що використовуються для королівських і державних випадків, візитів, весіль, а також церемонію відкриття парламенту. Держава автотранспортний засіб також зазвичай на дисплеї.

Протягом більшої частини року стаєнь є домом для робочих коней, які відіграють важливу роль в офіційних і церемоніальних обов’язки королеви. Вони в основному Клівленд Відсіки, єдина британська порода перевезення коні, і сірі кольори Віндзора, який за традицією завжди привертають до перевезення, в якому Королева подорожує. Як вони можуть бути при виконанні службових обов’язків, проходять підготовку або має заслужений відпочинок далеко від Лондона, кінь не завжди на вигляді.

Час відвідування: 1 годину мінімум.

Корисна порада: Фотографувати дозволено!

Адреса: Buckingham Palace Road, London SW1A 1AA

Тел: 020 7766 7302

E – mail: bookinginfo@royalcollection.org.uk

Квитки:  Бронювання онлайн або купити квитки на день. Відвідайте офіційний веб – сайт для останніх цін на квитки .

 • Відвідайте цей атракціон безкоштовно з London Pass
 • Дізнайтеся більше про London Pass.
 • Купити London Pass в даний час.

Аудіогіда входить у вартість квитка.