Відвідування площі Святого Петра у Ватикані

Posted on

 Відвідування площі Святого Петра у Ватикані
Розташовані навпроти собору Святого Петра Площа Святого Петра , або  Piazza San Pietro є одним з найвідоміших площ всій Італії і є важливим місцем збору для туристів , які відвідують визначну пам’ятку Ватикану. І площа і базиліка були названі в честь святого Петра, апостола Ісуса , по думку багатьох католиків , щоб бути першим Папою. Незважаючи на площі Святого Петра знаходиться в самому серці Ватикану, багато туристів бачать його в якості важливої частини Риму , а також. Від площі Святого Петра, відвідувачі можуть також побачити папські апартаменти, а не тільки житлові приміщення Папи , але і місце , де понтифік часто варто звернутися натовпу паломників.

Ви можете відвідати площу Святого Петра безкоштовно 24 години на добу, якщо площа закрита для церемонії.

Історія площі Святого Петра

У 1656 році папа Олександр VII доручив скульптор і архітектор Джан Лоренцо Берніні, щоб створити квадрат, гідний величі базиліки Святого Петра. Берніні розроблений еліптична базарна площа, яка охоплювала з двох сторін чотири рядів накладення доричних колон, розташованих в приголомшливою колонаді. Подвійні колонади покликані символізувати обіймаються зброю базиліки Святого Петра, Матері-Церкви християнства. Очолює колонади 140 статуй, що зображують святих, мучеників, пап і засновників релігійних орденів в католицькій церкві.

Найбільш важливим аспектом площі Берніні є його увагу до симетрії. Коли Берніні почав розробку своїх планів на площі, він повинен був побудувати навколо єгипетського обеліска на 385-тонної спочатку принесли в Рим Калігула близько 37 м до н.е., і який був поміщений в його місці в 1586 році Берніні побудував свою базарну площу навколо центральної осі обеліска. Є також два невеликих фонтанів в межах еліптичної площі, кожен з яких знаходиться на однаковій відстані між обеліском і колонадами. Один фонтан був побудований Мадерно, який після ремонту фасаду Санкт

Базиліка Петра на початку 17-го століття; Берніні звів запакований на північній стороні обеліска, тим самим балансуючи дизайн пьяцца в. Бруківка на площу, які являють собою комбінацію кругляка і травертин блоків, розташований випромінювати з центрального концентратора «» обеліска, також забезпечують елементи симетрії.

Кращі Точки зору

Для того щоб побачити симетрію цього архітектурного шедевра з перших рук, один повинен стояти на Roundel фокусів тротуарів, розташованих поблизу фонтанів пьяцца в. З вогнищ, чотири ряди колонади вибудовується абсолютно один за одним, створюючи дивовижний візуальний ефект.

Як дістатися до Там

Ватикан знаходиться на західній стороні річки Тібр в той час як основні сайти-як Риму фонтан Треві, Пантеон, і Іспанських сходів, знаходяться на сході. Найпростіший спосіб дістатися до площі Святого Петра є взяти на метро лінії А до зупинки Ottaviano «Сан-П’єтро». Ви також можете взяти таксі і просто сказати водієві їхати на площу Сан-П’єтро. Якщо ви берете таксі, переконайтеся, що запитати за ціною фронт, щоб уникнути переплат.