Відвідування Форуму в Римі – Історія римського Форуму та як See It

Posted on

Відвідування Форуму в Римі - Історія римського Форуму та як See It

Римський форум (також відомий як Foro Romano на італійському мовою , або просто Forum) є одним з Top старовинних куточків Римі, а також одна з визначних пам’яток Риму Кращого для відвідувачів. Займаючи розповзання простір між Колізей, Капітолійський пагорб і легендарному Палатином Форум був центром політичної, релігійної та комерційного життя стародавнього Риму і дає уявлення про блиск , що коли – то була Римська імперія. Віа дей Форі Імперіалі , широкий бульвар побудований під час правління Муссоліні на початку 20 – го століття, формує східний край Форуму.

Римський Форум Інформація для відвідувачів

Години роботи: Щодня 8:30 ранку до однієї години до заходу сонця; закрито 1 січня, 1 травня і 25 грудня.

Розташування: Via Della Vecchia Салар, 5/6. Метро Colosseo зупинка (Лінеа В)

Плата за вхід: ціна Поточний квиток € 12 і включає в себе вхід в Колізей і Палатин. ви можете уникнути лінії квитка, купивши Колізей і Римський форум квитки заздалегідь.

Інформація: Перевірити поточні годинник і ціни в Інтернеті або купити квитки онлайн в євро з платою за бронювання.

Ви також можете відвідати Римський форум, використовуючи Roma Pass, кумулятивний квиток, який надає безкоштовні або пільгові тарифи для більш ніж 40 пам’яток і включає в себе безкоштовний проїзд на автобусах Риму, метро і трамваї.

Форум містить багато старовинних будівель, пам’ятників, і руїн. Ви можете підібрати план Форуму на вході або з будь-якої кількості кіосків по всій Римі.

Римська історія Форум

Будівля в форумі сходить до ще в БЛ 7 століття на північному кінці Форуму біля Капітолійського пагорба є одними з найдавніших руїн Форуму, включаючи мармурові залишки від базиліки Емілія (зверніть увагу, що базиліка в римські часи був сайт бізнесу і лихварство); Курія, де зібрані римські сенатори; і Ростра, платформа, на якій ранні Промовці виступали з заявами, були побудовані в 5-м столітті до н.е.

До 1-го століття до н.е., коли Рим почав своє правління над Середземним морем і великими валками Європи, численні конструкції пішли на форумі. Храм Сатурна і Табуларий, державні архіви (сьогодні доступні через Капітолійський музей), обидва були побудовані близько 78 м до н.е. Юлій Цезаря почали будівництво базиліки Юлія, означав бути судом, в 54 м до н.е.

Візерунок будівництва і руйнування продовжував в Форумі протягом сотень років, починаючи з 27 р до н.е. з першим імператором Риму, Августа і міцного через AD 4 століття, коли Західна Римська імперія була завойована остготів. По закінченню цього часу, форум занепав і майже повну безвість. Протягом сотень років після Sack Риму, Форум використовувався в основному в якості кар’єра для інших споруд в околицях Риму, в тому числі стін Ватикану і багато з церков Риму.

Він не був до кінця 18 століття світ заново відкрив Римський форум і почав викопувати свої будівлі і пам’ятники на науковій основі. Навіть сьогодні, археологи в Римі продовжують розкопки в форумі в надії розкрити ще один безцінний фрагмент з давнини.