Відвідування Kintamani і гори Батура на острові Балі, Індонезія

Posted on

Відвідування Kintamani і гори Батура на острові Балі, Індонезія
Тільки один годину на північ від Убуда, красивий Kintamani область в Східному Балі, здається, далеко від галасливих пляжів Кути. Гора Батура піднімається помітно вище яскравий пейзаж зелені; Кристалічна озеро Батура лежать всередині активної кальдери. Цікаві села і найвищий храм Балі чіплятися ободом активного вулкана.

Kintamani є листівкою ідеальним нагадуванням про те, що зробив Балі так чарівно перед молотом туризму вдарив.

З хорошими дорогами в регіоні, Kintamani може легко бути дослідником на день поїздки з Убуд або навіть Південної Балі. З прекрасним видом на вулкан і озеро, т він село Penelokan став воротами в Kintamani області.

  • Початок тут: Прочитайте введення в Балі для огляду.

Що подивитися в Кінтамані

Більшість людей відвідують Кінтамані для приголомшливий вид на гору Батура і озеро Батура з дороги в Penelokan. Хмари часто переміщаються протягом обіду, що прибувають на початку дня , забезпечує найкращі можливості фотографії .

Обід село Kintamani, Penulisan, батури і Тієї Bungkah легко дістатися з Penelokan і приємні для вивчення. Хоча села колись підтримувати себе в першу чергу з рибальськими та фруктовими садами, туризм взяв на себе в якості ведучої галузі. Великий ринок проходить в Кінтамані кожні три дні; скористатися дешевою індонезійської їжею, свіжозловленої рибою з озера, і якості апельсини з регіону.

Підносячись над селом Penulisan є самим високим храмом Балі . Pura Puncak Penulisan був відновлений в 1926 році після того, як вулкан стверджував , початковий храм індуїстського. Підйом 333 кроків забезпечує прекрасний вид на узбережжі і навколишній ландшафт. Статуї всередині дати храму до до 11 – го століття. Правильне сукню і пожертвування не менше $ 1 , як очікується , ввести Pura Пунчак Penulisan.

  • Право на храм: Прочитайте путівник храмів Балі для отримання додаткової інформації про місця Kintamani в молитовному.

Гора Батура в Балі

Не робіть помилки, гори Батура – або Гунунг Батура – до сих пір активні і нові висипання мають навіть здивованих туристів , які піднімалися на вершину. Гігантський кальдера частково заповнена Danau Батура, найбільший кратер озера в Балі , а також селищ і сіл , розташованих навколо обода. 2300 футів висоти вторинного відкриття стирчить кратер озера і часто проривається.

Туристи, які бажають відвідати кратер може захопити один з помаранчевого bemos (мінівени) з будь-якої Penelokan або Kintamani Village. Bemos човникових людей протягом дня близько $ 1 в одну сторони.

Дивовижний вид на озеро Батура можна побачити на ясний день, однак занадто багато клопоту гідів і сувенірними лоточників роблять більшість людей хапати картину і швидко піти.

Сходження Батура: Хоча безліч посібників в Кінтамані буде сказати інакше, фізично підготовлені мандрівники можуть вершину вулкана самостійно , без екскурсійної групи. Досягнення піку 5,633 футів, сходження на гору Батура можна зробити в один день з належної взуттям, проте несподіваний дощ може зробити сланець вільно і небезпечно слизьким.

Круті, перехрещуються шляху до вершини зробити це важко визначити найкоротший маршрут – близько двох годин – від найдовшого маршруту о десятій годині!

  • Право на вершині: Дізнайтеся більше про горе Батура і піднімаються вулканів в Індонезії.

Kintamani Гарячі джерела

Вулканічна активність в Кінтамані поступилася ряд курортів і гарячих джерел, що водопровідні в розпечені температури нижче поверхні.

Батура Natural Hot Springs можна дістатися по крутій дорозі вниз по схилу від Penelokan. Розташований на західному березі озера Батура, гарячих джерел має як гарячі басейни і прохолодні озера поставляються басейни. Килимки для розвалившись уздовж озера є ідеальним місцем, щоб випити і розслабитися після довгого дня огляду визначних пам’яток.

Як дістатися до Кінтамані на Балі

Область Kintamani знаходиться на північному сході Балі, за тим же з півночі на південь дорозі, яка простягається між Убуд і Penelokan.

Від Кута: Транспортування в Кінтамані може бути організована в туристичних агентствах і пансіонах навколо Кути. Маршрутки часто подорожують через Денпасар і Убуд на їх шляху до Кінтамані; поїздка займає трохи менше двох годин, в залежності від зупинок і руху.

Якщо йти прямо до Кінтамані з аеропорту, перший попросити підвезти до центрального терміналу Batubulan БЕМО / мікроавтобус. Маршрутки залишити спорадично при повному обсязі Кінтамані; ціна становить близько $ 3. Місцеві bemos роблять десятки зупинок по шляху, і вимагає багато терпіння!

З Убуд: Обидва туристичні та місцеві автобуси відправляються щодня з Кінтамані і Убуд в Центральному Балі; подорож займає трохи менше години. Замовляйте свій квиток від одного з численних туристичних агентств в Убуд день раніше.

Kintamani розміщення: Якщо ви плануєте провести ніч або два в видом на озеро Батура або Гунунг Батура, які можуть бути легко організовані. Курорти в межах області від чотиризірковий до зірок не на всіх, з більшістю місць упередженого сильно в стороні рюкзака мандрівників зі стрункими бюджетами.

Мотоцикл: Маючи свій власний транспорт , щоб досліджувати Кінтамані є великою перевагою. Скутери можна орендувати в Убуд близько 5 $ в день. Якщо досить впевнено на мотоциклі, насолоджуючись Балі на відкритій дорозі незабутньо. Минувши перевантаженість зосередженої навколо Убуда, дорога півночі приємно прямо і легко їздити. Всі транспортні засоби повинні платити 60 центів вхід в регіон як раз перед входом в село Penelokan.

Клімат і Коли Піти

Велика кількість дощу тримає Kintamani область пишний і зелений в протягом усього року. Вологі місяці з січня по лютий іноді роблять дороги непрохідними. Kintamani ще отримує дощ в протягом сухих літніх місяців ; планувати найгірше , якщо їзда на мотоциклі або спробі здійснити сходження на гору Батура.

Хоча не так холодно, як Рінджані в Ломбок, вечірні температури в Кінтамані ще холодніше, ніж очікувалося, на Балі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *