Відвідування Pura Besakih, Храм Пресвятої Балі

Posted on

Досліджуючи комплекс Пура Besakih Храм в Східному Балі, Індонезія

Відомий як «Матері храм» на Балі, Pura Besakih знаходиться 3000 футів вгору по схилах гори Агунг в Східному Балі. Pura Besakih , вважається найважливішим індуїстський храм на Балі, насправді є комплекс з 23 окремих храмів , які можуть бути вивчені туристами.

Pura Besakih зробив світ фару в 1963 році, коли храм – як вважають, був врятований богами – дивом уцілілий руйнівний виверження на горі Агунг.

Pura Besakih був висунутий як потенційного об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1995 році.

Храми Pura Besakih в

Храми Pura Besakih, як вважають, походить від 14-м столітті, проте деякі місцеві жителі датувати їх назад вже в 10-му столітті.

Побудований на сім рівнів висхідних, Pura Penataran Агунг є епіцентром храмового району. Гігантська сходи, прикрашені різьбленими фігурами з Рамаяни і Махабхарати, дозволяє паломникам піднятися на вершину. Різнобарвні банери літаючих навколо Pura Penataran Агунг позначають посвячення храму в Шива , руйнівник бог індуїзму.

Інший боги індуїстського тримурти також запам’ятовується в Pura Besakih; Pura Бату Madeg , присвячений Вішну (зберігач), може бути знайдений на північно – захід від вищезгаданого храму, з чудовими шпилями простягаючи до неба. І Pura Kiduling Kreteg , присвячений Брахмі творець, лежить через яр на південному – схід.

Ці та 19 інших храми поширилися по всьому комплексу представляють святі святий для небажаних балийцев, які приходять, щоб принести подарунки для богів і повернути святу воду тут, щоб використовувати в храмових обрядах в своїх селах.

 • Temple Run: Дізнайтеся більше про  кращих храмів Балі .

Фестивалі Pura Besakih в

Кожен з окремих храмів Pura Besakih має свій власний odalan або свято храму; ви майже напевно зустріти один святкується кожного разу, коли ви відвідаєте храмовий комплекс.

Але для найбільших фестивалів храму в Pura Besakih, ви повинні час вашого візиту в одну з наступних дат:

Batara Turun Kabeh: напередодні десятого місяця за місячним календарем знаменує найвищу точку торжества повного місяця, назва якого перекладається як «боги спускаються разом».

Балійці вважають, що боги всіх храмових святинях на Pura Besakih одночасно спускаються на землю під час батареї Turun Kabeh, і жителі з усього острова сходяться, щоб запропонувати їм жертви і святкувати. Дивіться очищення паломництво, де балийском зробити повільні хід реліквій підшипникових і святині, всі повинні бути освячені в священних водах храму.

Дата відповідає балійським Саку  календар, і відбувається в наступних термінах по відношенню до західного григоріанським календарем:

 • 11 квітня 2017
 • 4 квітня 2020
 • 31 березня 2018
 • 28 березня 2021
 • 20 березня 2019
 

Odalan з Pura Penataran Агунг: odalan (храм фестиваль) найбільшого одного храму Besakih в відбувається кожні 210 днів. Приходьте до видовища тисяч балійців сходяться на сходи висхідній тераси і молячись перед храмом , що несе вівтарі індуїстської Тримурти .

Дата відповідає балийской pawukon календарем, і відбувається в такі строки по відношенню до західного григоріанським календарем:

 • 2017:  17 березня, 13 жовтня
 • 2020:  31 січня, 28 серпня
 • 2018:  11 травня, 7 грудня
 • 2021:  26 березня, 22 жовтня
 • 2019:  5 липня
 • 2022:  20 травня, 16 грудня

Відвідування Pura Besakih

Pura Besakih і інші слабо пов’язані індуїстські храми навколо гори Агунг можна вивчити на день поїздки з Убуд або Денпасар. Туристи можуть мандрувати з храму в храм; кожен сайт відрізняється в залежності від божеств і цілі.

Храмовий комплекс Пура Бесакіх надзвичайно активний; десятки різних індуїстських церемоній проводяться протягом всього року. Pura Pentataran Агунг і інші храми можуть бути закриті для туристів під час проведення спеціальних богослужінь днів – запитаєте в Убуде, перш ніж зробити подорож до Pura Besakih.

У той час як туризм викликав регіон навколо храмового комплексу вибухнути в зростанні, популярність привернула орду гідів, жучків і лоточників, які сподіваються полегшити відвідувач додаткових грошових коштів.

Pura Besakih відкритий від сходу до заходу , однак тур автобуси починають вливати близько 9 ранку

Чудо або Збіг?

У індуїстської віри, церемонія Ека Даса Рудра повинна виконуватися кожні 100 років , щоб очистити і врятувати світ. Ритуал повинен був бути виконаний в 1963 р на Pura Besakih. У березні того ж року, гора Агунг вибухнув люто дув верхні 400 футів від вулкана. Тисячі Вважається , що загинули на Балі , як газ і лава вивергав з гори Агунг. Дивом,  Пур Бесакіх залишаються відносно недоторканими  на вершині вулкана , як лава вилила вниз по схилу.

Мита ввести Pura Besakih

Вступний внесок всього $ 1 стягується в Pura Besakih , проте додаткове пожертвування очікується. Тривіальні внески менш ніж за $ 1 стягується плата за паркування, фотоапарати і відеокамери.

Інші храми в цьому районі можуть стягувати додаткові вступні внески; завжди платить безпосередньо на вході, а не численні людей, тиняються навколо храму, щоб використовувати турист.

Як уникнути шахрайства навколо Pura Besakih

Численні шахрайства і надмірні клопоти навколо Pura Besakih зіпсувати весь досвід для багатьох туристів. Храм, на жаль експлуатували як спосіб струснути туристів вниз за гроші; люди буквально шикувалися в вашому автомобілі або автобусі прибув на стоянці – будьте готові!

Кілька порад, як уникнути афери навколо храмового комплексу:

 • Путівники не потрібні: Місцеві жителі розкажуть вам , що деякі храми «закриті» , або що ви повинні найняти гід , щоб побачити «священну» частина храму. Майже всі храмової ділянку Pura Бесакіх можна досліджувати самостійно. Неофіційні напрямні можуть вимагати наконечник для продовження на півдорозі через тур.
 • Візьміть свій власний саронг: Правильне плаття , як очікується , в індуїстських храмах; чоловіки повинні покривати свої ноги з саронгом. Sarongs можна орендувати біля входу в кожен храм, однак придбання власних в Убуд є найкращою ідеєю.
 • Не перестарайтеся пожертвування: При вході в кожен храм, ви будете надано тиском , щоб дати пожертвування. Бортовий журнал попередніх гостей покаже непомірні суми в розмірі $ 10 – $ 40. Типове пожертвування інших індуїстських храмів на Балі зазвичай становить близько $ 1.
 • Очікувати завищені ціни: Продукти харчування, напої і сувеніри навколо храмів обурливо ціни – чекати , поки ви не повернетеся в Убуд , щоб насолодитися смачною індонезійської їжею.

Як дістатися до Пура Besakih

Pura Besakih розташований в Східному Балі на південному схилі гори Агунг, близько години їзди на машині від Убуда. Громадський транспорт, включаючи автобуси та bemos (мінівени) доступний як з Денпасар Убуд, проте багато людей вважають за краще, щоб приєднатися до екскурсії або найняти приватний водій. Останні БЕМИ назад в Денпасар залишає храм близько 3 годин

 • Убуд і Ви: Читайте про інших речах , щоб зробити близько Убуда .

Pura Besakih також можна дістатися з Kintamani району Північної Балі їзди на південь по дорозі до Rendang і Klungkung; сценічний диск займає близько години.

Якщо досить комфортно на мотоциклі, скутери можна орендувати в Убуд близько 5 $ в день. Маючи свій власний транспорт, це великий плюс для вивчення різних храмів і мальовничі диски уздовж схилів гори Агунг.

 • Сяючий Glory: Читайте про  Гоа Gajah , слон печері, іншому священному індуїстському місці на Балі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *