Відкрийте для себе Мон-Сен-Мішель та приливні Болота

Posted on

Discover Mont St. Michel and the Tidal Marshes

На ізольованій приливної скелі в затоці Сен-Мало на нормандському узбережжі Франції знаходиться одне з чудес світу, Мон-Сент-Мішель. Досягнуто дамбою, нижні вежі і середньовічні хвилерізи захищають невелике село, увінчаний пишно від абатства, присвячений архангелу Михаїлу. Абатство на Мон було вперше згадано в тексті дев’ятого століття. Це священне місце завжди було приманкою для релігійних відданих і пустельників.

Потрапити туди

Є кілька варіантів дістатися до Мон-Сен-Мішель:

 • На поїзді:  З Парижа, ви можете взяти TGV в Ренні, близько 55 км до півдня від Мон – вересень – Мішель. Автобус Keolis Emeraude робить передачу 75 хвилин до Mont-St-Michel кілька разів в день. Поїзд з Ренна приймає вас, наскільки Pontorson, 9км від Мон – вересень – Мішель. Ви можете сісти на автобус № 15 до вересня – Мішель від станції.
 • На автомобілі:  Від Кан використовувати A84 в Ле Мон – Сен-Мішель. З A11, Шартр-Леман-Laval вихід в Фужер і йти в напрямку Ле Мон – Сен-Мішель.
 • По повітрю: Є аеропорти в Ренні і дуже маленькою в Динарі (Динар Pleurtuit).

що подивитися

Сьогодні 11-го століття романської абатство є найбільш раннім з будівель, видимих. Центр абатства сидить прямо на вершині, близько 80 метрів від поверхні приливної басейну.

Через історичного значення пам’ятника і його унікальної середовища, весь затоку разом з Монтом класифікуються як об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Коли ви відвідуєте, одна з перших речей, які ви бачите, як ви починаєте висхідна гауптвахта бюргера, в даний час Tourist Office. Зупинитися і отримати карту і будь-яку іншу інформацію, вам може знадобитися. Є багато ресторанів, як ви піднімаєтеся на Гранд Рю в сторону верхньої і абатства.

Музеї

Є 4 музеїв на шляху вгору:

 • Археоскоп: Ви можете зупинитися тут , щоб подивитися шоу про історію цього місця.
 • Музей історії: Старі артефакти плюс перископ 19-го століття , який показує затоку.
 • Морський і екологічний музей: Тут ви дізнаєтеся про те, що відбувається в унікальному місці Мон – вересень – Мішель.
 • Будинок Тіфані в:  резиденція 14-го століття , який був побудований Дюгеклен в 1365 році для своєї дружини.

If you are a follower of mysteries, you may wish to consider The St. Michael Line, the alignment of the major monuments in France and Italy dedicated to the archangel Michael.

Where to Stay

If you want to stay in town after the tourists leave, be sure your hotel is actually located on Le Mont-Saint Michel and not just ‘close’ to it.

Nearby Places to Visit

 • St-Malo in Brittany is a harbor town and walled village named after a Welsh monk called Maclow.
 • Mont-Dol, near Col-de-Bretagne in Brittany, has great 360 degree views of the coastline.
 • Dinard, across from St. Malo, the premier resort along Brittany’s Emerald Coast features a beautiful seacoast and is home to many summer art festivals.
 • Dinan was featured in the 11th-century Bayeux Tapestry and has its own unique architecture. See the castle and its 14th-century oval houses.