Skip to main content

Відпочинок в Таїланді У високий сезон

Як досягти успіху в піковий сезон в Таїланді

Відпочинок в Таїланді У високий сезон - Як досягти успіху в піковий сезон в Таїланді
Відпочинок в Таїланді під час високого сезону, очевидно, саме завантажене, самий дорогий час, щоб зробити це. Але є причина, кожен хоче, щоб прийти в той же час: погода відмінна! Тепле сонце і дуже мало дощів є непереможними приманками для туристів, що біжать зиму в своїх країнах.

Так само, як є деякі переваги, щоб подорожувати під час сезону дощів в Таїланді, напружений сезон, безумовно, має свої переваги. Поряд з чудовою погодою для насолоди багато відкритих локалі в Таїланді, ви будете мати більш широкий вибір відкритих підприємств.

Деякі острови, такі як Ко Ланта, що в основному вимкне під час сезону мусонів будуть знову відкриті для високого сезону. Андаманское море буде блакитніше, ніж будь-коли, пропонуючи гарну видимість для підводного плавання і дайвінгу, який не залежить від дощового стоку.

Високий сезон в Таїланді

Перші речі спочатку, коли це високий сезон в Таїланді? Відповідь насправді спірне, але більшість людей, як правило, вважають високий сезон в Таїланді, щоб співпасти з сухим місяців сезону з листопада по квітень. «Плече» місяць на будь-якому кінці цього діапазону може бути вологим або сухим. Якщо ви готові взяти невеликий ризик з погодою, вони часто приємні місяці для поїздки.

Число туристів починають швидко падати через пару тижнів після того, як Сонгкран (традиційне святкування тайського Нового року) закінчується 15 квітня не тільки квітень, як правило, самий жаркий місяць в Таїланді, сезон дощів починається незабаром після того, як, як правило, десь в травні.

Таїланд є популярним місцем відпочинку . Різдво, Новий рік, і особливо китайський Новий рік (в січні або лютому) викликають натовпу на сплеск , як свято мандрівники скористатися часом від роботи.

Фестивалі під час високого сезону

Крім трьох великих свят, згаданих вище, ряд фестивалів викликає високий сезон, щоб отримати ще більш напруженими. Бути готовим!

  • Лойкратхонг: красивий комбо-фестиваль , щоб відсвяткувати Лойкратхонг і Yi Peng викликає речі , щоб отримати більш зайнятий кожен листопад. Чіангмай і напрямки в Північному Таїланді будуть порушені найбільш.
  • Сонгкран: дні до і після 13 квітня може бути охарактеризована тільки як повний хаос в Чиангмае. Десятки тисяч мандрівників будуть озброюватися з відрами і водометами для великого бою води в світі. Рух і розміщення в Бангкоку і Чіангмае порушені.
  • Wonderfruit фестиваль : в Таїланді найбільших мистецтв і музичний фестиваль розміщений на околиці Паттайя щороку в грудні. На пляжах в районі Бангкока уздовж узбережжя будуть залежати від більшого числа туристівніж зазвичай.

Погода В високий сезон в Таїланді

Як правило, мусонні дощі в піках Бангкока в вересні, звужується вниз трохи в жовтні, то в кінцевому підсумку різко падає до середини листопада. Але так як всі фермери і туроператори в Таїланді засвідчать, погода змінилася в останньому десятилітті, і набагато менш передбачувані. Коли сезонні дощі запуску і зупинки щороку, залишається тільки здогадуватися.

Температура в період з листопада по лютий тепло , але терпимо. Середня температура в Бангкоку в січні становить 90,5 F. Це саме ідеальні місяці для відвідин Таїланду для приємної погоди. До березня, температура і вологості починають рости і очікувати , що рівні трьох душ в день дощу до квітня , поки бурі не почнуться в травні.

Через форми Таїланду, острова на протилежних сторонах досвіду країн кілька різних моделей погоди. Наприклад, листопад можна вважати початком сухого сезону в Бангкоку, проте, це самий дощовий місяць, щоб бути на популярному острові Самуї!

Ціни Очікувати Під час високого сезону

З очевидних причин, ціни в гіршому в високий сезон в Таїланді. Знижки часто складніше забити. Водії і продавці трохи менше шансів домовитися про ваших договірних цінах. Вони можуть почекати п’ять хвилин, недосвідчена мандрівник прийти і заплатити запитувану ціну!

Готелі часто мають схеми подвійного ціноутворення на основі сезонів, однак, вони отримують вирішити, коли напружений сезон починається для них. Очікувати готелі в популярних місцях, таких як Пхукет підняти ціни на цілих 50 відсотків.

Продукти харчування та напої ціна досить добре не залишається незмінною незалежно від сезону.

Як уникнути натовпу

Давайте будемо реалістами: Більшість людей, які планують поїздку до Таїланду буде покладатися на обмеженому числі джерел для планування своїх поїздок. Один або два популярних путівників і оглядові сайти, як правило, диктують потік руху в Таїланді. Вибір кращих кирки або краще рейтинг готелів, рекомендовані цих керівництва вірний спосіб опинитися в найжвавіших місцях, витративши більше грошей.

Мандрівники, як правило, збираються в одних і тих же районах. Перебування за межами гарячих точок уздовж Banana Pancake Trail в Таїланді є одним із способів, щоб уникнути натовпу. Але вам все одно доведеться боротися з довгими лініями на популярних пам’яток, таких як Великий палац в Бангкоку. Якщо ви хочете уникнути туристичних орд в цілому, вам потрібно їхати в менш відвідуваних місць в Таїланді, таких як гарний Isaan області на північному сході Таїланду.

Для будь-яких серйозних покупок, прибути рано в торгових центрах, такі як популярний MBK в Бангкоку, переважно в будній день. Вихідні дні та вечір отримати більш зайнятими, як торгові центри завалені місцевими жителями, які йдуть спілкуватися.

Кращі місця Поїхати Під час високого сезону

Ви збираєтеся повинні ділити пляжі і визначні пам’ятки під час високого сезону. Але є деякі місця, щоб піти для трохи більше перепочинку.

  • До Ланта: Замість того , щоб стиснути в крихітні Koh Phi Phi або роздуту Пхукет, Ко Ланта є відмінною, поруч альтернативою. Великий острів має достатньо місця для всіх, і ви можете легко відвідати два інших звідти.
  • Аюттхая: Лише два години до півночі від Бангкока, Аюттхая є давньою столицею. Ви будете мати вибір археологічних пам’яток і руїн , щоб дослідити , не маючи , щоб конкурувати за місце в храмах , таких як Бангкок Ват Пхра Кео.
  • Канчанабурі: Розташований уздовж річки Квай Канчанабурі, відмінний варіант для виходу натовпу в Бангкоку. Крім того , необхідно відвідати для любителів історії війни.
  • До Панган: Хоча синоніми з щомісячним Full Moon Party, До Пханган є великим островом! Дія сторона в основному містяться в невеликому півострові Хад Рін на півдні. Багато приємних бухти і цікаві відступу розкидані по всьому острову. Koh Phangan знаходиться всього в декількох хвилинах їзди на човні від галасливої Кох Самуї, але пам’ятайте , що фази місяця буде впливати на пересування по всій Самуї архіпелазі.

Коли БРОНЮВАННЯ Якщо Подорожуючи Під час високого сезону

Бронювання рейсів і готелів на високий сезон в Таїланді кілька місяців завчасно, здається, кращий план. Але дослідження показують, що бронювання польотів занадто далеко вперед, може привести до збільшення вартості авіаквитків. Авіакомпанії, іноді занурити ціни плати за проїзд 30 – 45 днів до вильоту, якщо вони відчувають себе занадто багато місця залишилося.

Ціни на номери і рейси сплеск під час Різдва і Нового року. Оскільки дати цих свят фіксовані, бронювання місяці вперед не допомагають усім, що багато. Незважаючи на це, ви повинні забронювати номери в популярних туристичних напрямків на початку разі наявності проблеми.

Немає необхідності замовляти екскурсії та заходи в Інтернеті далеко вперед, навіть у високий сезон в Таїланді. Насправді, зробити це буде гарантувати, що ви платите максимальну ціну і втратити деяку гнучкість для вашого маршруту. У деяких досліджень, але чекати, щоб замовити діяльність, як тільки ви приїдете в Таїланді. Турагенти на кожному розі, може бути, навіть з письмовим столом в ресепшені готелю, з радістю забронювати для вас тури.

Потяги в Таїланді, як правило, замовляти ще швидше, ніж для туристів нічних автобусів. Для того, щоб отримати клас квитків ви хочете, робити замовлення на кілька днів, перш ніж планувати поїздки. Отримати квитки більш ніж за тиждень наперед, щоб подорожувати під час великих свят в Таїланді.

Не панікуйте, якщо у багатьох місцях вже, здається, повний при бронюванні в високий сезон в Таїланді. Пам’ятайте: Для кожного готелю ви бачите на сайті, є, ймовірно, набагато більше по тій же вулиці, які не перераховані! Крім того, готелі часто тільки відзначити кілька номерів, наявних на порталах бронювання. Вони економлять інше для прогулянки в клієнтах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *