Вісім Сінгапур Фестивалі Ви не повинні пропустити

Posted on

Вісім Сінгапур Фестивалі Ви не повинні пропустити

Сінгапур є відносно молодою країною, зшитий з радикально різних рас і культур. Тож не дивно, що їх свята також вельми різноманітні!

І релігійні свята і світські урочистості проходять в Сінгапурі, і гості пропонуються не брати участі ні в одному з них, незалежно від того , що вашій конкретній релігійної або культурної вірності. Під час релігійних / культурних свят Сінгапуру етнічних анклавів перетворюються в яскраво освітлених, базарної підкладці святкових зони; для більш світських урочистостей, заходи відбуваються по всьому острову.

Китайський Новий рік свято подія Сінгапуру, що відзначається з апетитом китайського етнічною більшістю Сінгапуру. (У 2019 Китайський Новий рік починається 5 лютого .)

Китайські родини збираються разом для сімейних свят, даючи «Hong Bao» (конверти готівки) незаміжні членам сім’ї, і наздоганяє.

Відвідування Chinatown етнічного анклаву в Сінгапурі, щоб знайти вулиці засвітилися ліхтарі і феєрверк: весь район стає одним великим торговий базар. (Читайте про Покупки в китайському кварталі, Сінгапурі.)

Подивіться на два головних подій, що відбуваються під час китайського Нового року – Chingay парад, вуличний парад, який проходить уздовж Формули загону поряд з Singapore Flyer; і річки Хонг Бао, вибух Esplanade парку веселощів, ігор і їжі. В іншому місці навколо Чайнатауна, перевірити святкові вуличні базари і нічні шоу на сцені відбуваються тільки навколо цього спеціальний свято.


Таміл населення Сінгапуру шанує індуїстський бог Subramaniam на Тайпусам. Віддані зробити захоплюючі жертви, щоб виграти прихильність Субраманіам, наприклад, що носить Каваді: переносний вівтар, прикріплений до відданому 108 металевих шампурів застряглих через шкіру!

Ці віддані можна побачити в традиційній процесії колісниці, яка починається в Perumal храмі Шрі Срініваса на Serangoon Road, переходячи до Vinayagar храму Лайан Sithi на Keong Сіак Road.

Thaipusam є рухомим святом щодо григоріанського календаря: в 2019 році, він займає місце 21 січня .


Харі Райян Puasa відзначає кінець поста сезону Рамадана, і є самою жадібністю відсвяткувала мусульманське свято в Сінгапурі. (У 2019, це відбувається увечері 4 червня .)

Дія зосереджено в основному навколо арабського / малайського етнічного анклаву Kampong Glam: вуличні базари там пропонують широкий вибір малайської їжі напередодні харю райі Пуаса, смачного переломлення швидко для багатьох голодних сінгапурців.

Вранці мусульмани збираються в мечеті, щоб помолитися, а потім провести возз’єднання з сім’ями в новеньких одягу. Історичні будівлі навколо Kampong Glam прикрашені святково з цієї нагоди, і готель і ресторани навколо області роздавати спеціальні Hari Raya-тематичні пропозиції для туристів і місцевих жителів!

Свято не є чисто мусульманської подія – він став більш популярним запрошувати немусульманские один в своє домогосподарство, щоб відсвяткувати день.

4. кулінарний фестиваль Сінгапур: Hawkers і Fine Dining Unite

Кулінарний фестиваль Сінгапур
Сінгапур є харчовим розумом цілого року – і це приходить в голову на фестивалі в Сінгапурі їжі, на щорічному заході усього липня .

тверде кулінарне спадщина Сінгапуру займає центральне місце під час фестивалю їжі, з місцевими та міжнародними кухарями, показуючи їх з розумом Skillz на майданчиках по всьому острову. Кулінарні майстер-класи, тематичні заходи їжі, конкурси, кулінарні та лекції відомих кухарів познайомити відвідувачів насолоджуватися смаками з усього світу.

Сінгапурська Hawker свято приваблює більшість провідних лоточника кіосків Сінгапуру в одному місці, позбавляючи туристам проблеми роумінгу по всьому острову, щоб спробувати їх все. Hawker тариф буде поданий разом з кухнею від кращих шеф-кухарів острова, в заході під назвою Streat – обідають буде кинуто виклик, щоб вирішити, що краще!

Навіть якщо ви не відвідуєте спеціальні заходи фестивалю Food, ви не залишитеся осторонь: ресторани і магазини пропонують відмінні ціни на продукти харчування в цей час року, так з’їдаєте!


Голодні фестиваль Дух втамовує привидів , які (даоси вважають , ) бродять по землі в протягом місяця щороку. (У 2019, він починається 15 серпня ) Ці примари відходить з традиційними китайськими операми і екстравагантні свята, все провели на відкритому повітрі в громадську думку.

Фестиваль став повноцінним святом традиційної китайської культури, з виступами китайських розваг у всьому світі, змішаних з всюдисущим ароматом запашних паличок палаючих перед малими вівтарями. Сім’ї будуть спалювати паперові вироби у вигляді сучасних предметів (автомобілі, гроші, будівлі кондомініуму) для використання їх предків.

Одна річ, яку ви не побачите в Сінгапурі під час Голодних Привидів місяць: комерційні угоди. Китайці вважають, що не слід подорожувати або приймати важливі ділові рішення протягом цього часу, так як це буде доглядає щастило!

Гран-прі Сінгапуру
Кожен вересня , Сінгапур приймає Гран – на вулиці! 3,14 милі Формули Один маршрут в країні зосереджений навколо сучасного району Marina Bay, крен навколо деяких з найвідоміших туристичних місць в Сінгапурі, і відбувається в нічний час (в перший раз це було дозволено мати місце).

Ви можете перевірити гонки з будь-якого спортивного бару, але ніщо не зрівняється з місцем на трибунах, з навушниками для захисту від оглушливого виття автомобілів гоночних минулого. Формула-один шанувальники тепер є безліч варіантів, наскільки сидіння стосується, в залежності від вашого бюджету.

Гонка в Сінгапурі F1 також набирає популярність як поп-музики подія, так як організатори приносять в сліпуче масив музичного таланту, щоб тримати аудиторію розважали між колін. 2016 року в склад яких входить Адам Ламберт, Pentatonix і Кайлі Міноуг.

7. Deepavali: Маленька Індія Сторони вниз


Індуської громади Сінгапуру зазначає Deepavali (також відомий в іншій частині світу , як Дівалі ) в честь перемоги Господа Крішни над злом. Deepavali є початком індійського Нового року (в 2019 році вона буде проходити по 27 жовтня ), і в першу чергу відзначається в Маленькій Індії.

Як і новорічні свята інших релігій регіону, індуїсти святкують сезон проведення сімейних свят, метання «відкритих дверей» партій, проведення відкритих ринків, а також врегулювання заборгованості. Будинки прикрашені підлозі мистецтва ( Kolam ), блискітки і листям манго. Діти запалювати бенгальські, і ряди масляних ламп розміщені в будинку , щоб принести світло добра в сім’ї.

Ринки в Маленькій Індії є найкращим місцем для відвідувачів, щоб потрапити в настрій діпавалі. Serangoon Дорога оживає з базарами та культурними заходами протягом жовтня. Маленька Індія Campbell Lane організована в вуличному базар продавати індійську всяку всячину, від спецій до сарі. І Deepavali Street Parade перетворює Маленьку Індію в гарячі вечірки острова.

Маленька Індія виблискує склепіння блискучих вогнів, і Serangoon Дорога оживає з базарами та культурними заходами протягом жовтня. «Світло-вгору» з Serangoon роуд красиво, щоб побачити, зокрема, на ділянці між Sungei-роуд і лаванди вулиці.

Святки сезон Сінгапуру тягнеться більш ніж шість тижнів, починаючи з листопада , коли торговий район Орчард – роуд ініціює барвисті різдвяні Light-Up; і закінчуючи святкуванням Нового року в затоці Марина.

Різдвяні свята на острові мрії для покупців – розширений торговий центр годин підстьобнути покупців до нових висот понад, підштовхнули нові торгові заохочень вліво і вправо.

У грудні поступається Новий рік, партії спалахують зателефонувати його, з коли-небудь популярної ZoukOut в бухті Нового року партії Марина, яка досягає кульмінації у звільненні тисячі «Пасли Сфери» у води затоки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *