В картинках: Найцікавіші з Лувру в Парижі

Posted on

 В картинках: Найцікавіші з Лувру в Парижі

Одна з найбільших проблем, люди, як правило стикаються при відвідуванні звірячого і надзвичайно багатий музей Лувр в Парижі? Там просто занадто багато, щоб бачити. Ваш розум не може прийняти все це, так що ми зробили деякі з напруженої роботи для вас, вибираючи деякі з скарбів в колекції і дає вам можливість ознайомитися з ними попереду свого візиту. Перегляньте нашу галерею для натхнення, і пам’ятайте, що коли-то ви не повинні намагатися робити і бачити все!

Зображений тут:

Цей вид драматичної, підмітання площі, на якій стоїть фасад Лувра показує сильне протиставлення між класичною і сучасною архітектурою. Існуючий ренесансної палац, побудований в 17-м столітті Луї XV, служив резиденцією французьких королів до Людовика XVI побудував Версаль.

Скляна піраміда, яка тепер служить вхід Лувру був розроблений китайським архітектором ІОХ Ming Pei і відкритий в 1989 році / 72 Структура футів скла 22 метрів складається з 800 окремих шматочків скла, зібраних над алюмінієвої конструкції вагою 95 тонн.

Пильний погляд на скляній піраміді

Ця деталь скляної піраміди в Луврі показує складні перекладки окремих трикутників скла над важкою алюмінієвої конструкцією. Піраміда може мати багато недоброзичливців, але ви не можете заперечувати, що це кадрів колишнього палацу 17-го століття в дивовижному образі.

Да Вінчі Джоконда (Мона Ліза)

На початку 15-го століття, італійський художник Леонардо да Вінчі зробив революцію в мистецтві портретного і допоміг вступити в італійському Відродженні з «Джоконда», роботою набагато краще, відомої сьогодні як «Мона Ліза», і тепер один з Лувра найбільш бажані холдинги. Незліченні туристи приїжджають в величезний музей просто милуються на нього.

Проте, картина, яка насправді дуже маленький і захищений за важкого скла, може бути важко підібратися до за рахунок великих натовпів. Спробуйте дістатися до Лувру в будній день або рано вранці для кращого шансу на отримання уважно подивитися на леді із загадковою напівусмішкою.

Венера Мілоська (Афродіта)

У 1820 році, скульптура грецької богині Афродіти була розкопана на острові Мілоська в Греції. Зустрічаюся приблизно 100 г. до н.е. і більш широко відомий як Венера Мілоська (з посиланням на римське ім’я для богині любові), статуя тепер дбайливо зберігається в Луврі в Парижі, де мільйони відвідувачів стікаються, щоб побачити його гармонійним форми.

Крилата Перемога Самофракийського (Давня Греція)

Знайомства приблизно 190-220 до н.е., Крилата Перемога Самофракийського показує самку figure– грецької богині перемоги (Nike) – стоячи на підставці, що нагадує корабель. Масивна скульптура, показана на постійній основі в Луврі в Парижі, варто більше 18 футів у висоту. Він зроблений з важкого блоку паросского мармуру і був розкопаний в 1863. Цікаво, що голова і не була знайдена.

Свобода, що веде народ, Ежен Делакруа

Однією з головних робіт французького романтизму в живописі Ежена Делакруа La Liberte Гуідант ле Peuple (Свобода , що веде народ), який був написаний під час Французької революції 1830 року в якості політичного плаката. Розміщена в Луврі в Парижі, він згодом був переданий в якості першого великого політичного мистецтва сучасної епохи. Делакруа, який сам був частиною військових зусиль, зображував себе в верхньому лівому (легко ідентифікувати як людина з топ-капелюсі).

Apollo Галерея: недавно відремонтоване Скарб в Луврі

Після проходження великої реставрації, пишний Apollo галерея знову відкрилася в Луврі у 2004 році Посвяченого Sun King (Louis XVI), особливості галереї багато пофарбовані стелі і скарб, включаючи французькі коштовності корони. Багато що, як Галерея Дзеркал в Шато де Версаль, Аполлон Галерея потрібні були роки, щоб завершити і робота над 20 художників, в тому числі Делакруа і Лебрен.

Кодекс Хаммурапі номер в Луврі

Хаммурапі є серією таблеток, починаючи з 12-го століття до нашої ери і вписаних до законів, встановленими під владою вавілонського царя Хаммурапі. Прологом до кодів, вписаний на глиняній табличці, розташований в Луврі, і забезпечує захоплююче уявлення в повсякденному житті в стародавньому вавілонському царстві. Це крило Лувру, як правило, відрізняється своєю вражаючою колекцією стародавніх творів мистецтва і артефактів з Близького Сходу.