Географія Італії

Posted on

 Географія Італії

Італії Географія і клімат

Італія є середземноморською країною, розташованої в південній частині Європи. Вона межує з Адріатичним морем на східному узбережжі, Тірренське море на заході або узбережжі Середземного моря і Іонічне море на південь. На півночі, Італія межує з країнами Франції, Швейцарії, Австрії та Словенії.

Італійські материковий довгий півострів, який нагадує високі черевики, так що країна часто згадуються як «чобіт» з Апулією на південному сході є «п’ятою черевика» і Калабрія в на північний захід є «носок черевика.»

Італія тільки стала єдиною країною в 1861 році, хоча півострів має кілька тисяч років історії до цього.

Італія відома своїм середземноморським кліматом, який знаходиться в основному на узбережжі. Inland це, як правило, холодніше і вологіше, але, як правило, гаряче протягом літа. Південна Італія має жаркий і сухий клімат в основному в той час як на півночі має більше альпійський клімат, отримувати багато снігу взимку.

Карта Італії


Площа Італії становить 116,305 квадратних миль (301,230 квадратних кілометрів), в тому числі на островах Сардинії та Сицилії, що робить його трохи більше, ніж в штаті Арізона в Сполучених Штатах. Крихітні нації Ватикану і Сан-Марино анклави в межах Італії.

Італія ділиться на 20 різних регіонах, в тому числі на островах Сицилія і Сардинія в Середземному морі, кожен з яких окремий регіон. Кожен регіон має свою власну унікальну культуру, звичаї і кухню, так що ви знайдете багато відмінностей між регіонами на півночі і ті, на півдні. Центральна Італія регіон Тоскана, ймовірно, найвідоміший і найбільш відвідуваний туристами. Дивіться цю карту регіонів Італії для своїх місць і більше інформації про них.

Населення Італії складає трохи більше 60000000 чоловік. Хоча італійський рівень народжуваності низький, населення збільшується за рахунок іммігрантів, що прибувають в країну. Щільність населення становить близько 200 чоловік на квадратний кілометр. У той час як кажуть італійською мовою по всій країні, багато регіональних діалекти все ще говорять.

Найбільший італійський місто Рим, з населенням близько 3 мільйонів чоловік. Рим є столицею і очолює список кращих італійських міст для відвідування.

Італійські гірські хребти і вулкани


Близько 40% землі Італії гористій, пропонують відмінні місця для лиж зими і подорожувати пішки влітку. Є два основних гірських хребтів, Альп і Апеннінських або Апеннінах. Альпи, на півночі, розділені на області , звані, із заходу на схід, в Occidentali  , в Centrali , і Орієнтал і знаходяться на кордоні з Францією, Австрією і Швейцарією.

Основою Італії формується з півночі на південь простягання Appennino ланцюг. Доломіти дійсно частина Альп, розташованих в Південному Тіролі, Трентіно і Беллуно. Найвища точка в Італії Monte Bianco (Mont Blanc) в 15,770 футів, в Альпах на французькому кордоні.

Везувій, в південній частині Італії поблизу Неаполя, єдиний діючий вулкан на європейському материку. Це був Везувій, який похований знаменитий римський місто Помпеї, руїни якого є популярним туристичним місцем. На острові Сицилія, вулкан Етна, також як і раніше активним, є одним з найбільших вулканів в світі.

Річки та озера в Італії

Річки в Італії відповідають деякі з основних туристичних напрямків. Річка По починається в Альпах на півночі і тече на сході від міста Турин до східного узбережжя і Адріатичного моря, пройшовши через дуже родючу долину річку. В кінці річки, дельти Po є цікавим місцем для відвідування.

Річка Арно тече з північно-центральній частині Апеннін через міста Пізи та Флоренції (де він перетнув знаменитий Понте Веккьо) і впадає в Тірренське море на західному узбережжі.

Річка Тібр тече з Апеннін і йде на південь через місто Рим, також впадає в Тірренське море.

Італія має багато озер, особливо в північній частині країни. Озеро Гарда є найбільшим італійським озером, з відстанню навколо озера 158 км, або близько 100 миль. Див кращих озер для відвідування в Італії.