Громадський транспорт в Парижі: Оволодіння системи метро, ​​автобус і RER

Posted on

Громадський транспорт в Парижі: Оволодіння системи метро, ​​автобус і RER

Одна з систем громадського транспорту в світі найкраще (і саме сказу)

Париж може похвалитися одним з найбільш безпечних та ефективних у світі систем громадського транспорту. Потяги зазвичай прибувають вчасно; автобуси добре обладнані і чисті, і приміський експрес ( «RER») поїзда обслуговування найбільш важливих зупинок міста в рекордно короткі терміни. Що не любити?

По-перше, Downsides

Ну, для тих з вас, хто вже мав задоволення від їзди на метро Парижа або на автобусі в місто світла, ви знаєте, що є багато потенційно розлютить і нервувати мандрівників. З одного боку, парижани цураються автомобілів так багато, що поїзди і автобуси частіше за все не overcrowded– і Париж є найбільшим в світі туристичним напрямом не допомагає справі.

З іншого боку, більшість ліній метро Парижа не вистачає повітря conditioning– позитивним з екологічної точки зору, але стежити за цього літа (і лазні буркотливих мандрівників). Для того, щоб бурчати тільки трохи більше, Париж громадський транспорт також відомо, не вистачає де доступність для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями стурбований. Gymrats зрадіє нескінченні тунелі і сходів змії через метро в Парижі, але після дня огляду визначних пам’яток міста, відсутність ліфтів або ескалаторів в деяких станціях може бути справжнім головним болем.

Зараз в розквитатися:

Хороші новини? Уряд міста Париж приймає громадський транспорт дуже серйозно, і щороку великий шматок бюджету зарезервована для поліпшення дорожнього руху і пасажирських умов в Парижі поїздах, автобусах і трамваях. У найближчі роки можна очікувати Париж громадський транспорт , щоб стати більш ефективним, доступним і зручним. Безліч нових станцій також додав, що робить його легше , ніж коли – або отримати.

Якщо ви трохи лякали метро, ​​не бійтеся: це керівництво надасть вам всі поради і прийоми, які ви повинні допомогти використовувати Париж на громадський транспорт з легкістю. Натисніть через більше.

Поради для верхової їзди на метро, ​​автобус і трамвайні системи з легкістю

Система метро Парижа порівняно легко отримати повісити, якщо ви прийшли збройним з правильною інформацією. Ось кілька порад, які допоможуть вам орієнтуватися Париж громадського транспорту, як місцевий (і уникнути непотрібних розчарувань і клаустрофобія).

 • Отримати гідну карту метро . Вони доступні з будь-якого метро інформаційного стенду безкоштовно, а також можна скачати в Інтернеті . Там немає сенсу метушиться під землею , намагаючись знайти свій шлях. Карта буде робити трюк.
 • Нелюбові проведення карти навколо? Деякі великі безкоштовні програми тепер доступні для вашого смартфона, IPhone або планшета. Я використовував різні з них , і всі вони працюють добре, але я особливо рекомендую власний додаток в RATP транспортної компанії, який можна завантажити в смартфон гри магазині. Якщо у вас є такий пристрій, я настійно рекомендую отримувати озброївшись гарним додатком до вашої поїздки.
 • Уникайте їздити на метро або RER (експреси) в годину пік (8: 00-10: 00 ранку; 5: 00-8: 00 вечора). В цей час, вважають за краще ходити пішки або доїхати на автобусі. Одне слово попередження, хоча: деякі автобусні лінії також завалені в цьому годиннику.
 • Метро лінії 1, 2, 4, 11, 12 і 13 , як правило , найбільш перенаселених лінії , особливо в годину пік. Автобусні лінії 38, 28, 68 і 62 є одними з найбільш cramped– , але вони також обслуговують багато з самих центральних районів міста.
 • Лінії метро 6 і 2 перспектива надземної великої частини шляху, іноді відкриваються вражаючі види на місті . Line 6 відкривається чудовий вид на Ейфелеву вежу біля станції Bir-Hakeim. З лінії 2, менш вражаючий вид на Сакре – Кер можна побачити.
 • Вчіться їздити на RER , коли це має сенс . Багато відвідувачів Париж ніколи не ризикну взяти паризьких п’ять більш швидкісних приміських поїздів, RER лінії A, B, C, D і E, які можуть отримати вас до місця призначення набагато швидше , так як вони зупиняються на набагато менше зупинок , ніж метро. Основний вузол для вихідних і вхідних поїздів RER знаходиться станція Шатл-Les Halles. Інші великі центри включають Гар – дю – Нор, St. Michel / Нотр – Дам і Gare де Lyon.The RER, яка знаходиться в веденні іншої (публічної) компанії , ніж паризького метро, може бути трохи складним на перший, але час отримав як правило , коштує. Це займає приблизно 20 хвилин , щоб дістатися від Денфер-Рошро в Південній Париж Гар – дю – Нор на півночі. Той же маршрут на метро часто додають принаймні десять хвилин.
 • Подумайте про придбання Paris Visite Pass.  Як я детально в моєму повне керівництво до перевалу, може бути коштує ваш час , щоб купити цей спеціальний квиток , який дозволяє вільно їздити на метро, RER і автобусів , а також дозволяє запис багатьох популярних пам’яток Парижа. Якщо ви плануєте вразити кілька великих музеїв і пам’ятників на поїздку, варто задуматися.

Де купити Париж метро, ​​RER, автобус, і трамвайні квитки?

Квитки і пропуск можна придбати в будь-який метро, RER або трамвайних станціях, а також при посадці автобусів. Вони також доступні в інформаційних центрах Парижа Туристичних по всьому місту, а іноді можна знайти в газетних кіосках або tabacs (курильні продавці).

Що – то мати на увазі: при купівлі квитка з автоматичним розподільником на станції метро або RER, тільки дебетові карти і монети приймаються в деяких stations– , якщо у вас є тільки рахунки , які Ви , можливо , буде потрібно придбати квитки від продавця на «Vente “(Продаж) стіл. Крім того , при посадці автобусів Парижа, вам необхідно точне зміна. Пам’ятайте , що ваш квиток на метро , як правило , не допускає передачі на шину; Ви повинні будете заплатити за переклад, попросивши водія автобуса. Скажіть водієві місце призначення , коли ви сідаєте , щоб він або вона може доручити правильний тариф. Якщо ви плануєте використовувати автобус часто, купити «карнет» (пакети) заздалегідь від станції метро.

Ви також повинні знати, що в метро станція з кабінами з позначкою «Інформація», квитки продаються виключно через автомати самообслуговування; персонал за вікном є тільки відповісти на питання і надати інформацію про розклад, маршрутах і т.д. машини Автоматичні Квиткова заплановані, щоб повністю замінити традиційну систему протягом наступних кількох років. Корисна порада: ви можете змінити мову інтерфейсу машин квитка самообслуговування на англійську мову. Це повинно зробити його легше знайти квиток / с вам потрібно, незважаючи на репутацію машин для того, щоб бути трохи менше, ніж зручно.

Квитки Париж метро і Пропуск – Який Ви повинні купити?

Залежно від тривалості вашого перебування, скільки ви будете використовувати громадський транспорт, і чи плануєте ви на одноденні екскурсії в таких місцях, як Шато де Версаль або Діснейленд в Парижі, ви повинні будете вибрати між поодинокими квитків на метро або один з кількох проходів , Нижче наводиться короткий виклад ваших варіантів.

Важливо: Ніколи не купувати квитки у продавців на вулиці або зависання навколо входу станцій; ці квитки можуть бути підроблені і може коштувати вам пізніше в вигляді штрафів і / або додатковий час і гроші , витрачені.

Стандарт «+ T» Квитки метро

Підходить для: Один метро, RER, автобуса або трамвайної поїздки в Парижі (зони 1-2 тільки), включаючи перекази. Ви можете переходити від метро до RER, але ви повинні використовувати другий квиток для передачі між метро / RER і автобусами або трамваями. У RER, вам буде потрібно квиток , щоб вийти зі станції. Завжди тримайте квиток в руці.

Зверніть увагу , що спеціальні квитки необхідні для автобусів і поїздів , які подорожують і з аеропортів Парижа.
Див Аеропорт Париж Наземний транспорт для більш докладної інформації.

Купівля , якщо:  Ви перебуваєте в протягом короткого проміжку часу і буде використовувати громадський транспорт економно. Ви не плануєте здійснювати одноденні поїздки.

Поточні ціни Стандартний Metro квитків (Може змінитися в будь-який час):

 • 1 квиток: € 1,90
 • 10 квитків (повна вартість): € 14,70
 • 10 квитків (знижена ціна для дітей у віці до 10 років ): € 7,45

Paris Visite Pass

 • Підходить для: необмежену кількість поїздок в Парижі (метро, RER, автобус, трамвайні та регіональних поїздів SNCF) і більшою Паризької області, в протягом 1-5 днів. Також передбачені спеціальні пропозиції на окремих музеїв, пам’яток і ресторанів. Виберіть , якщо: Ви хочете подорожувати навколо паризького регіону. Виберіть зону 1-5 карти , щоб побачити Версаль або Діснейленд в Парижі, і 1-8 для більшого охоплення.

Щодня і Щотижня Передає:

Підходить для:  необмежену кількість поїздок і в околицях Парижа, мінус вишукувань

 • Одного разу прохід ( «Mobilis»): € 7,50 до € 17,80, в залежності від кількості зон , які ви повинні подорожувати по
 • Щотижня проходять: близько € 20 € 45 євро, в залежності від кількості зон
 • Підходить для: Схожа на перевалі Paris Visite, мінус спеціальні пропозиції.

Початок Oriented з Метро: Лінії, маршрути і годинник

Метро лінії Роз’яснення

Метро Парижа має в цілому 16 ліній ідентифікованих за кількістю, кольору і відслужив лінії імен.

Наприклад, рядок 4 є пурпурного , в даний час налічує 27 станцій, і називається «Порт – де – Clignancourt / Mairie де Монружі» , тому що він працює від станції Mairie де Монруж до південь від міста в Порт – де – Clignancourt на півночі.

Відповідно, ви завжди повинні спочатку з’ясувати, в якому напрямку вам потрібно піти по відношенню до кінцевих точок лінії. Якщо ви перебуваєте в Шатле і потрібно, щоб дістатися до Одеон, ви б подивитися на карту і побачити, що Odeon розташований на південь від Шатле, в напрямку Porte Орлеанського.

Це важливо , тому що , як тільки ви сідаєте на метро в одному напрямку, це неможливо змінити напрямок , не виходячи з турнікета і проходить знову. Це стає дорогою помилкою , якщо у вас є поодинокі квитки, а не щотижня або щомісяця проходу. Крім того, деякі лінії ( в Зокрема , лінії 7 і 13) вилки в декількох різних напрямках в ключових точках, тому переконайтеся , щоб перевірити призначення ретельно , перш ніж потрапити на один з цих поїздів, переконавшись , що поїзд ви посадка йде на вашу зупинку.

годин

При нормальній тривалості роботи, метро працює пн-чт. і нд з 5:30 ранку до 1:15 ранку, і пт-зб. з 5:30 ранку до 2:15 ранку Ті ж пізні служби також запустити в ніч перед державним святом.

Для того, щоб переконатися, що ви зловити останній поїзд, ви повинні, як правило прагнуть прибути на станцію ок. За 30 хвилин до закриття, а кінцеві поїзди відправляються в різні моменти часу в залежності від станції.

Основні лінії метро

 • Лінія 1 (Л Дефанс / Шато де Венсно): Зупинки включають Лувр, Єлисейські поля, Шатл, Бастилію.
 • Лінія 2 (Порт-Дофін / Nation): Зупинки включають Антверпені (Sacre Coeur), Гар дю Нор, Єлисейські поля, Пер-Лашез
 • Лінія 3 (Пон – де – Леваллуа – Becon / Gallieni): Зупинки включають Санкт – Лазар, République, Пер-Лашез
 • Лінія 4 (Порт – де – Clignancourt / Mairie де Монруж): Зупинки включають Шатл, Сент – Мішель, Монпарнас.
 • Лінія 5 (Bobigny – Пабло Пікассо / Place d’Italie): Зупинки включають Gare d’Austerlitz, Бастилія, Place d’Italie
 • Line 6 (Шарль де Голль-Етуаль / Nation): Зупинки : Ейфелева вежа, Монпарнас, Єлисейські поля.
 • Рядок 7 (La Courneuve – 8 Май 1945 / Mairie d’Іврі і Villejuif – Луї Арагона): Зупинки включають Place d’Italie, Лувр, Опера. Переконайтеся в тому , щоб перевірити призначення уздовж південного осі, цієї лінії вил надвоє.
 • Рядок 8 (Balard / Кретейль): Центральні станції включають Invalides, Opéra Bastille,
 • Лінія 9 (Пон – де Севр / Mairie де Монтрей): Зупинки включають Republique і Grands Magasins
 • Рядок 10 (Gare d’Austerlitz / Булонь-Пон – де – Сен-Клу): Зупинки включають в Сорбонну і залізничної станції Gare d’Austerlitz.
 • Рядок 11 (Шатл / Mairie де Лілас): Зупинки включають Шатл і Republique.
 • Рядок 12 (Aubervillers-Front Populaire / Mairie d’Іссі): Зупинки включають Abbesses (Монмартр), Великі універмаги, Монпарнас
 • Лінія 13 (Saint-Denis – Universite / Asnières-Gennevilliers-Les Courtilles / Шатійон-Монруж 🙂 Зупинки включають Invalides, Санкт – Лазар. Переконайтеся в тому , щоб перевірити призначення ретельно , оскільки ці поїзди розщедритися від в декількох напрямках.
 • Лінія 14 (Saint-Lazare / Olympiades): Зупинки включають Шатле, Ліонський, Національна бібліотека і залізничного вокзалу Сен-Лазар.

Підключення до RER (приміських поїздів)

Багато туристів вважають RER, систему приміських поїздів Парижа, що технічно окремо від метро, ​​але з’єднує в декількох точках, заплутаний. Якщо вам потрібно використовувати it– і як правило, буде необхідно тільки при русі і з аеропортів Парижа або приймаючи одноденні поїздки (наприклад, Діснейленд в Парижі або Версальського палацу), переконайтеся, що спочатку отримати відчуття того, як працюють ці поїзди в тандемі з метро, ​​перейшовши на наступну сторінку.

Paris RER: Лінії, маршрути і годинник

RER, система приміських поїздів Парижа, складається з п’яти експресів, які подорожують в Парижі і велика область (на відміну від метро, ​​який зупиняється тільки за межі міста).

Як в метро, RER лінія може бути ідентифікована з допомогою букв і відслужив лінії імен . Тим НЕ менше, RER є більш складним , ніж в метро , тому що кожен рядок розбивається на різні сторони в певний момент, що робить його легко заплутатися (і відходів коштів і часу) , якщо ви сідаєте на той поїзд. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, перевірте напрямок ретельно перед посадкою, а також використовувати залізничні маршрути , розташовані в RER станції , щоб допомогти вам зорієнтуватися. Якщо у вас виникли сумніви, зверніться за допомогою. Якщо у вас є смартфон або планшет, розглянути питання про встановлення додатка Paris Metro / RER. Багато з них безкоштовно, і дуже зручно мати , так що ви можете переміщатися , що навіть місцеві жителі часто вважають заплутаної системи.

Ще один хитрий момент в поїздці на RER отримує плату за проїзд прямо . RER охоплює 8 зон в межах Паризького регіону, і якщо ви подорожуєте далі , ніж ваш квиток або пропуск дозволяє, ви можете бути оштрафовані. Переконайтеся , що ваш квиток на метро або пас охоплює зони, необхідні для призначення і перевірити ще раз зону вашого адресата з агентом квитка в разі потреби перед посадкою.

Пам’ятайте, що вам потрібно зберегти квиток, щоб вийти більшість станцій RER.

RER годин

RER годин варіюватися, але в середньому поїзда з 5:15 ранку до півночі або 12:30 для маршрутів і годин, зверніться до сторінці маршруту-шукач RATP.

Розподіл RER ліній

 • Лінія A: Париж концентратори Шатл-ль-Halles і Лионские. Ця лінія проходить на захід до Ла – Дефанс і Сен – Жермен – ан – Ле; схід до Марн – ла – Валле (Disneyland Paris)
 • Лінія B: Маточини на Гар – дю – Нор, Шатле і Сен – Мішель. Ця лінія проходить з півночі на Карловому аеропорт де Голля і до півдня від аеропорту Орлі (через поїзд Orlyval).
 • Лінія C: Маточини у Сен – Мішель і Ейфелевої вежі. Перехід до Версальського південно – захід , а також послуги північно – західні передмістя Парижа.
 • Лінія D: Маточини в Шатле, Гар – дю – Нор і Гар де Ліон. Послуги на північ і південь передмістя.
 • Лінія E: концентратор на Гар – дю – Нор. Ця лінія обслуговує східні передмістя.

Париж Автобуси – Лінії, маршрути і годинник

При відвідуванні Парижа, намагаючись з’ясувати, як використовувати шини для пересування по місту, як може здатися складним завданням. Проте, автобус може бути і більш мальовничим і менш клаустрофобію, ніж метро або RER. Беручи час, щоб ознайомитися з чистими і приємними автобусами міста може окупитися. З в цілому 59 ліній працюють, ви можете отримати практично в будь-якому місці метро буде приймати you– і часто більш широкий спектр напрямків.

Порада: Якщо ви інвалід або літній мандрівник, ви можете знайти на автобусі набагато простіше: більшість з них в даний час обладнані пандусами, в відміну від метро , яка до сих пір неадекватна , де стосуються доступності.

Рядки і Зупинки

Автобусні зупинки знаходяться по всьому місту, і частіше за все не є центрами для декількох ліній. Останнім часом більшість автобусних зупинках були оснащені електронними інформаційними системами, які говорять вам, коли чекати наступного автобуса. карти сусідства і автобусні маршрути, також відображаються на більшості станцій, а також в Парижі туристичних інформаційних бюро.

автобуси Париж відзначені подвійними номерами і ім’я в кінці лінії, позначеної на передній панелі. Ви можете використовувати T + метро квитки або щотижневі і щомісячні пропуску, щоб їздити на автобусі, але якщо ви вже використовували один квиток в метро, ​​ви не можете передавати на шину. Ви можете, однак, передачу між двома шинами без додаткових витрат надаючи вам зробити це протягом 90 хвилин посадки першого. Попросіть водія штамп ( «Валідатор») свій квиток, коли Ви сідаєте на перший автобус.

Використання автобусів в тур по місту?

Деякі автобусні маршрути особливо мальовничі і можуть бути дешевою альтернативою автобусних тур Парижа.

 • Лінія 38 проходить з півночі на південь через центр міста і забезпечує незабутній вид Латинського кварталу, річки Сени, або Собор Нотр – Дам.
 • Лінія 68 пропонує вигідне становище Орсе, Сен-Жермен – де – Пре, Сени, Лувра та Опери Гарньє.
 • Лінія 28 відкривається прекрасний вид на Ecole Мілітер, Національних зборів, Сени, Великий палац і Єлисейських полів.
 • Лінія 96 звивається красивими місця на правому березі, в тому числі ратуші, середньовічний Маре міста і фешенебельній Бастилії.

автобусні годинник

Годинники значно різняться, але основні лінії проходять приблизно з 5:30 ранку до півночі. Нічні автобуси протягом всієї ночі (див. Нижче)

Для маршрутів і годин , зверніться до RATP сторінка маршруту-шукач

Автобусні лінії і маршрути

Інтерактивний Париж автобус Карта

Париж Нічні автобуси (Noctilien)

Опівнічники раділи в 2006 році , коли в Парижі відкрив нову систему нічного автобуса по всьому місту і передмість, що робить вечірки пізно набагато менше болю. Автобуси відправляються від більшості місць по всьому місту з інтервалом в 15-30 хвилин.
Знайти nightbus маршрут

Париж Трамваї – Лінії, маршрути і годинник

21-го століття, Відродження

Париж був трамвайного в 19-м столітті, який згодом був демонтований і замінений на метро. Але набряклість населення міста і потреба з’єднати Париж з передмістями привели до відродження трамвайного в місті світло. Тільки з однієї лінії, T3 трамвая, працює в межах міста Париж, охоплення як і раніше обмежена і відноситься, головним чином, на південь Париж, але трамвай буде рости в найближчі роки.

Ви можете їздити на трамваї , використовуючи регулярні квитки на метро і перевалів.
(Дивіться розділ «Квитки і паси Paris Metro» для додаткової інформації)

Для маршрутів на трамвайному Париж, ознайомитися з RATP сторінкою маршруту-шукач .

T3 трамвайна лінія

Трамвайна лінія T3 має зупинки в Парижі 13, 14 і 15 – й Округу, і з’єднується з південно – східному передмісті.
Трамвайні зупиняється на таких основних станцій (з деякими сполуками метро 🙂

 • Порт – де – ла – Шапель (підключається до лінії М 12)
 • Porte d’Іврі (підключається до лінії М 7)
 • Порті де Шуазі (підключається до лінії М 7)
 • Porte d’Italie (підключається до лінії М 7)
 • Poterne де Peupliers
 • Stade Charlety
 • Сито універсам (підключається до лінії RER B)
 • Монсурі (Parc Montsouris зупинка)
 • Porte d’Orleans (підключається до лінії М 4)
 • Жан Мулен
 • Дідо
 • Порт – де – Vanves (підключається до лінії М 13)
 • Brancion
 • Жорж Brassens
 • Порт де Версаль (Париж конференц – центр); підключається до лінії М 12
 • Desnouettes
 • Balard (підключається до лінії М 8)
 • Пон – де – Garigliano (підключається до RER C лінії)