Skip to main content

Гроші і міняйли на Балі

Гроші і міняйли на Балі

Місцева валюта в Балі, як і з іншою частиною Індонезії, відома як рупія (IDR або RP). Завдяки історичної інфляції, індонезійські гроші надходять у величезних номіналах, починаючи від алюмінію IDR 50 монет приголомшливих IDR 100000 рахунків.

ноти папери випускаються гідністю IDR 500, 1000, 5000, 10000, 20000, 50000 і 100000. Монети випускаються номіналом 50, 100, 200, 500 і 1000, хоча вони дещо менш поширені в порівнянні з паперових рахунків. Перевірте цю сторінку, щоб переглянути поточний долар-рупію обмінного курсу: Yahoo Фінанси – Долар США в індонезійської рупії Курс (виїзний).

Балі туристично-орієнтований бізнес став дуже талановитий на прощання відвідувачів зі своїх грошей через правди і неправди. Це не принижувати основному чесні водії, офіціанти, банкіри, і гіди в Балі – але потрібно бути обережним, щоб не зірваний на Балі, так як є також багато шахраїв, які тільки і чекають, щоб отримати шанс скористатися.

Для інших дос і чого не можна в Балі, читати ці статті на Етикет Поради в Балі, поради з безпеки на Балі, Поради з безпеки Біч в Балі, і здоров’я Поради в Балі.

Міняв і іноземній валюті на Балі

Є багато обміну валюти за всіма основними туристичним зонам Балі, більшість з них приймають валют, як долар США, австралійський долар і фунт Великобританії. Чесні торговці працюють разом з тінистими міняйл, і це дуже важко відрізнити одне від іншого.

Перед виходу, щоб ваші рахунки змінилися, перевірити місцеву газету для уточнених валютних курсів. Але не приймайте близько до серця швидкості: в результаті обміну може виявитися нижче через комісійні, що стягуються за рахунком зміни грошових точок.

Ви можете мати ваші гроші змінені в наступних місцях, розташовані в порядку достовірності:

  • Банки: Ви НЕ менш ймовірно, будуть зірвані при обміні валюти в банку. Крім того , ви можете вийти з банку банкомат , використовуючи вашу дебетову або кредитну карту.
  • Готелі: Багато готельних передні столи дозволяють обмін валюти, але пропонують більш низькі ставки обміну по порівнянні з банками та регулярними Міняйло.
  • Уповноважені міняйли: Банк Індонезії санкціоновані міняйли рекламувати свій статус Pedagang Valuta Asing Berizin або ПВА Berizin (індонезійської для «Авторизований міняйли») з зеленим логотипом PVA Berizin у вітрині магазину. (Див зображення вище.)

банки Балі

Більшість банків в Балі приймають іноземну валюту для обміну. У будні дні банки в Балі відкриті з 8 ранку до 3 вечора.

Наступні Індонезійські банки працюють в Балі, а також забезпечити ATM і більш-позабіржові послуги. Натисніть на виїзні посилання в списку нижче, щоб отримати доступ до їх англійською мовою сайти і знайти їх філії та банкомати в Балі.

Крім обміну іноземної валюти в цих банках, ви також можете отримати грошовий аванс на вашу кредитну картку (або більш-позабіржовий або від їх банкомату), або використовувати свої банкомати вийти з вашої власної платіжної картки ATM. Використовуйте наступні локатори ATM, щоб знайти банк в Балі, який буде приймати зняття з дебетових ATM або кредитної карти:

Більшість банків мають верхній ліміт зняття в розмірі 3 млн IDR (близько $ 330), хоча деякі машини можуть піти за ціною від мільйона IDR 1,25 або вище, IDR 5 мільйонів.

Зручності , пропоновані в банкоматах Балі може бути компенсовано за рахунок зборів , що стягуються за кордоном зняття. Двічі перевірте з вашим банком або кредитної картки , перш ніж зробити висновок на Балі банкоматі. Ось розбивка плати , що стягується фінансовими інститутами США для зняття грошей в банкоматі і покупки карти: BankRate.com – Витрати на конверсію валюти .

Балі міняйли

Іноземні валюти , як долар США, Британський фунт і австралійський долар можуть бути дуже легко змінені в одному з численних міняйл на Балі. Міняв туди , де туристи – від аеропорту до більшого села вглиб країни. На жаль, Балі міняйли набули сумнівну репутацію завдяки своєму великому репертуару капостей. Прочитайте цю статтю Travelfish.org – міняльної шахрайство на Балі для кращого розуміння того , як це працює.

Для того, щоб захистити себе від жертвою обману міняйли, протегувати тільки Банк Індонезії авторизованих міняйл. Ці міняйли акредитовані індонезійські монетарна влада як Pedagang Valuta Asing Berizin або ПВ Berizin (індонезійські для «Авторизованого міняйла»). Члени PVA Berizin мають голограму Банк Індонезії і PVA Berizin зелений щит логотип у вітрині магазину.

Ні за які гроші Чейнджера ви зустрічаєте на Балі, дотримуйтесь цих кроків, щоб переконатися, що ви не зірваними при обміні іноземної валюти.

Крок перший: Обчислити швидкість самостійно. Перевірте рекламовані ціни на міняйли в першому, а потім використовувати свій власний калькулятор , щоб з’ясувати результат в порівнянні з сумою , яку Ви хочете обміняти. Це важливо: деякі сумнівні міняйли фактично сфальсифіковані свої калькулятори , щоб забезпечити невигідний курс.

Крок другий: Визначте , якщо змінювала ви наближаєтеся стягує комісію. Міняли з більш високими, ніж зазвичай , ставками часто стягує комісію обкраяти трохи від верхньої частини загальної суми. Міняв , які не стягують комісію , як правило , продають за нижчими ставками. Ці перемикачі рекламувати їх відсутність комісії фронту.

Крок третій: інформувати їх про суму , яку ви хочете змінити. Змінювала буде використовувати свій власний калькулятор , щоб з’ясувати кількість рупій, що підлягає обмін. Отримана цифра буде показаний вам. (Це де Крок перший пригождается.)

Крок четвертий: відраховувати свої власні нотатки, але не передавати їх тільки поки. Помістіть їх перед вами , де ви можете стежити за ними.

Крок п’ятий: прийняти рупія від міняйли і порахувати їх самостійно. Чи не привласнити їх ще, але ні в якому разі ви повинні дати рупії назад в міняйли для підрахунку. Якщо він наполягає на тому , піти і взяти свою власну валюту з вами.

Крок шостий: Якщо ви задоволені сумою , яку ви отримали, то нехай змінювала купувати іноземної валюти і завершити угоду. Ви повинні отримати квитанцію для угоди. Якщо ви не отримуєте один, попросити один.

Поради по Зміні грошей на Балі

Дотримуйтесь ці поради, щоб переконатися, що ви отримаєте максимальну віддачу від кожної угоди мінливих грошей.

  • Чи не слід вибирати виключно на основі найбільш рекламовані ставки. Fly-одноденок операції використовують майже занадто добре, щоб бути правдою курси обміну малювати шмаркачів. У бізнесу з членами ПВА Berizin переважно, якщо ви не можете зняти суму , яку потрібно з місцевого банкомату.
  • Принесіть свіжий, хрусткий $ 100 рахунків для обміну. Фальцьована або старі рахунки будуть відхилені більшістю міняйли, або буде заряджена нижчий обмінний курс. Те ж саме стосується нових рахунків в номіналах; запитати , якщо вони знижка законопроекти менше , ніж $ 100 в вартості. Законопроекти номінованих $ 10 і нижче , не можуть бути прийняті для обміну. Свіжо від преси вашого рахунку $ 100 виглядає, тим більша ймовірність , що ви отримаєте найкращу ціну за нього в обміні.
  • Граф гроші , перш ніж змінити його; перерахувати, і вважати його знову після того, як ви змінили його.
  • Будьте остання людина , обробляти гроші в угоді. Не дозволяйте змінювала , щоб отримати гроші назад, «розраховувати на всякий випадок».
  • Уникайте наступні Міняйло: міняла , приєднані в якості вторинної заклопотаності іншого бізнесу, як тату – салон , який робить гроші змін на стороні; і міняйли пропонують ціни вище , ніж підозріло переважної банківської ставки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *