Грудня в Лондоні: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Posted on

 Грудня в Лондоні: Погода, Що Запакувати і Що подивитися
У той час як Лондон є прекрасним місцем для відвідування в будь-який час року, грудень особливо святково-до тих пір, як ви можете стояти на холоді.

Лондон може бути холодно і сиро в грудні, але відвідувачі будуть в захваті від складного свята міста дисплеїв. Один з кращих моментів в грудні є  Hyde Park Winter Wonderland ( з листопада по січень). Отримати великий товстий святковий скрутне на цьому щорічному заході в Гайд – парку, який стає більше і краще з кожним роком. Очікувати продуктові крамниці, автентичні пивні зали, манежі, гроти Санта, і сипучий глінтвейн.

Щорічні різдвяні заходи включають Carol спів, гроти, ярмарки, пантоміму і барвисті вогні. День Різдва 25 грудня День боксу є першим буденних днем після Різдва (26 грудня або 27).

Читайте далі для отримання додаткової інформації про те, що очікувати під час своєї поїздки в грудні в Лондоні.

Лондон Погода в грудні

На початку грудня, температура, як правило, коливається в межах від 40 градусів за Фаренгейтом (4 градуси за Цельсієм) і 49 градусів за Фаренгейтом (9 градусів за Цельсієм). Пізніше в цьому місяці, температура падає незначно і деякі ранку можуть побачити температуру замерзання.

 • Середній максимум: 48 градусів за Фаренгейтом (9 градусів за Цельсієм)
 • Середній низький: 37 градусів за Фаренгейтом (3 градуси за Цельсієм)

Лондон небо в грудні, як правило, похмуре-і не чекайте багато денного світла. Як правило, в цей час років бачить тільки восьма годин денного світла в день, але навіть менше сонячного світла; ви будете бачити тільки в середньому три години сонця протягом цього зимового місяця. Є правило, близько дев’яти дощових днів, але сніг рідко. Велика частина опадів випадає від слабкого до помірного, так що вам не доведеться турбуватися про зливі псують вашу поїздку.

що Запакувати

Як і в більшості країн Європи в зимовий час, упакувати теплі светри, з довгими рукавами футболки, штани і пальто. У теплі дні, або для офіційних екскурсій, плаття з колготками може бути досить теплим для жінок.

Хоча це рідко йде сніг в Лондоні в грудні, температура досить холодно, щоб гарантувати пакувальні рукавички, шарф, і міцні черевики або інші водонепроникні черевики. Звичайно, це Лондон, а це значить, парасолька має бути у вашому валізі цілий рік!

Грудневі події в Лондоні

Лондон дуже святково в грудні, і багато подій обертаються навколо Різдва та інших свят. Якщо ви любите робити покупки або спортивний, є багато зробити.

 • Лондон Різдвяні вогні:  З початку листопада до початку січня, щорічний Різдвяний світло перемикач на один з найбільших святкових заходів в Лондоні. Вогні Оксфорда – стріт залучити найбільші натовпу , як знаменитість зазвичай клацають перемикач. Є окремі події для Ріджент – стріт, Ковент – Гарден, Harrods і багато іншого.
 • Трафальгарська площа Різдвяна ялинка освітлення церемонії: Цей святковий захід відбувся перший четвер у грудні. Лондон обдарована величезна ялинка з Норвегії кожного року в якості подяки за послуги країни під час Другої світової війни. Церемонія зазвичай супроводжується Carol співом від хору в Санкт-Мартінс-в-Fields церкви.
 • Великий Різдвяний пудинг Гонка: Проводиться на початку грудня цього благодійного заходу , яке бачить учасники завершити ідіотські перешкоди, врівноважуючи Різдвяний пудинг на тарілці. Все в той час як одягнений , як Діди Морози, оленів або ельфів, звичайно.
 • Spitalfields Зимовий фестиваль (середина грудня): Цей музичний фестиваль приносить оперу, фолк, класичні та сучасні уявлення в незвичайних місцях в Спітлфілдз і навколов східнійЛондона.
 • London International Horse Show (середина грудня): Це щорічний захід в Олімпії привертає більше 80 000 чоловік в рік і є одним з найбільших кінноспортивних свят країни.
 • Підсумкове тепло, отримати ваші ковзани і перевірити один з багатьох ковзанок Лондона , які створили магазин в знакових місцях , включаючи Somerset House, Лондонський Тауер і Музей природної історії.
 • «Січ» Продажі (з 26 грудня):  підхопити угоду в «січні» продажів, який технічно почати на другий день Різдва. Harrods , Джон Льюїс , і Свобода завжди надійні варіанти після різдвяних угод.
 • Новий рік Єва Celebra т іони (31 грудня): Відзначте прихід нового року в стилі в одному з численних подій в Лондоні.

Грудня Рада туристам

 • Завантажити додаток для безкоштовної карти трубки. Підземна система Лондона є найстарішим у світі, але також є одним з найбільших і найбільш ефективних. Це відмінний спосіб, щоб обійти розповзання міста, але може бути величезним. Завантажуючи безкоштовно карту системи на телефоні гарантує, що ви будете мати можливість потрапити туди, куди вам потрібно йти.
 • Номери готелю Книги та інші організації поїздок рано. У той час як грудня веде до низького сезону Лондона для поїздки, свята популярного час і бронювання буде швидко, так зробіть своє резервування заздалегідь.