День визволення Пам’ятні в Італії – 25 квітень Події та війни II Сайти світу в Італії

Posted on

25 квітня Події та війни II Сайти світу в Італії
День звільнення або Фесту делла Liberazione, 25 квітня є національним святом ознаменувалися церемоніями, історичне перепостановленія і торжеств , присвячених святкування закінчення Другої світової війни в Італії. У багатьох містах проводити ярмарки, концерти, фестивалі, продовольчі або спеціальні заходи. Так само, як D-Day свята в США і в інших країнах, це також день, коли Італія шанує його війну мертвої і ветерани, називається  combattenti, або бойовики. Більшість міст і малі міста до цих пір дзвонять дзвони в честь дня звільнення для Італії, і вінки розміщуються на військових пам’ятниках.

На відміну від деяких інших великих італійських свят, більшість великих сайтів і музеїв відкриті в День визволення, хоча підприємства і деякі магазини можуть бути закриті. Ви можете також зустріти спеціальні виставки або виняткові прорізи місць і пам’ятників, як правило, не відкритих для публіки.

З святом 1 травня День праці падає менше , ніж через тиждень, італійці часто приймають понти , або міст, щоб мати розширений відпустку з 25 квітня по 1 травня Таким чином, цей період може бути дуже тісно в кращих туристичних напрямків. Якщо ви плануєте відвідати будь-які музеї чи кращі сайти, це гарна ідея , щоб перевірити , щоб переконатися , що вони відкриті і купити квитки заздалегідь.

Відвідування Другої світової війни сайтів в Італії

25 квітня хороший день, щоб відвідати один з численних сайтів, історичних пам’яток, поля бою, або музеїв, пов’язаних із Другою світовою війною. Один з найвідоміших сайтів в Другу світову війну Італії Montecassino абатство, місце великої битви ближче до кінця війни. Хоча майже повністю зруйнований бомбардуваннями, абатство був швидко відновлений і до сих пір діючий монастир. Сидячи на високому пагорбі, на півдорозі між Римом і Неаполем, Montecassino Абатство варто відвідати, щоб побачити красиву базиліку з його чудовими мозаїками і фресками, музей з історичними пам’ятними від Другої світової війни, і чудовий вид.

Тисячі американців померли в Європі під час Другої світової війни I і II і Італія має два великих американських кладовищ , які можна відвідати. Сицилія-Рим Американське кладовище в Неттуно знаходиться до півдня від Рима (див південній карти Лаціо) можна дістатися на поїзді. Американське кладовище у Флоренції , тільки до південь від Флоренції, легко дістатися на автобусі від Флоренції.

Для більш сайтів Італії Другої світової війни , які можна відвідати, побачити прекрасну книгу Енн Леслі Сондерс, A Путівник по ВІЙНИ сайтам світу в Італії .

25 квітня фестивалі у Венеції:

Венеція відзначає один з найважливіших свят, в Фесту ді Сан – Марко, в честь святого Марка, міст покровителя. Фесту ді Сан – Марко святкується з регаті гондольєрів, хід до базиліки Святого Марка і фестиваль в площі Сан – Марко або площі Сан – Марко. Чекайте великі натовпи в Венеції 25 квітня і , якщо ви відвідуєте місто в цей період не забудьте забронювати готель в Венеції заздалегідь.

Венеція також відзначає традиційний Феста дель Bocolo або квітучу троянду, день , коли чоловіки дарують жінкам в їх житті (подруг, дружин або матерів) з червоним бутон або bocolo .