День народження короля Таїланду: Важлива інформація про державний Святі

Posted on

День народження короля Таїланду: Важлива інформація про державний Святі
Тепер щорічно відзначається 28 липня, день народження короля в Таїланді є щорічним патріотичним святом. Феєрверки та акти хорошого вчинку випадок.

Король Пуміпон Адульядет Таїланду був найдовшим правлячим монархом і в світі найдовше правлячий глава держави до його смерті 13 жовтня 2016 г. Він був палко любимо багатьма в Таїланді. Його день народження, 5 грудня, як і раніше відзначається як День батька в Таїланді.

Король Maha Мах Вачіралонгкорн наступник свого батька як король Таиланд 1 грудня 2016 король народження державного свята Таїланду потім змінений на 28 липень.

З усіх великих фестивалів в Таїланді , в День народження короля традиційно важлива для тайського народу. Побачивши прихильників зі сльозами пестливими на церемоніях не є рідкістю. Іноді образи царя на екранах телевізорів б змусити людей покласти свої голови на тротуарі.

Як король Таїланду День народження святкується

Багато прихильників вирішили носити жовтий – колір, пов’язаний з понеділка, день тижня народилися як король Пуміпон і король Маха Маха Вачіралонгкорн.

Рано вранці, милостиня буде дано монахам; храми будуть особливо зайняті. Вулиці перекриті; музика і культурні вистави проходять на сценах в містах, а також спеціальні ринки спливали. Піротехнічні шоу проводяться в Бангкоку. Деякі люди вважають за краще тримати свічки на честь короля. Іноді білі прапори помахали скандування «Хай живе король!»

До його останніх років, король Пуміпон б зробити рідкісне поява і пройти через Бангкок в кортежі. З здоров’я погіршувався протягом багатьох років, король Пуміпон провів більшу частину свого часу в літньому палаці в Хуа Хіні. Люди збиралися за межами палацу ввечері, щоб тримати свічки і честь короля. Туристів запрошують приєднатися і брати участь, поки вони шанобливі. Очевидно, що це не на часі, щоб бути гучними або пожартувати.

Якщо Святкування дня народження короля 28 липня, трапляється у вихідні дні, наступного понеділка зазвичай приймаються як державне свято з великою кількістю людей, дано час від роботи.

Стара дата короля святкування дня народження в Таїланді як і раніше вважається Днем батька. Діти по всьому Таїланду будуть шанувати свої батько на 5 грудня.

Король Таїланду Пуміпон

Пуміпон Адульядет, останній король Таїланду, був найдовшим правлячим монархом у світі, а також найдовший виступає глава держави, аж до своєї смерті 13 жовтня 2016 року король Пуміпон народився в 1927 році і зайняв трон в вік 18 від 9 червня 1946 року він керував в протягом більш ніж 70 років.

В протягом багатьох років, Forbes перерахував тайську монархію як найбагатші в світі. На протязі свого довгого правління, король Пуміпон багато зробив для поліпшення повсякденного життя для тайського народу. Він навіть провів кілька екологічних патентів, в тому числі для обробки стічних вод і посівні хмари , щоб викликати дощ!

За традицією для королів династії Чакри, Пуміпон Адульядет також відомий як Рама IX. Рама аватар бога Вішну в індуїстської віри.

Використовується тільки в офіційних документах, повна назва для короля Пуміпона Адульядета є «Пхра Бат Сомдет Phra Paraminthra Maha Bhumibol Adulyadej Mahitalathibet Ramathibodi Chakkrinaruebodin Sayamminthrathirat Borommanatthabophit» – ковток!

Невідомо для багатьох людей, король Пуміпон був насправді народився в Кембриджі, штат Массачусетс, в той час як його батько вчився в Гарварді. Король часто зображується тримає камеру і захоплювалися чорно-білої фотографії. Він грав на саксофоні, писав книги, зробив картини, подав патенти, і користуються садівництвом.

Король Пуміпон змінив кронпринц, Мах Вачіралонгкорн його єдиним сином.

Подорожі Питання для короля День народження

Багато вулиць можуть бути перекриті в Бангкоку, що робить транспортування більш складним завданням. Банки, урядові установи, а також деякі підприємства будуть закриті. Тому що свято похмуре подія і дуже особлива для тайців, відвідувачі повинні бути спокійними і побожними під час церемоній. Встаньте і мовчати , коли національний гімн Таїланду грає кожен день о 8 годині ранку до 6 години вечора

Великий палац, один з найвідоміших визначних пам’яток в Бангкоку, може бути закритий 28 липня на день народження короля і 5 грудня Дня батька. Ви можете зателефонувати +66 2 623 5500 доб. 3100 для підтвердження.

Алкоголь не може бути законно купленим на святі дня народження короля.

Таїланд Lese величності Закони

Неповага короля Таїланду або королівської сім’ї є серйозним злочином в Таїланді; це офіційно незаконним і суворо дотримується.

Люди були заарештовані за виступи негативно про королівську сім’ю. Навіть жарт або критикувати королівську сім’ю на соціальному медіа є незаконним. Особи, засуджені отримали дуже тривалі терміни тюремного ув’язнення за це – туристи, не звільняються.

Оскільки все тайська валюта зображений портрет короля, наступивши на або пошкодження грошей є серйозним злочином – не робіть цього!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *