Де дивитися в Лондоні Great River Race

Posted on

Де дивитися в Лондоні Great River Race
Race Great River є щорічною гонки веслування на лондонській річці Темзі, іноді відомий як лондонський марафон River. Курс є виснажливих 21,6 миль в довжину і біжить вгору за течією від району доків на сході до Хама в Річмонді на заході. Більше 300 традиційні гребні човни і гребти ремесла взяти участь в заході, у тому числі китайського дракона човна, Гавайські війни каное і баркасів вікінгів.

Подія приваблює конкурентів з усього світу. Багато змагаються, щоб виграти, але є набагато більше, що взяти участь заради розваги або щоб зібрати гроші на благодійність.

Правила передбачають, що човни повинні бути переміщені на веслах або лопатках і мають Кокс і пасажир (хоча і сохи і пасажир можуть чергуватися з веслярів під час гонки). До 300 човнів взяти участь в тому числі і кабріолетів, Скіфів, кельтських баркаси, різаки, Currachs, драгонботу, вельботів і асортимент новизни корабля. Човни інвалідів по класу, щоб забезпечити загальну конкуренцію, а також змагання за класами. Як перешкоджання знаходиться на самому повільної одноразову першої основі, це робить для живої гонки.

Гонка привертає серйозних гонщиків, а також для відпочинку веслярів, що робить його на водній основі еквівалент Лондонського марафону, а цікаве і барвисте видовище для багатьох людей, які приходять дивитися з мостів і берегів річок. Кожна човен зобов’язана нести прапор, і призи включають один для фантазії сукні.

Історія події

Перша гонка відбулася в 1988 році, коли 72 абітурієнтів вийшли на воду в 20 судах, що представляють шість різних країн. У конкурсі взяли участь молоді морські кадети, ветерани гребні та ентузіастів веслування. Подія тепер в чотири рази розмір і привертає безліч судів, як точна копія бронзового століття грецької галери і найстаріших у світі гоночної човні, яка сходить до 1800 року. Міжнародне подія привернула кілька зірок вздовж шляху, включаючи Стінга і Джеррі Холл і це найпрестижніше подія у своєму роді в Європі.

Race Route

Старт: Docklands центр вітрильного спорту , Міллуолл Ріверсайд, Westferry Road, London Docklands
Оздоблення: Ham House , Річмонд

Коли це відбувається

Це щорічний захід проводиться у вересні, поруч з Фестиваль Темзи мера. Час початку, як правило, близько 10 години ранку.

де дивитися

Тауерський міст є одним з найпопулярніших місць для глядачів, так що рекомендується дивитися від Лондонського мосту, наступного моста вздовж річки Темзи.

Інші популярні мости включають в себе:

  • Richmond Bridge
  • Hammersmith міст
  • Вандсворта міст
  • міст Баттерсі
  • Вестмінстерський міст