Де знайти дизайнер модних і Outlet магазини в Римі

Posted on

 Де знайти дизайнер модних і Outlet магазини в Римі
Є багато чудових місць , щоб робити покупки в Римі, але багато дизайнерських магазини на Віа Кондотті не доступними для широкої публіки покупок. На щастя, є кілька місць в столиці Італії , де можна знайти дизайнерський одяг за низькими цінами, а також випускні центри , які можна дістатися на автобусі з Риму.

Знижка дизайнер Магазини

В історичному центрі Рима, в декількох магазинів продають окремо оплачувані з дизайнерських салонів або секонду НРБ з безлічі моди міста. Найкраще місце для пошуку знаходиться в частині міста, на захід від площі Навона і Кампо-де-Фьорі, зокрема, навколо Віа дель Governo Веккьо і Corso Vittorio Emanuele II.

На короткій ділянці Віа дель Governo Веккьо, поруч, де вона перетинається з віа ді Parione, ви знайдете кластер усталених старовинних і використовуваних магазинів одягу. Це включає в себе Dafano Omero, Vestiti Usati Cinzia і Ciao Vintage. На Corso Vittorio Emanuele II, Антонелла е Фабріціо бутик магазин з товарами зі знижкою великих італійських лейблів.

На шляху від Via Arenula до Кампо de’Fiori, Віа дель Giubbonari вистелено в основному доступних разових магазинами. Ви також знайдете вуличні продавець Хокінг підроблених (і незаконні) дизайнерські сумки. Через річки, ви можете копатися вузькими вуличками Трастевере, щоб знайти один в своєму роді виглядає від місцевих дизайнерів.

Якщо ви хочете, щоб принести додому деякі духи, які ви не будете пахнути на кого-то ще, Romastore Profumi (на Via Della Лунгаретта 63) продає рідкісні сорти аромат від італійських і міжнародних дизайнерів.

Ще одним популярним місцем, щоб знайти широкий вибір дизайнерських лейблів Gente, магазин з кількох місцях по всьому місту, в тому числі на Віа дель Babuino (Числа 81 і 185) і Via Frattina, 69. Обидві вулиці знаходяться недалеко від Іспанських сходів. Gente навіть має свій власний вихід на Віа Кола ді Рієнцо, 246 (розташований на західному березі річки Тібр).

Якщо ви хочете , щоб принести додому деякі італійські моди без максі кредитні карти, Via Кола ді Рієнцо, яка проходить між річкою Тибр і Ватиканом, вистелена середині діапазону в більш дорогих магазинах. Деякі знайомі бренди Nike, Pandora і Zara. Вони не можуть бути «зроблено в Італії» моди , але принаймні ви можете сказати , що ви купили ваші деталі в Італії.

Подорож Кінчик : Риму модні бутики тримати величезні продажу в два рази в рік в січні і липні. Покупці можуть очікувати , щоб знайти елементи зі знижкою до 70 відсотків, що робить ці два місяці відмінні часи , щоб знайти угод в Римі.

Аутлети за стіни Риму

Передмістя Риму є кілька торгових точок, які варто відвідати. На південь від EUR району є виходами в Castel Romano, частина ланцюга McArthurGlen вивідних центрів. Castel Romano має 110 розеток бутиків, в тому числі Dolce Gabbana е, Роберто Каваллі, La Perla, Ermenegildo Zegna, Salvatore Ferragamo, Calvin Klein, Valentino, і багато іншого.

Castel Romano відкритий щодня, о 10:00 ранку до 9:00 вечора і маршрутні автобуси ходять кілька разів на день від вокзалу Терміні в Кастель Романо. Також недалеко від Castel Romano є темою фільму парк, Cinecitta World.

На південь від Риму, на автостраді в напрямку Неаполя, є Valmontone Fashion Outlet, частина ланцюга району моди розеток. Valmontone має близько 200 торгових точок, включаючи дизайнерські Bottega Veneta, Adidas, Byblos, Фретта, Valleverde, і десятки інших бутиків італійських і міжнародних дизайнерів. Якщо ви перебуваєте в Римі без автомобіля, Valmontone пропонує трансфер до своїх торгових точок четверга в неділю, з пікапом біля вокзалу Терміні.